Atuty oferty

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Stylowy hotel z tradycjami. Składa się z czterech budynków otoczonych egzotyczną roślinnością. Piękna plaża, wytworne wnętrza, doskonałe restauracje, znakomita obsługa

Położenie :

Przy piaszczystej plaży (serwis plażowy bezpłatnie), ok. 5 km od centrum Salalah, 11 km od lotniska.

Wyposażenie :

Eleganckie lobby z całodobową recepcją i bezpłatnym Wi-Fi, bankomat, punkt wymiany walut, panoramiczne windy, fontanna, restauracja główna z tarasem (bufety, ala carte, dania kuchni międzynarodowej i regionalnej), bar przy basenie, bar w lobby, pub/klub nocny, świetnie zaprojektowany Ocean Blue Beach House (tarasy, piękne widoki, otwarte kuchnie, kuchnia śródziemnomorska, arabska, azjatycka), sklepiki, 3 sale konferencyjne, room-service, wypożyczalnia samochodów.

Pokoje :

Standardowe - łazienka (wanna, prysznic, suszarka, wc), klimatyzacja, telewizja satelitarna, telefon, sejf, zestaw przygotowania kawy/herbaty, balkon lub taras (widok na ogród lub morze), minibar, Wi- Fi.

Wyżywienie :

HB - śniadania i kolacje
Al inclusive - śniadania, obiady, kolacje, kawa, herbata, woda, napoje bezalkoholowe,
niektóre napoje alkoholowe serwowane w wyznaczonych lokalach i godzinach.

Sport i rozrywka :

2 baseny z tarasami i łączką (bezpłatne parasole, leżaki, materace, ręczniki), 2 korty tenisowe, tenis stołowy, siłownia, siatkówka plażowa, badminton, squash, sesje jogi, dyskoteka (serwis gastronomiczny płatny), bilard, centrum spa & wellness, sporty wodne.

Dla dzieci :

Plac zabaw, brodzik, wodny plac zabaw, zjeżdżalnia wodna, wysokie krzesełka w restauracji.

Uwagi :

Podczas ramadanu alkohol serwowany będzie w godzinach od 19:00 do 24:00 (po iftar) wewnątrz restauracji Darbat, nie będzie serwowany na otwartej przestrzeni.
Goście all inlcusive mogą spożywać alkohol we własnym pokoju w godzinach 11:00-24:00.
W porze monsunowej zwanej "Khareef", która występuje od czerwca do września, plaże w regionie Dhofar są zamknięte i obowiązuje zakaz kąpieli.
Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.
W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Wizy :

Obywatele RP podlegają obowiązkowi wizowemu.
Wizę można wykupić przed wylotem oraz na lotnisku:
a) za pośrednictwem platformy internetowej E-visa: https://evisa.rop.gov.om/
Wiza 10-dniowa 26A Tourist Visit Visa - opłata za wizę 5 OMR (ok.15 USD)
Wiza 30-dniowa 26B Tourist Visit Visa - opłata za wizę 20 OMR (ok.50 USD)
Zakupioną wizę należy wydrukować i zabrać ze sobą na lotnisko. Wiza jest ważna 1 miesiąc od daty wystawienia.
b) na lotnisku po przylocie, wiza 30-dniowa - opłata za wizę 20 OMR (ok.50 USD)
Wymogiem niezbędnym jest posiadanie paszportu ważnego co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, lokalny anglojęzyczny przedstawiciel, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, wiz turystycznych.

Errata :

0

Aktualizacje COVID-19 :

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
6 446 zł/os.
Kod oferty: 25102020BVBX142883
niedz. 25.10.2020
5 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
niedz. 25.10.2020 , godz. 08:45
Warszawa
Qatar Airways (Q.C.S.C)
niedz. 25.10.2020 , godz. 21:35
Salalah
Powrót:
pt. 30.10.2020 , godz. 12:50
Salalah
-
pt. 30.10.2020 , godz. 20:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Crowne Plaza Resort

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
niedz. 25.10.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
12 892
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
niedz. 25.10.2020
5 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Best Reisen
Twin Room Garden View DZG (22P) 12 892
Twin Room Sea View DZM (22U) 13 510