Atuty oferty

Opis hotelu

Opinia Doradcy Travelplanet.pl
Karolina

Hotel idealny

Hotel ten jest pod każdym względem doskonały. Jeżeli ktoś szuka luksusu na najwyższym poziomie, intymnej atmosfery, poczucia dopieszczenia ale też prywatności w tym dosyć sporym resorcie, znajdzie to w hotelu Maia. Nazwa obiektu potwierdza dla jakich klientów jest dedykowany ten obiekt. Każda z willi to małe mieszkanie - pięknie zaprojektowana, z ciekawymi dekoracjami, dużą sypialnią, osobną garderobą, pięknie zaprojektowaną toaletą i łazienką, osobną strefą wypoczynkową i basenem. Niewątpliwym atutem jest położenie w bujnym, tropikalnym ogrodzie, co jeszcze bardziej wpływa na panującą wszędzie atmosferę relaksu. Dodatkowym ale nie najsłabszym punktem jest jedzenie - obłędnie smaczne, działające na każdy zmysł, świetnie przyrządzone i profesjonalnie podane. To stanowi dopełnienie tego luksusowego wypoczynku.

Polecam dla: dla par, dla seniorów, dla ceniących spokój i ciszę

Lokalizacja
5.0
Pokój
5.0
Posiłki
5.0
Basen
5.0
Czystość
5.0
Obsługa
5.0

Naszym zdaniem :

Najlepiej określić można ten hotel jednym słowem: luksus. Idealny na odpoczynek czy też do poznawania uroków wyspy Mahe, w otoczeniu głębokiej zieleni i przepięknej natury. Hotel zagwarantuje niezapomniane wrażenia i wspaniałe wspomnienia.

Położenie :

Na południowo-zachodnim wybrzeżu wyspy Mahe, w otoczeniu plaży i bujnego, prywatnego ogrodu, ok. 40 minut od stolicy Victoria oraz 25 minut od lotniska.

Wyposażenie :

Na terenie obiektu znajduje się zaledwie 30 prywatnych willi, każda z prwyatnym basenem. Goście mają dostęp do: recepcja, kilka restauracji i barów, basen, centrum SPA, siłownia, centrum nurkowania i sportów wodnych, pralnia, butik, kącik dla dzieci.

Pokoje :

Ocean Panoramic View z widokiem na ocean oraz prwyatnym basenem. Wyposażony jest w: taras słoneczny, bezpłatne WiFi, telefon, TV satelitarna, klimatyzacja i wentylator sufitowy, sejf w pokoju, aneks kuchenny z lodówką i minibarem, urządzenia do parzenia kawy i herbaty, suszarka do włosów.

Wyżywienie :

ALL INCLUSIVE
Kuchnia międzynarodowa i kreolska.

Sport i rozrywka :

Basen, odpłatnie: Spa, centrum nurkowania, sportów wodnych.

Uwagi :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.
Po przylocie na Seszele należy podać adres planowanego miejsca pobytu, jak również dysponować odpowiednimi do czasu pobytu środkami finansowymi (gotówka, karty kredytowe, czeki podróżne). Wymagany jest paszport ważny 6 miesięcy od daty powrotu do Polski.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacje COVID-19 :

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie Fitness / siłownia Bezpośrednio przy plaży Basen odkryty Blisko lotniska Sport Sporty wodne Nurkowanie Klimatyzacja Wellness / spa

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
34 736 zł/os.
Kod oferty: 14102020BVBX8389
śr. 14.10.2020
7 dni
Warszawa
AI - All Inclusive
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
śr. 14.10.2020 , godz. 18:00
Warszawa
Qatar Airways (Q.C.S.C)
czw. 15.10.2020 , godz. 08:15
Mahe Island
Powrót:
śr. 21.10.2020 , godz. 18:35
Mahe Island
-
czw. 22.10.2020 , godz. 06:50
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Maia Luxury Resort & Spa

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
All Inclusive
Termin:
śr. 14.10.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
65 982
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
śr. 14.10.2020
7 dni
Warszawa
AI - All Inclusive
Best Reisen
Ocean Panoramic Villa (1U6) 65 982