Atuty oferty

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Unikalny resort położony na własnej wyspie, z dala od świata jaki znamy. W pokojach dla gości nie ma dostępu do telewizji czy internetu, telefony nie mają zasięgu - wszystko po to aby w pełni rozkoszować się niebiańskimi pejzażami i naturą. Wyjątkowość w każdym calu!

Położenie :

Na wyspie Denis, położonej około 100 km na północny-wschód od Mahe. Transfer na wyspę odbywa się lokalnym przelotem z lotniska na Mahe do lądowiska na terenie wyspy Denis i trwa ok. 30 minut. Loty odbywają się tylko raz dziennie (o godzinie 11:20 na trasie Mahe-Denis oraz o godzinie 12:05 na trasie Denis-Mahe). W przypadku wieczornym lotów powrotnych na trasie Mahe-Polska oczekiwanie na lotnisku we własnym zakresie.
UWAGA - w przypadku przelotu lokalnego do hotelu limit bagażu głównego wynosi 15 kg/os. Także nawet jeśli na przelocie rejsowym z Polski na Seszele limit jest wyższy zalecamy zastosowanie się do powyższej wartości.

Wyposażenie :

Recepcja, room service, restauracja, bar, biblioteka z telewizorem i dostępem do internetu, butik, pralnia, centrum nurkowe, centrum SPA, piwniczka z winami.

Pokoje :

Deluxe Beach Cottage - położone w ogrodzie na skraju plaży przestronne domki (o powierzchni ok. 110 m2), stylowe drewniane wykończenie, wyposażenie: klimatyzacja, otwarta łazienka z wanną/prysznicem, suszarka, zestaw kosmetyków łazienkowych, lodówka, zestaw do kawy/herbaty, salon, weranda, leżaki słoneczne.

Wyżywienie :

Full Board - Śniadania, obiady i kolacje.

Sport i rozrywka :

Basen, kort tenisowy, centrum nurkowe, centrum SPA, kajaki.

Uwagi :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.
Po przylocie na Seszele należy podać adres planowanego miejsca pobytu, jak również dysponować odpowiednimi do czasu pobytu środkami finansowymi (gotówka, karty kredytowe, czeki podróżne). Wymagany jest paszport ważny 6 miesięcy od daty powrotu do Polski.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacje COVID-19 :

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Fitness / siłownia Bezpośrednio przy plaży Basen odkryty Przedszkole Sport Tenis Sporty wodne Nurkowanie Dostęp do internetu Klimatyzacja Wellness / spa Darmowe WiFi

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
31 094 zł/os.
Kod oferty: 01072020BVBX17718
śr. 01.07.2020
15 dni
Warszawa
FB - Pełne wyżywienie
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
śr. 01.07.2020 , godz. 15:00
Warszawa
Emirates
czw. 02.07.2020 , godz. 06:45
Mahe Island
Powrót:
czw. 16.07.2020 , godz. 23:50
Mahe Island
-
pt. 17.07.2020 , godz. 12:15
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Denis Private Island

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
FB - Pełne wyżywienie
Termin:
śr. 01.07.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
62 188
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
śr. 01.07.2020
15 dni
Warszawa
FB - Pełne wyżywienie
Best Reisen
DBL Deluxe Beach Cottage (157) 62 188