Atuty oferty

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Kameralny hotel (tylko 10 pokoi) w malowniczym, nadoceanicznym zakątku Praslin. Ciekawa architektura, tropikalna roślinność dookoła, spokojna okolica, uprzejmy i pomocny personel.

Położenie :

Przy plaży Grande Anse, na południowo-zachodnim wybrzeżu wyspy Praslin.

Wyposażenie :

Budynek główny z recepcją i dwa budynki z pokojami, restauracja z tarasem (widok na ocean), bar z przekąskami przy plaży, łącza internetowe w lobby.

Pokoje :

Gustowne detale marynistyczne, drewniane meble, łazienka (wanna/prysznic, bidet, suszarka do włosów, WC), wiatrak, klimatyzacja, kącik wypoczynku dziennego, TV, czajnik, minibar, taras z widokiem na ogród lub ocean. UWAGA! 4 pokoje Superior mogą zakwaterować 2 osoby dorosłe; 6 pokoi superior może zakwaterować 3 osoby dorosłe lub 2 osoby dorosłe i dziecko. Zakwaterowanie w jednym pokoju więcej niż 2 gości musi być potwierdzone przez hotel.

Wyżywienie :

BB: Śniadania
HB: Śniadania i obiadokolacje

Sport i rozrywka :

Basen z tarasem słonecznym. Możliwa organizacja wycieczek i rejsów. Ok. 5 minut jazdy od hotelu znajduje się jedyne na wyspie pole golfowe. Hotel zapewnia swoim gościom bezpłatny bus do Cote Dor i Anse Lazio. Kursy 3 razy w tygodniu, wyjazd w godzinach porannych, powrót wieczorem.

Uwagi :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.
Po przylocie na Seszele należy podać adres planowanego miejsca pobytu, jak również dysponować odpowiednimi do czasu pobytu środkami finansowymi (gotówka, karty kredytowe, czeki podróżne). Wymagany jest paszport ważny 6 miesięcy od daty powrotu do Polski.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacje COVID-19 :

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Bezpośrednio przy plaży Basen odkryty Rowery Golf Sporty wodne Nurkowanie Dostęp do internetu Klimatyzacja Darmowe WiFi

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
7 960 zł/os.
Kod oferty: 14102020BVBX20902
śr. 14.10.2020
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
śr. 14.10.2020 , godz. 18:00
Warszawa
Qatar Airways (Q.C.S.C)
czw. 15.10.2020 , godz. 08:15
Mahe Island
Powrót:
śr. 21.10.2020 , godz. 18:35
Mahe Island
-
czw. 22.10.2020 , godz. 06:50
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Villas de Mer

Liczba osób:
2 dorosłych + 1 dziecko
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
śr. 14.10.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
16 635
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
śr. 14.10.2020
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
DBL Superior (1GV) 16 635