Atuty oferty

Lato 2020

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Doskonały wybór dla rodzin z dziećmi, które na pewno nie będą narzekać na nudę w tym hotelu. Wiele atrakcji, dobre jedzenie, położenie przy plaży i sympatyczna obsługa pozwolą się zrelaksować i odpocząć podczas wakacji.

Położenie :

Hotel jest położony w zachodniej części wyspy przy plaży Kamala, 28 km od lotniska Phuket.

Wyposażenie :

recepcja, Wi-Fi, lobby, kantor, sklep, pralnia, 2 baseny, 2 restauracje - La Tasca (kuchnia azjatycka, międzynarodowa - bufet, a la carte), Fino (międzynarodowa, tajksa - a la carte), 2 bary

Pokoje :

Studio - 40m2 pokój dzienno-sypialny, łazienka z wanną lub prysznicem, klimatyzacja, Wi-Fi, telefon, tv, sejf, minibar, sofa, aneks kuchenny, czajnik, szlafrok, kapcie, kosmetyki, ręczniki, biurko

Wyżywienie :

BB - Śniadania
HB - Śniadania i Obiadokolacje (bufet i a la carte)
Płatne napoje do posiłków i w barze

Sport i rozrywka :

2 baseny, siłownia, fitness, masaże, tenis stołowy, sporty wodne, bilard, rzutki, przedstawienia

Dla Dzieci :

Miniklub, plac zabaw, pokój gier i zabaw, basen dla dzieci

Uwagi :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Przy pobycie do 30 dni wiza nie jest wymagana. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Fitness / siłownia Bezpośrednio przy plaży Basen odkryty Przedszkole Zjeżdżalnie wodne Blisko lotniska Animacje dla dorosłych Sport Golf Sporty wodne Dostęp do internetu Klimatyzacja Życie nocne Wellness / spa Darmowe WiFi

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
4 330 zł/os.
Kod oferty: 29052020BVBX1019
pt. 29.05.2020
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pt. 29.05.2020 , godz. 09:35
Warszawa
Qatar Airways (Q.C.S.C)
sob. 30.05.2020 , godz. 07:25
Phuket
Powrót:
pt. 05.06.2020 , godz. 20:40
Phuket
-
sob. 06.06.2020 , godz. 07:10
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Sunwing Kamala Beach

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
pt. 29.05.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
8 660
pt. 29.05.2020
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Studio (21M) 8 660