Atuty oferty

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Luksusowy hotel o wyjątkowej architekturze i atmosferze. Bajeczne widoki, światowy poziom obsługi, największy w Omanie basen, bogaty wybór dań, połączenie tradycyjnych form i nowoczesnych udogodnień. Urlop dla wymagających.

Położenie :

Przy szerokiej plaży, 10 minut jazdy z centrum Mirbat, 80 km od centrum Salalah, godzina jazdy z lotniska Salalah.

Wyposażenie :

Eleganckie lobby, całodobowa recepcja, kantor wymiany walut, sklepiki, główna restauracja z częścią zewnętrzną (bufety, wieczory tematyczne), restauracja Dana (specjalność: ryby), sushi lounge, bar w lobby z widokiem na basen i morze, bar przy basenie z siedziskami w wodzie, bar sportowy, klimatyczny Sunset Bar, kącik sziszy, sale konferencyjne i centrum biznesowe, biblioteczka, punkt usług concierge, scena teatralna, pralnia, room-service.

Pokoje :

Deluxe Twin - usytuowane w pobliżu basenu, powierzchnia ok. 30 m kw., wyposażone w elegancką łazienkę, TV sat, klimatyzację, minibar, sejf, serwis do przygotowania kawy/herbaty, bezpłatne łącza internetowe, balkon (widok na basen lub ogród, góry).
Superior - pokoje usytuowane na wyższych piętrach, widok na basen i morze.
Chalet - domek z sypialnią, pokojem dziennym (jadalnia), łazienką.

Wyżywienie :

HB - śniadania i kolacje (bufety)
FB - śniadania, obiady, kolacje (bufety)
Ultra All inclusive - śniadania, obiady, kolacje (bufety w restauracji głównej), późne śniadania, przekąski i lody, jedna kolacja (w ciągu 7 dni) w restauracjach: Dana, Soushi Lounge (wymagane rezerwacje), napoje bezalkoholowe, koktajle, niektóre alkohole (podczas obiadu i kolacji, a także w barach: Lobby Lounge i The Wharf pool Bar), codziennie 2 butelki wody w pokoju. Alkohol serwowany jest w godzinach: 12.00-15.00,  18.00-01.00, w piątki 14.00-01.00.

Sport i rozrywka :

Duży (ok. 2000 m kw.), malowniczo usytuowany basen, jacuzzi, siłownia (24 h),  tenis stołowy, badminton, piłka wodna, piłka nożna, tenis ziemny, odpłatnie: strefa spa i centrum nurkowe (powierzchniowe, głębinowe, wyprawy na oglądanie delfinów).

Dla dzieci :

Duży basen dla dzieci, plac zabaw, łóżeczka niemowlęce, możliwa odpłatna opieka nad dzieckiem.

Uwagi :

W porze monsunowej zwanej "Khareef", która występuje od czerwca do września, plaże w regionie Dhofar są zamknięte i obowiązuje zakaz kąpieli.
Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.
W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Wizy :

Obywatele RP podlegają obowiązkowi wizowemu.
Wizę można wykupić przed wylotem oraz na lotnisku:
a) za pośrednictwem platformy internetowej E-visa: https://evisa.rop.gov.om/
Wiza 10-dniowa 26A Tourist Visit Visa - opłata za wizę 5 OMR (ok.15 USD)
Wiza 30-dniowa 26B Tourist Visit Visa - opłata za wizę 20 OMR (ok.50 USD)
Zakupioną wizę należy wydrukować i zabrać ze sobą na lotnisko. Wiza jest ważna 1 miesiąc od daty wystawienia.
b) na lotnisku po przylocie, wiza 30-dniowa - opłata za wizę 20 OMR (ok.50 USD)
 
Wymogiem niezbędnym jest posiadanie paszportu ważnego co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, lokalny anglojęzyczny przedstawiciel, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, wiz turystycznych.

Errata :

0

Aktualizacje COVID-19 :

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

* Udogodnienia:

Kurorty nadmorskie Basen odkryty

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
5 504 zł/os.
Kod oferty: 20092020BVBX202750
niedz. 20.09.2020
5 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
niedz. 20.09.2020 , godz. 09:25
Warszawa
Qatar Airways (Q.C.S.C)
niedz. 20.09.2020 , godz. 21:25
Salalah
Powrót:
pt. 25.09.2020 , godz. 12:45
Salalah
-
pt. 25.09.2020 , godz. 20:15
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Kairaba Mirbat Resort

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
niedz. 20.09.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
11 008
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
niedz. 20.09.2020
5 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Deluxe Twin DX Promo room (1KR) 11 008
Deluxe Twin DX (1KQ) 12 614
Twin Superior Sea View DSM (23L) 13 232
Chalet (Annex) MC (12E) 14 470