Atuty oferty

Lato 2020

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Urokliwy hotel z nowoczesnymi udogodnieniami, położony w otoczeniu malowniczego pasma górskiego.

Położenie :

9 minut spacerem do plaży, 5 minut do centrum handlowego, ok. 45 km od międzynarodowego lotniska Phuket.

Wyposażenie :

Recepcja, room service, punkt gastronomiczny.

Pokoje :

Hotel oferuje 99 komfortowych pokoi w nowoczesnym stylu. Pokoje economy, o powierzchni ok. 25m2, wyposażone są w telewizję, Internet Wi-Fi, łazienkę z prysznicem lub wanną. Większość pokoi dysponuje balkonem.
Pokoje standard o powierzchni ok. 25m2, wyposażone są w telewizję, minilodówkę, zestaw do parzenia kawy i herbaty, Internet Wi-Fi, łazienkę z prysznicem lub wanną. Większość pokoi dysponuje balkonem francuskim.
Pokoje typu superior o powierzchni 30m2 mają telewizor, minilodówkę, zestaw do parzenia kawy i herbaty, łazienkę z wanną oraz prysznicem, a także balkon z zapierającym dech widokiem na góry.

Wyżywienie :

BB - Śniadania

Sport i rozrywka :

Basen na dachu z widokiem na góry, wypożyczalnia skuterów.

Uwagi :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Przy pobycie do 30 dni wiza nie jest wymagana. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Opinie

2.4

Ocena klientów
na podstawie 2 dodanych opinii

Lokalizacja
3,5
Pokój
2,5
Posiłki
1,5
Basen
3,0
Czystość
2,5
Obsługa
1,5
 • 2.8
  kwiecień 2019

  Odradzam. Chyba,że na 1 noc przejazdem...

  Brak ciepłej wody. "Śnieżaca" TV przez całe 2 tygodnie. Śniadania to żart. Brudno i głośno. Pracownicy to głównie młodzi ludzie z podejściem bardzo luźnym do obowiązków. Angielski na poziomie przedszkolaka. Karaluchy na poziomie zero i w windzie. I to te duże. Obok hotelu jest kanał. A więc i szczury wielkości kota. Basen na dachu z 8 lezakami. Winda tak obklejona że strach coś dotknąć. Dodatkowo moskity w windzie gryzą jak diabli. W pokoju lampki stołowej nie uraczysz. Na korytarzach graty. Niebezpiecznie pozarowo.... Plusy:transfer express i punktualny. Ręczniki i płyny do kąpieli codziennie zmieniane. 2 butelki wody codzień. No i super klimatyzacja. Idealnie da się ustawić.co jest wyjątkiem.... sejf. Mały.ale jest.
  Brak ciepłej wody. "Śnieżaca" TV przez całe 2 tygodnie. Śniadania to żart. Brudno i głośno. Pracownicy to głównie młodzi ludzie z podejściem bardzo luźnym do obowiązków. Angielski na poziomie przedszkolaka. Karaluchy na poziomie zero i w windzie. I to te duże. Obok hotelu jest kanał. A więc i szczury
  wielkości kota. Basen na dachu z 8 lezakami. Winda tak obklejona że strach coś dotknąć. Dodatkowo moskity w windzie gryzą jak diabli. W pokoju lampki stołowej nie uraczysz. Na korytarzach graty. Niebezpiecznie pozarowo.... Plusy:transfer express i punktualny. Ręczniki i płyny do kąpieli codziennie zmieniane. 2 butelki wody codzień. No i super klimatyzacja. Idealnie da się ustawić.co jest wyjątkiem.... sejf. Mały.ale jest.
 • 2.0
  luty 2019

  To jakaś pomyłka

  Wszystko to co było zawarte w pierwszej opinii się zgadza. 90% przebywających to dzicz rosyjska
  Wszystko to co było zawarte w pierwszej opinii się zgadza. 90% przebywających to dzicz rosyjska
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
3 274 zł/os.
3 102 zł/os.
Kod oferty: 11052020BVBX186748
pon. 11.05.2020
8 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pon. 11.05.2020 , godz. 18:00
Warszawa
Qatar Airways (Q.C.S.C)
wt. 12.05.2020 , godz. 19:15
Phuket
Powrót:
wt. 19.05.2020 , godz. 08:55
Phuket
-
wt. 19.05.2020 , godz. 20:15
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

APK Resort and Spa

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
pon. 11.05.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
6 204
pon. 11.05.2020
8 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Economy (1MQ) 6 204
standard (1TE) 6 442
superior (1V3) 6 922