Atuty oferty

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Utrzymany w tajskiej stylistyce. Otoczony przepiękną zielenią i miejscową przyrodą. Doskonałe miejsce na wypoczynek i relaks. Usytuowany na obrzeżach Parku Narodowego Sirinat, przy pięknej plaży z łagodnie opadającym białym piaskiem. Wspaniałe widoki, bliskość przyrody i klasyczne wnętrza.

Położenie :

Tuż przy plaży, na północy wyspy, ok.10 km od międzynarodowego lotniska Phuket.

Wyposażenie :

Recepcja, lobby, room service, dwie restauracje z kuchnią lokalną i międzynarodową, bar, sala konferencyjna, sklepik z pamiątkami.

Pokoje :

Nowoczesne pokoje urządzone w orientalnym stylu. W każdym balkon lub taras z widokiem na zielone ogrody i basen. Wyposażenie: klimatyzacja, telewizor, zestaw do parzenia kawy i herbaty, lodówka, minibar, łazienka z prysznicem, suszarką oraz zestawem kosmetyków.
Możliwość dodania dostawki dla dziecka na zapytanie za dodatkową opłatą.

Wyżywienie :

BB - Śniadania w formie bufetu
HB - Śniadania i obiadokolacje
FB - Śniadania, obiady i kolacje

Sport i rozrywka :

Trzy baseny, bar przy basenie, centrum wellness, wypożyczalnia samochodów.

Dla dzieci :

Plac zabaw.

Uwagi :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Przy pobycie do 30 dni wiza nie jest wymagana. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Basen odkryty Przedszkole Blisko lotniska Nurkowanie Ułatwienia dla niepełnosprawnych Dostęp do internetu Klimatyzacja

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
6 598 zł/os.
Kod oferty: 26012020BVBX23198
niedz. 26.01.2020
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
niedz. 26.01.2020 , godz. 21:30
Warszawa
Qatar Airways (Q.C.S.C)
pon. 27.01.2020 , godz. 18:30
Phuket
Powrót:
niedz. 02.02.2020 , godz. 19:40
Phuket
-
pon. 03.02.2020 , godz. 06:15
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Nai Yang Beach Resort

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
niedz. 26.01.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
13 196
niedz. 26.01.2020
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Oriental Wing (1QM) 13 196