Atuty oferty

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Poczucie spokoju i ciszy czeka na każdego przybywającego do tego eleganckiego tajskiego resortu, z przestronnymi tropikalnymi ogrodami i gustownymi pokojami oraz apartamentami. Aura kurortu zabierze Cię do oazy spokoju, czyniąc je idealnym miejscym na relaksujący wypoczynek.

Położenie :

Znajduje się w centrum atrakcji Phuket. Ośrodek położony jest zaledwie kilka minut od słynnego z nocnego życia Bangla Road, centrum handlowo-rozrywkowego Jungeylon i oczywiście wspaniałych złotych piasków wspaniałej plaży Patong.

Wyposażenie :

235 pokoi, recepcja, restauracja główna Dalah, 2 bary przy basenie i ogrodzie, 2 baseny, centrum SPA, sala konferencyjna, organizacja wycieczek fakultatywnych, animacje dzienne i wieczorne według programu hotelu, dostęp do Wifi,

Pokoje :

Komfortowe, przytulne pokoje typu Superior (ok 27 m kw.) lub Deluxe (36 m kw.); Suite na zapytanie. Znajdują się w otoczeniu bujnego ogrodu obiektu. Wyposażenie: indywidualnie sterowana klimatyzacja, telefon, TV satelitarna, lodówka z bezpłatną wodą pitną (2 butelki dziennie), łazienka z prysznicem, urządzenia do przygotowania kawy i herbaty, suszarka do włosów, sejf.

Wyżywienie :

BB - śniadania
HB - śniadania i obiadokolacje
FB - śniadania, obiady, kolacje

Sport i rozrywka :

2 baseny, centrum Spa Orientala, lekcje gotowania, animacje hotelowe, organizacja wycieczek lokalnych.

Uwagi :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Przy pobycie do 30 dni wiza nie jest wymagana. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacje COVID-19 :

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Fitness / siłownia Basen odkryty Animacje dla dorosłych Sport Golf Nurkowanie Windsurfing Dostęp do internetu Klimatyzacja Wellness / spa Darmowe WiFi

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
4 566 zł/os.
4 090 zł/os.
Kod oferty: 15042021BVBX21900
czw. 15.04.2021
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
czw. 15.04.2021 , godz. 21:25
Warszawa
Qatar Airways (Q.C.S.C)
pt. 16.04.2021 , godz. 19:15
Phuket
Powrót:
czw. 22.04.2021 , godz. 08:55
Phuket
-
czw. 22.04.2021 , godz. 20:15
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Deevana Patong Resort & Spa

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
czw. 15.04.2021
Wylot z:
Warszawa
Cena
8 180
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
czw. 15.04.2021
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
superior garden (29O) 8 180
Deluxe (1LN) 9 490
deluxe with jacuzzi pool (1NM) 10 026