Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

*****

Region:

RPA

Opis:

Luksusowy obiekt oferujący najwyższy komfort oraz niezrównaną obsługęSpokojna lokalizacja, z dala od zgiełku, blisko malowniczej plażyDuże, komfortowe pokoje z dostępem do nowoczesnych udogodnieńPrzepiękne widoki na nadmorksą przyrodę i Ocean IndyjskiFantastyczny kompleks basenowySzeroka oferta gastronomiczna

Lokalizacja:

w Ballito, ok. 100 m od plaży, ok. 16 km od lotniska King Shaka, ok. 50 km od Durbanu, pole golfowe w promieniu 3 km, w bliskiej odległości od centrum.

Wyposażenie:

liczba pokoi: 154, restauracje: 8, recepcja 24h, sejf (płatny), wymiana waluty, taras słoneczny, ogród, lobby, lobby bar, bar z winami, bar przy basenie, centrum konferencyjne, sala balowa, wypożyczalnia rowerów, pralnia/czyszczenie chemiczne (płatne), sklep z pamiątkami, room service (płatny), informacja turystyczna, przechowalnia bagażu, concierge, parking, brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Basen:

5 basenów odkrytych, leżaki i parasole bezpłatnie

Pokoje:

klimatyzacja, łazienka z wanną lub prysznicem, king size bed, biurko, internet bezprzewodowy, mini bar (płatny), zestaw do parzenia kawy/herbaty, suszarka do włosów, szlafrok, żelazko/deska do prasowania, sejf (płatny), telewizor LCD Typ pokoju -

W cenie zakwaterowanie w pokojach typu Double Deluxe.

Plaża:

szeroka, piaszczysta

Sport i fitness:

centrum fitness, łaźnia parowa, SPA (płatne), masaże (płatne), zabiegi pielęgnacyjne (płatne), tenis ziemny (płatny).

Dla dzieci:

łóżeczko dziecięce (na zapytanie), mini klub, menu, plac zabaw, opiekunka (płatna)

Wyżywienie:

śniadania, możliwość dopłaty do obiadokolacji.

Świadczenia:

Cena zawiera
przelot międzynarodowy: Polska - RPA - Polskaopłaty lotniskoweubezpieczenie KL, NNWtransfer lotnisko - lodge - lotniskozakwaterowanie w hotelu zgodnie z wybraną ofertąograniczona obsługa polskojęzyczna (kontakt telefoniczny)

Cena nie zawiera:

Cena nie zawiera
dopłaty do wylotu z lotniska lokalnegodopłaty do pokoju pojedynczegodopłat do pokoi o wyższym standardziewycieczek fakultatywnychmiejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę).

Obsługa na miejscu:

Ograniczona obsługa polskojęzyczna (kontakt telefoniczny).

Informacje wizowe:

RPA:

Obywatele RP mający paszporty zwykłe mogą wjeżdżać bez wiz i przebywać na terytorium Republiki Południowej Afryki (RPA) jednorazowo do 30 dni. Przy wjeździe wymagany okres ważności paszportu to co najmniej 3 miesiące.

 

Od 24 listopada 2015 r. w RPA obowiązują nowe przepisy paszportowe, zgodnie z którymi przy wjeździe do tego kraju są akceptowane wyłącznie dokumenty podróży posiadające cechy umożliwiające ich odczytanie w skanerze paszportowym (Machine Readable Passports). W przypadku zaistnienia „sytuacji nadzwyczajnych” władze południowoafrykańskie dopuszczają posługiwanie się przez cudzoziemca tymczasowym dokumentem podróży w celu wjazdu lub opuszczenia terytorium Republiki Południowej Afryki i powrotu do kraju zamieszkania.

 

Osoby udające się do RPA na pobyt dłuższy lub w celu podjęcia pracy muszą mieć wizę, którą można uzyskać w każdej placówce dyplomatyczno-konsularnej RPA za granicą. Na przejściach granicznych RPA wizy nie są wydawane. Przy wjeździe wymagany okres ważności paszportu powinien być dłuższy od okresu ważności wizy co najmniej o 3 miesiące. Przekraczając granicę, należy okazać bilet powrotny. Nie ma obowiązku udokumentowania określonej kwoty pieniędzy na każdy dzień pobytu, ale przy ubieganiu się o wizę oraz przy wjeździe może być wymagane okazanie zaproszenia lub rezerwacji hotelowej. W paszporcie muszą znajdować się co najmniej dwie strony przeznaczone na wizy, całkowicie wolne od wszelkich stempli, wiz itp. Brak wolnych stron w paszporcie powoduje odmowę wjazdu do RPA i bezwarunkowy powrót pasażera do miejsca, z którego rozpoczął podróż. Samowolne przedłużenie pobytu ponad okres ważności wizy powoduje wstemplowanie do paszportu zakazu wjazdu do RPA odpowiednio na rok, dwa lub pięć lat.

 

1 czerwca 2015 roku weszły w życie nowe przepisy dotyczące podróżowania małoletnich do RPA. W przypadku małoletniego dziecka podróżującego z/do RPA z obojgiem rodziców, konieczne jest posiadanie oryginału aktu urodzenia dziecka lub jego poświadczonej przez notariusza kopii wraz z jego tłumaczeniem na język angielski.

 

W przypadku podróży małoletniego dziecka z/do RPA z jednym z rodziców, konieczne jest okazanie pisemnej zgody drugiego rodzica na podróż dziecka. Dokument musi być przetłumaczony na język angielski oraz mieć formę affidavit poświadczonego przez Commissioner of Oaths (w przypadku dokumentu wystawianego w RPA), bądź formę notarialną (w przypadku dokumentu wystawionego w Polsce). Zgoda taka jest ważna przez 3 miesiące od daty sporządzenia dokumentu.

 

Zwolnienie z posiadania zgody drugiego rodzica na podróż z małoletnim dzieckiem jest możliwe jedynie w przypadku posiadania wyłącznej władzy rodzicielskiej (do okazania konieczny będzie przetłumaczony na język angielski prawomocny wyrok Sądu w tej sprawie) lub śmierci drugiego rodzica (do okazania akt zgonu przetłumaczony na język angielski).

 

Okazanie w/w dokumentów jest wymagane w punktach granicznych RPA oraz na lotniskach tranzytowych mających bezpośrednie połączenie z RPA. Osoba nie posiadająca wymaganych dokumentów nie zostanie wpuszczona wraz z dzieckiem na pokład samolotu lecącego do RPA.

 

UWAGA: Wyjazd z RPA do kraju ościennego (np. Namibia, Mozambik, Lesotho, Botswana, itd.), a następnie powrót do RPA, jest wliczany przez tutejsze władze imigracyjne w okres 30 dni bezwizowego pobytu cudzoziemca w RPA i nie spowoduje uzyskania w ten sposób kolejnych 30 bezwizowych dni pobytu w RPA.

 

Aktualne informacje: http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/republika_poludniowej_afryki

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
7 349 zł/os.
Kod oferty: 11012021ECTR193891
pon. 11.01.2021
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Ecco Travel
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie

Szczegóły lotu

Wylot:
pon. 11.01.2021 , godz. 00:00
Warszawa
wt. 12.01.2021 , godz. 00:00
Durban
Powrót:
wt. 19.01.2021 , godz. 00:00
Durban
wt. 19.01.2021 , godz. 00:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Fairmont Zimbali Resort

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
pon. 11.01.2021
Wylot z:
Warszawa
Cena
14 698
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
pon. 11.01.2021
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Ecco Travel
Pokój dwuosobowy (DBL) 14 698