Atuty oferty
bez obowiązkowego testu na COVID-19

Nie jest wymagane okazanie negatywnego wyniku testu PCR na COVID-19

Opis hotelu

Kategoria:

*****

Region:

Meksyk

Położenie:

Hotel położony jest przy prywatnej piaszczystej plaży w miejscowości Nuevo Vallarta, oddalony o 10 km od portu lotniczego w Puerto Vallarta. Umiejscowiony jest w otoczeniu dużego ogrodu. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, restauracje i bary.

Pokoje:

Nowoczesne, komfortowe klimatyzowane pokoje, wyposażone w łóżko typu king size lub dwa podwójne łóżka, telewizor, telewizja satelitarna, budzik, elektroniczny sejf, żelazko i deska do prasowania. W wyposażeniu łazienek wanna lub prysznic, WC, suszarka do włosów.

Na terenie hotelu znajdują się basen, 4 restauracje, 2 bary, taras słoneczny. Internet bezprzewodowy (płatny). Sporty wodne:

piłka wodna, aerobik w wodzie i kajaki, centrum fitness, kort tenisowy, klub dla dzieci. W odległości ok. 10 min od hotelu znajduje się 18-dołkowe pole golfowe. Hotel zapewnia dzienne i nocne animacje dla dorosłych oraz animacje dla dzieci.

CENA ZAWIERA:

bilet lotniczy Warszawa-Puerto Vallarta-Warszawa (w kwocie 4400 PLN/os. dorosła,dziecko 02-12 lat 3700 PLN/os.), transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty hotelu, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta, ubezpieczenie NW i KL, bagaż, materiały informacyjne (mini przewodnik).

CENA NIE ZAWIERA:

wydatków własnych, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych.

UWAGI:

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą.
2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).
3. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego

UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE:

· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY:

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.
Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba
3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba
Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba
Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Obowiązkowa deklaracja online

Podróżni wybierający się do Meksyku są zobowiązani do uzupełnienia deklaracji celnych online.
Deklarację można wypełnić nie wcześniej niż 3 dni przed planowanym lotem do Meksyku na poniżej stronie: https://siat.sat.gob.mx/PTSC/DPE/faces/resources/pages/declaracion/declaracion.jsf

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Fitness / siłownia Bezpośrednio przy plaży Basen odkryty Blisko lotniska Animacje dla dorosłych Sport Tenis Golf Sporty wodne Dostęp do internetu Klimatyzacja Wellness / spa

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
9 846 zł/os.
Kod oferty: 31102020TRAD110880
sob. 31.10.2020
7 dni
Warszawa
AI - All Inclusive
Konsorcjum PBP
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
sob. 31.10.2020 , godz. 00:00
Warszawa
sob. 31.10.2020 , godz. 00:00
Puerto Vallarta
Powrót:
sob. 07.11.2020 , godz. 00:00
Puerto Vallarta
niedz. 08.11.2020 , godz. 00:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Occidental Grand Nuevo Vallarta

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
All Inclusive
Termin:
sob. 31.10.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
19 692
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
sob. 31.10.2020
7 dni
Warszawa
AI - All Inclusive
Konsorcjum PBP
pokoj 2-osobowy (DBL) 19 692