Atuty oferty

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Royal Cliff Beach Hotel znajduje się w sercu miasta Pattaya tuż przy plaży. Szeroki wybór zakwaterowania i wszystkie udogodnienia luksusowego pięciogwiazdkowego ośrodka. Doskonała lokalizacja.

Położenie :

Ok. 300 metrów od plaży, ok. 130 km od międzynarodowego lotniska w Bangkoku, 10 minut od centrum miasta, 2 km od ulicy pełnej klubów nocnych, 800 metrów dzieli go od zabytkowej świątyni Wat Khao Phra Bat.

Wyposażenie :

Recepcja, lobby, restauracja, piekarnia, cukiernia, prywatna plaża, 7 wind, parking, serwis pokojowy, pralnia, sala konferencyjna,  Wi-Fi bezpłatnie na terenie całego hotelu.

Pokoje :

Połączenie żywej i eleganckiej kolorystyki z wysokiej jakości meblami i dodatkami dekoracyjnymi. Luksusowe pokoje o powierzchni 36 m2 urządzone są w nowoczesnym stylu. Łazienka z oknami, dużym prysznicem ze strumieniem deszczowym i wanną. Pokoje z widokiem na morze lub na bujną, tropikalną zieleń okolicy. Każdy z pokoi ma klimatyzację, telewizor, balkon, zaparzacz do kawy/herbaty, sejf, internet Wi-Fi.

Wyżywienie :

BB - Śniadania

Sport i rozrywka :

Baseny, centrum spa, centrum fitness, szkółka kuchni tajskiej, bilard, karaoke.

Uwagi :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Przy pobycie do 30 dni wiza nie jest wymagana. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacje COVID-19 :

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
5 075 zł/os.
Kod oferty: 03092020BVBX135447
czw. 03.09.2020
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie

Szczegóły lotu

Wylot:
czw. 03.09.2020 , godz. 21:25
Warszawa
Qatar Airways (Q.C.S.C)
pt. 04.09.2020 , godz. 19:00
Bangkok
Powrót:
czw. 10.09.2020 , godz. 08:05
Bangkok
-
czw. 10.09.2020 , godz. 20:15
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Royal Cliff Beach

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
czw. 03.09.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
10 150
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
czw. 03.09.2020
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
mini suite plus sea view (1XV) 10 150
mini suite plus mountain view (1XU) 11 502