Atuty oferty

Lato 2020

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Znakomity hotel sygnowany uznaną marką. Prestiżowe miejsce w centrum tętniącej metropolii. Ciekawe wnętrza, dużo zieleni, wyborna kuchnia, świetna restauracja z barem na dachu (61. piętro!), imponująca panorama na miasto, obszerne pokoje, bliskość wielu atrakcji.

Położenie :

W dzielnicy biznesowej, 10-15 minut spacerem do stacji BTS (skytrain) lub MRT (metro). Alternatywnie hotel zapewnia bezpłatny transfer na stacje tradycyjnym tajskim tuk-tukiem. Odległość od lotniska - ok. 25 km.

Wyposażenie :

Dwie całodobowe recepcje, kantor wymiany walut, łącza internetowe, słynna restauracja Vertico na dachu, bar na dachu, restauracja chińska na 59. piętrze, bar japoński, ekskluzywna restauracja tajska Saffron (52. piętro) z częścią ogrodową na tarasie (panoramiczny widok na miasto i rzekę), pływająca restauracja (na niegdysiejszej barce ryżowej - rejs z kolacją, bezpłatny transfer z hotelu), restauracja Romsai z widokiem na tropikalny ogród, lobby lounge, bar przy basenie, room-service.

Pokoje :

Horizon - sypialnia, pokój dzienny, marmurowa łazienka (wanna, prysznic, suszarka, wc), TV sat, telefon, minibar, łącza internetowe, zestaw do przygotowania kawy, klimatyzacja. Powierzchnia - ok. 48 m kw. Widok na miasto lub na rzekę.
Oasis & Retreat - sypialnia, przestrzeń wypoczynku dziennego, elegancka łazienka (wanna, kabina prysznicowa, suszarka, wc, telewizor, dwie umywalki), TV sat, telefon, minibar, łącza internetowe, zestaw do przygotowania kawy, klimatyzacja. Powierzchnia - ok. 44 m kw. Widok na miasto.

Wyżywienie :

BB - śniadania w formie bufetu

Sport i rozrywka :

Basen zewnętrzny na tarasie 21. piętra (leżaki, bar, popołudniowy bezpłatny masaż szyi),  klub odnowy biologicznej (joga, pilates, boks tajski, fitness center, łaźnia, sauna), warsztaty gotowania, okazjonalnie występy.

Dla dzieci :

.

Uwagi :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Przy pobycie do 30 dni wiza nie jest wymagana. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Fitness / siłownia Basen odkryty Przedszkole Blisko lotniska Ułatwienia dla niepełnosprawnych Dostęp do internetu Klimatyzacja

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
5 190 zł/os.
4 731 zł/os.
Kod oferty: 15052020BVBX22896
pt. 15.05.2020
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pt. 15.05.2020 , godz. 21:25
Warszawa
Qatar Airways (Q.C.S.C)
sob. 16.05.2020 , godz. 19:00
Bangkok
Powrót:
pt. 22.05.2020 , godz. 08:05
Bangkok
-
pt. 22.05.2020 , godz. 20:15
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Banyan Tree Bangkok

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
pt. 15.05.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
9 462
pt. 15.05.2020
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
DBL Horizon (18G) 9 462