Atuty oferty

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Niewielki hotel w rustykalnym stylu. Piękny ogród z bujną tropikalną roślinnością.

Położenie :

Kilka minut spacerem od plaży, 10 minut jazdy rowerem od słynnej plaży Ance Source DArgent, w centrum wyspy La Digue, 5 minut od przystani, 1 km od supermarketu.

Wyposażenie :

Recepcja, restauracja z tarasem w ogrodzie, bar przy basenie, internet.

Pokoje :

Sześć pokoi typu standard (powierzchnia ok. 20 m2): sypialnia, sejf, telefon, minibar, serwis do zaparzania kawy/herbaty, wiatrak sufitowy, klimatyzacja na życzenie, łazienka z prysznicem i suszarką. Możliwość rezerwacji pokoju o wyższym standardzie: superior i deluxe. Uwaga: w pokojach standardowych możliwość zakwaterowania 3 osób dorosłych tylko na zapytanie.

Wyżywienie :

BB: Śniadania.
HB: Śniadania i obiadokolacje.

Sport i rozrywka :

Basen z tarasem słonecznym, możliwość wypożyczenia roweru (to najlepszy i najpopularniejszy środek transportu na wyspie), okresowo występy zespołu folklorystycznego. Obsługa pomaga w organizacji wycieczek, rejsów, wypraw nurkowych i wędkarskich. Uwaga: przy pobycie powyżej 4 noclegów każdemu z gości przysługuje dwukrotnie darmowe wypożyczenie roweru.

Dla dzieci :

Łóżeczko, fotelik, opiekunka.

Uwagi :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.
Po przylocie na Seszele należy podać adres planowanego miejsca pobytu, jak również dysponować odpowiednimi do czasu pobytu środkami finansowymi (gotówka, karty kredytowe, czeki podróżne). Wymagany jest paszport ważny 6 miesięcy od daty powrotu do Polski.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Basen odkryty Rowery Przedszkole Nurkowanie Windsurfing Żeglarstwo Dostęp do internetu Klimatyzacja

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
6 935 zł/os.
Kod oferty: 04102019BVBX17552
pt. 04.10.2019
8 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pt. 04.10.2019 , godz. 18:00
Warszawa
Qatar Airways (Q.C.S.C)
pt. 04.10.2019 , godz. 08:45
Mahe Island
Powrót:
sob. 12.10.2019 , godz. 18:35
Mahe Island
-
sob. 12.10.2019 , godz. 06:50
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Chateau Saint Cloud

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
pt. 04.10.2019
Wylot z:
Warszawa
Cena
13 870
pt. 04.10.2019
8 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
DBL Standard (19E) 13 870