Atuty oferty

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Komfortowy, nieduży hotel tylko dla dorosłych gości. Składa się z dwóch budynków i domków w pięknym ogrodzie. Niska zabudowa, tropikalna roślinność, etniczne elementy w architekturze, spokojna okolica, kameralna atmosfera. Wymarzone wakacje z dala od zgiełku, pośród malowniczych pejzaży.

Położenie :

Na urokliwej wyspie Koh Lanta, przy piaszczystej plaży, 10 minut jazdy od miasteczka Saladan, ok. 70 km od lotniska w Krabi. Przejazd z lotniska i przepłynięcie łodzią - niespełna 2 godz.
Uwaga - ze względu na poranne godziny lotu i kursowanie łodzi, wykwaterowanie nastąpi dzień przed wylotem. Ostatni nocleg będzie w hotelu w bliskiej odległości do lotniska.

Wyposażenie :

Eleganckie, duże lobby w stylu tajskim, całodobowa recepcja, bezpłatne łacza internetowe, kantor wymiany walut, biblioteczka, bujane fotele, łóżka dzienne, restauracja główna (kuchnia lokalna i międzynarodowa) z częścią zewnętrzną, bar i restauracja (specjalność:owoce morza) na plaży, sklepik z pamiątkami, room-service, pralnia.

Pokoje :

Eleganckie, łaczące współczesny styl z motywami tajskimi, codziennie dostarczana woda w butelkach.
Superior - łazienka (kabina prysznicowa-rain shower, wc, suszarka, szlafroki, kapcie), sejf, minibar, serwis do parzenia kawy, herbaty, biurko, TV sat, DVD, parasolka, klimatyzacja. Powierzchnia - 35-45 m kw.
Deluxe 
Private pool deluxe

Wyżywienie :

BB - śniadania
HB - śniadania i obiadokolacje
FB - śniadania, obiady, kolacje

Sport i rozrywka :

Dwa baseny: jeden malowniczo usytuowany równolegle do plaży, drugi - w głębi terenu hotelowego (leżaki, parasole, materace, ręczniki bezpłatnie), siłownia, pięknie położony gabinet odnowy biologicznej (masaże, zabiegi kosmetyczne, jacuzzi)- częściowo pod golym niebem, warsztaty tajskigo gotowania, sporty wodne.

Dla dzieci :

W hotelu nie ma infrastruktury dla dzieci.

Uwagi :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Przy pobycie do 30 dni wiza nie jest wymagana. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.
Z uwagi na poranny lot powrotny oraz godziny kursowania promów informujemy, że na ostatnią noc przed wylotem klienci zostają zakwaterowani w hotelu w pobliżu lotniska w Krabi.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną obsługę, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
9 283 zł/os.
Kod oferty: 31012020BVBX156188
pt. 31.01.2020
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pt. 31.01.2020 , godz. 08:45
Warszawa
Qatar Airways (Q.C.S.C)
sob. 01.02.2020 , godz. 06:30
Krabi
Powrót:
pt. 07.02.2020 , godz. 08:00
Krabi
-
pt. 07.02.2020 , godz. 20:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Twin Lotus Resort & Spa

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
pt. 31.01.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
18 566
pt. 31.01.2020
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
DBL Private Pool Deluxe (22H) 18 566