Atuty oferty

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Luksusowy hotel położony przy jednej z najpiękniejszych plaż na świecie. Jasne, klimatyczne wnętrza, bogato zdobione detale z litego drewna, wyborna kuchnia, świetne zaplecze sportowe.

Położenie :

Przy szerokiej, piaszczystej plaży w miejscowości Bwejuu, na południowo - wschodnim wybrzeżu Zanzibaru, ok. 58 km od lotniska.

Wyposażenie :

Recepcja, restauracja Salama (pyszne śniadanie w formie bufetu, kolacje ala carte na przemian z egzotycznymi bufetami tematycznymi), restauracja Sultans Table (owoce morza, kuchnia regionalna), Breakers Grill (piec tandoori, grill), Safari Bar, bar przy basenie, Baraza Bar (likiery i whisky), kącik herbaciany, punkt informacji turystycznej, punkt wymiany walut, parking, internet Wi-Fi dostępny w całym hotelu (płatny ok. 5 USD za dobę), zaplecze konferencyjne i bankietowe, za dodatkową opłatą usługi pralnicze.

Pokoje :

Pokoje standard (powierzchnia 48 m), w głębi ogrodu. Wyposażenie: klimatyzacja, lodówka, sejf, taras, łazienka. Widok na ogród.
Pokoje deluxe (powierzchnia 53 m), usytuowane na parterze. Wyposażenie: klimatyzacja, lodówka, sejf, taras oraz łazienka.

Wyżywienie :

HB - Śniadania i obiadokolacje
FB - Śniadania, obiady i kolacje

Sport i rozrywka :

Basen, kort tenisowy, biblioteka, sala telewizyjna, centrum rozrywki filmowej, centrum fitness, Spa Frangipani (dodatkowo płatne), zajęcia w klubie na plaży (kitesurfing, siatkówka i nurkowanie), okazjonalnie warsztaty gotowania i lekcje suahili.

Wizy :

Od obywateli RP wymagana jest wiza. Można ją nabyć na lotniskach (ważna 90 dni). Należy okazać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy (muszą być w nim dwie puste strony) oraz bilet powrotny. Na lotnisku należy wypełnić formularz wizowy, zostaną pobrane odciski palców oraz zrobione zdjęcie. Wiza jest ważna na całym terytorium państwa. Cudzoziemców obowiązuje jednak lokalna kontrola paszportowa (bez opłat) i celna przy wjeździe i przy opuszczaniu wysp Zanzibaru. Opłata wizowa wynosi 50 USD.
Od 1 lipca 2015 r. wszyscy goście hotelowi muszą zapłacić tzw Infrastructure Tax w wysokości 1 USD za osobę za noc. Opłata ta jest pobierana bezpośrednio w hotelu na recepcji.
Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Przelot :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.
W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami.

Szczepienia :

Przy wjeździe na teren Zanzibaru nie są wymagane szczepienia. Jednak WHO zaleca szczepienia przeciwko żółtej febrze, durowi brzusznemu oraz WZW A. Sugerujemy profilaktykę antymalaryczną. Należy zaopatrzyć się w środki przeciw komarom. Szczepienie przeciwko żółtej febrze wymagane od osób przybywających bezpośrednio z regionów zagrożonych chorobą.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Opłaty za wizę (50 USD), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie Fitness / siłownia Bezpośrednio przy plaży Basen odkryty Rowery Sport Tenis Sporty wodne Nurkowanie Windsurfing Żeglarstwo Klimatyzacja Wellness / spa

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
7 283 zł/os.
Kod oferty: 13122019BVBX7205
pt. 13.12.2019
7 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pt. 13.12.2019 , godz. 15:50
Warszawa
Qatar Airways (Q.C.S.C)
sob. 14.12.2019 , godz. 08:20
Zanzibar
Powrót:
pt. 20.12.2019 , godz. 17:15
Zanzibar
-
sob. 21.12.2019 , godz. 07:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Breezes Beach Club

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
pt. 13.12.2019
Wylot z:
Warszawa
Cena
14 566
pt. 13.12.2019
7 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Best Reisen
DBL Standard (1B9) 14 566
DBL Deluxe (147) 15 538