Atuty oferty

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Niewielki, butikowy hotel, który łączy prostotę, funkcjonalność i czar zanzibarskich wakacji. Przepiękna biała plaża porośnięta palmami kokosowymi, błękitny ocean, cudowne widoki, spokój, relaksująca, wyluzowana atmosfera, tradycyjna architektura - coś w sam raz dla szukających wypoczynku w tropikach za niewielką cenę.

Położenie :

Przy plaży w miejscowości Bwejuu na południowo-wschodnim wybrzeżu wyspy, ok. 55 km od lotniska na wyspie Zanzibar i ok. 55 km od Stone Town, ok. 14 km od narodowego rezerwatu przyrody Jozani Forest, Niedaleko stąd rozciaga się piaszczysta plaża w Bweju - rekomendowana przez Conde Nast Traveler jako jedna z najlepszych plaż na świecie.

Wyposażenie :

Recepcja, restauracja z częścią na zewnątrz przy basenie (kuchnia lokalna i międzynarodowa, możliwe dania wegańskie), punkt informacji turystycznej,  biblioteka, pralnia, butik, Wi-Fi (dostęp w recepcji). Na specjalne zamówienie obsługa hotelowa organizuje uroczyste kolacje przy domku albo na plaży.

Pokoje :

Hotel składa się z 9 bungalowów i niedużego budynku z 10 pokojami;
8 bungalowów usytuowanych w pierwszej linii brzegowej z bezpośrednim dostępem do plaży (odległość ok. 30 m); Bungalow One Bedroom [Ocean Front] - sypialnia, miejsce wypoczynku dziennego, łazienka z prysznicem na zewnątrz, ogródek/patio lub taras. Powierzechnia około 60 m kw. 
Jeden domek (z 2 sypialniami) znajduje się w głębi ogrodu.
Wszystkie są komfortowe, oryginalnie zaprojektowane w stylu swahili, wyposażone w wentylator sufitowy, elegancką łazienkę z wanną lub prysznicem, zestaw do kawy/herbaty (dodatkowo płatny), sejf, moskitierę. 
Guest House Rooms - 10 ekonomicznych, niedużych (ok. 22 m kw.) pokoi usytuowanych w budynku w głębi ogrodu, ok. 40 m od plaży. Urządzone tradycyjnie, skromnie, wyposażone w moskitierę, wentylator sufitowy, łazienkę z prysznicem i toaletą. Dla mało wymagających gości. Dwa pokoje są przechodnie - polecane dla rodzin.

Wyżywienie :

BB - śniadania
HB - śniadania i kolacje
All inclusive - śniadania, obiady, kolacje, napoje i alkohole lokalne.

Sport i rozrywka :

Basen, wypożyczalnia rowerów, szkoły kitesurfingu oddalone około 5 minut od hotelu. Rejon Bweju/Peje jest otoczony szerokimi lagunami z płaskimi wewnętrznymi wodami - fale małe i średnie, najlepszy okres na uprawianie kitesurfingu to lipiec-wrzesień i grudzień-luty. W niedalekim otoczeniu możliwość nurkowania.

Dla dzieci :

Kids Corner (od 4 do 10 lat), opiekunka do dzieci (na zapytanie, odpłatnie), menu dla dzieci, łóżeczka niemowlęce.

Wizy :

Od obywateli RP wymagana jest wiza. Można ją nabyć na lotniskach (ważna 90 dni). Należy okazać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy (muszą być w nim dwie puste strony) oraz bilet powrotny. Na lotnisku należy wypełnić formularz wizowy, zostaną pobrane odciski palców oraz zrobione zdjęcie. Wiza jest ważna na całym terytorium państwa. Cudzoziemców obowiązuje jednak lokalna kontrola paszportowa (bez opłat) i celna przy wjeździe i przy opuszczaniu wysp Zanzibaru. Opłata wizowa wynosi 50 USD.
Wszyscy goście hotelowi muszą zapłacić tzw Infrastructure Tax w wysokości 1 USD za osobę za noc. Opłata ta jest pobierana bezpośrednio w hotelu na recepcji.
Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Przelot :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.
W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami.

Szczepienia :

Przy wjeździe na teren Zanzibaru nie są wymagane szczepienia. Jednak WHO zaleca szczepienia przeciwko żółtej febrze, durowi brzusznemu oraz WZW A. Sugerujemy profilaktykę antymalaryczną. Należy zaopatrzyć się w środki przeciw komarom. Szczepienie przeciwko żółtej febrze wymagane od osób przybywających bezpośrednio z regionów zagrożonych chorobą.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Opłaty za wizę (50 USD), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacje COVID-19 :

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
5 553 zł/os.
Kod oferty: 12062020BVBX186523
pt. 12.06.2020
10 dni
Kraków
BB - Śniadania
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pt. 12.06.2020 , godz. 12:35
Kraków
flydubai
sob. 13.06.2020 , godz. 07:30
Zanzibar
Powrót:
pon. 22.06.2020 , godz. 21:30
Zanzibar
-
wt. 23.06.2020 , godz. 11:35
Kraków
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Indigo Beach

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
pt. 12.06.2020
Wylot z:
Kraków
Cena
11 106
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
pt. 12.06.2020
10 dni
Kraków
BB - Śniadania
Best Reisen
guest hous rooms (1RY) 11 106
ocean front one room bungalows (1U5) 13 390