Atuty oferty

Lato 2020

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Radisson Blu Azuri Resort & Spa położony jest na północno-wschodnim wybrzeżu, wśród wioski Azuri. Jest to idealne miejsce dla par i udane wakacje dla rodzin. Wyspa ma trzecią co do wielkości rafę koralową na świecie i słynie z piaszczystych plaż i jasnych lagun.

Położenie :

Leży w Haute Rive na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy, zaledwie 4 km od Post Lafayette i 25 km od Port Louis, stolicy i głównego portu w kraju. Międzynarodowy port lotniczy Mauritius oddalony jest o godzinę jazdy samochodem.

Wyposażenie :

Eleganckie lobby, całodobowa recepcja, punkt wymiany walut, wypożyczalnia samochodów, pralnia, butiki, bezprzewodowe łącza internetowe, 3 restauracje z kuchnią międzynarodową, sale konferencyjne, bary, centrum Spa i fitness, możliwość uprawiania sportów wodnych i lądowych.
Goście przybywający przed zakwaterowaniem (od 14:00) i pozostający po wykwaterowaniu (po 12:00) na terenie hotelu mają możliwość korzystania z bezpłatnej strefy Lounge, obejmującej prysznic, strefę WiFi, przechowalnię bagaży oraz TV.

Pokoje :

Eleganckie, komfortowe, ok. 47 m kw. z widokiem na ogród lub ocean. Wyposażenie: szklane okna sięgające od podłogi do sufitu z dużymi przesuwanymi drzwiami na umeblowany balkon lub taras z widokiem na ogrody lub ocean. Bezpłatny szybki, bezprzewodowy Internet, indywidualny sejf, mini bar, ekspres do kawy Nespresso® (dodatkowo płatne), oddzielny prysznic i wanna, TV z kanałami satelitarnymi. Pokoje łączone i pokoje rodzinne wyposażone w 2 łóżka podwójne dostępne są na życzenie.

Wyżywienie :

HB: Śniadania i kolacje w formie bufetów.
All Inclusive: Śniadania, obiady, kolacje - bufety, przekąski, napoje, alkohole lokalne, kawa, herbata do godz. 23.00

Sport i rozrywka :

Baseny z tarasami słonecznymi usytuowane w różnych częściach hotelu, bezpłatnie:  siłownia, siatkówka plażowa, tenis stołowy, boccia, tenis ziemny, joga, tai-chi. Odpłatnie: łódź motorowa, gry elektroniczne, nurkowanie głębinowe, wyprawy wędkarskie, katamaran, pływanie z delfinami, rowery górskie. Wieczorem program rozrywkowy, muzyka na żywo, pokaz tańców itp. Dostępne również centrum SPA (dodatkowo płatne).

Dla dzieci :

Miniklub czynny w godz. 09:00-22:00 (3-11 lat). Możliwa indywidualna opieka na dzieckiem (odpłatnie).

Uwagi :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, opiekę anglojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
6 920 zł/os.
Kod oferty: 30062020BVBX134344
wt. 30.06.2020
8 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
wt. 30.06.2020 , godz. 19:10
Warszawa
Turkish Airlines Inc
śr. 01.07.2020 , godz. 12:45
Mauritius
Powrót:
śr. 08.07.2020 , godz. 20:00
Mauritius
-
czw. 09.07.2020 , godz. 09:25
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Radisson Blu Azuri Resort & Spa (ex Haute Rive)

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
wt. 30.06.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
13 840
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
wt. 30.06.2020
8 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Best Reisen
Double Premium Garden (1YO) 13 840
Double Premium Ocean (1YP) 15 022