Atuty oferty

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Kameralny hotel urządzony w połączeniu stylu vintage z nowoczesnym. Skromne i przestronne pokoje, utrzymane w klasycznej tajskiej stylistyce. Cisza, spokój i relaks na najwyższym poziomie.

Położenie :

Doskonały punkt wypadowy zarówno na plażę do której jest niespełna 10 minut spacerkiem, jak i do rozrywkowego centrum Patong z licznymi restauracjami, sklepikami (ok. 5 minut). Odległość z międzynarodowego lotniska Phuket ok. 45 km.

Wyposażenie :

Recepcja, 2 baseny, bar przy basenie, restauracja, pralnia, parking, winda.

Pokoje :

Pokoje urządzone w klasycznym, tajskim stylu, meble w stylu vintage oraz balkon, który pozwala na odpoczynek w ciszy ogrodu.
Pokoje typu delux z widokiem na ogród o powierzchni ok. 30m2 usytuowane są na drugim piętrze. Istnieje możliwość zakwaterowania w pokoju z dwoma łóżkami pojedynczymi lub jednym podwójnym.
Pokoje typu deluxe studio z widokiem na basen o powierzchni ok. 30 m2, mieszczą się na drugim piętrze. Pokoje utrzymane są w spokojnej, delikatnej kolorystyce.
Każdy z pokoi ma klimatyzację, czujki dymu, biurko, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizję satelitarną, prywatny sejf, minibar, łazienkę z prysznicem z pełnym wyposażeniem, suszarkę do włosów.

Wyżywienie :

BB - Śniadania
HB - Śniadania i kolacje
FB - Śniadania, obiady i kolacje

Sport i rozrywka :

Dwa baseny, bar przy basenie.

Dla dzieci :

Dzieci i nastolatki mogą korzystać z  sali zabaw oraz basenu dla dzieci (otwarty od 08:00 do 19:00).

Uwagi :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Przy pobycie do 30 dni wiza nie jest wymagana. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.
Hotel pobiera depozyt (zwrotny) w wysokości 1000 - 2000 Bath

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
6 148 zł/os.
5 817 zł/os.
Kod oferty: 25012020BVBX196138
sob. 25.01.2020
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
sob. 25.01.2020 , godz. 21:30
Warszawa
Qatar Airways (Q.C.S.C)
niedz. 26.01.2020 , godz. 18:30
Phuket
Powrót:
sob. 01.02.2020 , godz. 10:00
Phuket
-
sob. 01.02.2020 , godz. 20:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

La Vintage Resort By Poppa Palace

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
sob. 25.01.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
11 634
sob. 25.01.2020
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
deluxe studio (1IZ) 11 634