Atuty oferty

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Kameralny hotel łączący luksus i tradycję. Klimatyczne wnętrza, stylizowane detale, wyjątkowy wystrój. Spokój i błogie lenistwo na białej plaży, w otoczeniu tropikalnej roślinności.

Położenie :

Tuż przy rajskiej plaży z drobnym piaskiem, w pobliżu wioski Jambiani, na wschodnim wybrzeżu wyspy. Odległość od lotniska Kiembe Samaki - ok. 53 km, od zabytkowej części stolicy Zanzibaru - ok. 50 km.

Wyposażenie :

Recepcja, biuro informacji turystycznej, restauracja przy plaży, bar, ogród, parking. Za dodatkową opłatą usługi prania i prasowania, wypożyczalnia samochodów, usługi fryzjerskie.

Pokoje :

Pokoje (powierzchnia 25m2) urządzone w jasnych, pastelowych barwach, w stylu afrykańskim. Wyposażenie: wiatrak, sejf, moskitiery, ręczniki plażowe, meble ogrodowe, internet Wi-Fi, łazienka z prysznicem, niektóre mają taras.
Bungalow (powierzchnia 25m2) z odzielnym wejściem. Wyposażenie: wiatrak, sejf, moskitiery, ręczniki plażowe, meble ogrodowe, internet Wi-Fi, łazienka z prysznicem lub wanną, bezpłatny zestaw kosmetyków.

Wyżywienie :

BB - śniadania
HB - śniadania i obiadokolacje
Napoje i alkohole odpłatnie.

Sport i rozrywka :

Basen, prywatna plaża, za dodatkową opłatą wypożyczalnia rowerów i sporty wodne, Sharazad Spa (masaże i zabiegi kosmetyczne).

Dla dzieci :

Opieka nad dziećmi dodatkowo płatna.

Wizy :

Od obywateli RP wymagana jest wiza. Można ją nabyć na lotniskach (ważna 90 dni). Należy okazać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy (muszą być w nim dwie puste strony) oraz bilet powrotny. Na lotnisku należy wypełnić formularz wizowy, zostaną pobrane odciski palców oraz zrobione zdjęcie. Wiza jest ważna na całym terytorium państwa. Cudzoziemców obowiązuje jednak lokalna kontrola paszportowa (bez opłat) i celna przy wjeździe i przy opuszczaniu wysp Zanzibaru. Opłata wizowa wynosi 50 USD.
Od 1 lipca 2015 r. wszyscy goście hotelowi muszą zapłacić tzw Infrastructure Tax w wysokości 1 USD za osobę za noc. Opłata ta jest pobierana bezpośrednio w hotelu na recepcji.
Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Przelot :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.
W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami.

Szczepienia :

Przy wjeździe na teren Zanzibaru nie są wymagane szczepienia. Jednak WHO zaleca szczepienia przeciwko żółtej febrze, durowi brzusznemu oraz WZW A. Sugerujemy profilaktykę antymalaryczną. Należy zaopatrzyć się w środki przeciw komarom. Szczepienie przeciwko żółtej febrze wymagane od osób przybywających bezpośrednio z regionów zagrożonych chorobą.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Opłaty za wizę (50 USD), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
7 112 zł/os.
6 602 zł/os.
Kod oferty: 13112019BVBX196652
śr. 13.11.2019
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
śr. 13.11.2019 , godz. 13:00
Warszawa
Emirates
czw. 14.11.2019 , godz. 07:35
Zanzibar
Powrót:
śr. 20.11.2019 , godz. 22:00
Zanzibar
-
czw. 21.11.2019 , godz. 11:20
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Sharazad Boutique

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
śr. 13.11.2019
Wylot z:
Warszawa
Cena
13 204
śr. 13.11.2019
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
sea view villa or bungalow (1QR) 13 204