Atuty oferty

Przedsprzedaż 2020/21*

dowiedz się więcej

Rabaty nawet do 1000 zł*

dowiedz się więcej

Wystarczy 20% zaliczki, by dokonać rezerwacji

dowiedz się więcej

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji*

Opis hotelu

Kategoria:

****

Opis oferty:

 
Położenie:

Rajski hotel położony na wyspie otoczonej piękną plażą, pośród tropikalnego ogrodu. Zlokalizowany jest ok. 35 km od lotniska w Male, transfer łodzią motorową zajmuje ok. 45 min.
Plaża:

Hotel zlokalizowany na wyspie w otoczeniu białych plaż i lagun. Na plaży bezpłatne leżaki, parasole oraz ręczniki.
Do dyspozycji gości:

Recepcja, restauracja główna Samuga (dla pokoi: w ogrodzie, superior bungalow, superior vista i superior beach) i Hiya zlokalizowana na tarasie nad oceanem (dla pokoi: premium beach i willi na wodzie), restauracja ala carte (lokalne specjały, owoce morza, pizze i tapas), bar Nevi. Basen typu infinity - sprawiający wrażenie połączenia z oceanem, bezpłatne leżaki, parasole i ręczniki na basenie. Ponadto: centrum SPA, sklepy z pamiątkami, przekąskami i biżuterią.Pokoje:

Hotel posiada 155 pokoi. Pokoje w ogrodzie, szeregowo ustawione w głębi wyspy o pow. ok. 38 m2, przyjemnie, ale podstawowo urządzone. Wyposażone są łazienkę (częściowo pod gołym niebem) z prysznicem, suszarkę do włosów, indywidualnie sterowaną klimatyzację, sejf, TV Sat., telefon, mini lodówkę, zestaw do przygotowywania kawy i herbaty, umeblowany taras. Pokoje superior bungalow przy plaży o pow. ok. 40 m2, bardziej komfortowo urządzone. Pokoje superior beach o pow. ok. 41 m2 z bezpośrednim wyjściem na plażę, zlokalizowane na parterze w piętrowych budynkach, superior Vista pow. ok. 41 m2, na pierwszym piętrze (nad pokojami superior beach), posiadają dodatkowo widok na morze, premium beach villa o pow. 45 m2 zlokalizowane na samej plaży dodatkowo wyposażone w wannę z jacuzzi, wille na wodzie pow. 45 m2 z bezpośrednim dostępem do oceanu.
Wyżywienie:

Śniadania, lunche i obiadokolacje w formie bogatego bufetu w restauracji głównej. Woda, kawa i herbata do lunchy i obiadokolacji bezpłatne, pozostałe napoje płatne dodatkowo. Za dopłatą All Inclusive: 3 posiłki w formie bufetu, przekąski w ciągu dnia w barze Nevi, podwieczorek (16:30-17:30), wybrane lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe (09:00-24:00), Płatne dodatkowo: napoje importowane, świeże soki, restauracja ala carte.Program sportowy i animacyjny:

Hotel nie prowadzi animacji. W ramach infrastruktury sportowej: siatkówka plażowa, badminton, tenis stołowy, bilard, Bogaty program animacyjny: muzyka na żywo, wieczory tematyczne, karaoke. Ponadto: koszykówka, siatkówka plażowa, tenis stołowy. W ramach All Inclusive raz dziennie wycieczka na pobliską rafę. Możliwość wypożyczenia sprzętu.Internet:

Internet Wi-Fi bezpłatnie dostępny na terenie hotelu i w pokojach.
Kategoria lokalna:

****
Strona www:

www.summerislandmaldives.com
Naszym zdaniem:

Dobrej klasy hotel położony na niewielkiej, urokliwej wyspie. Głównym atutem jest szeroki wybór typów pokoi co sprawia, że każdy z Gości może wybrać ofertę dopasowaną do własnych potrzeb. Hotel cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród Klientów głównie z powodu kameralnej atmosfery oraz serwisu, a dodatkowo hotel może się poszczycić przepięknym basenu typu infinity.
Opinie klientów:

Klienci oceniają ten hotel na 4.0/6. Sprawdź opinie:Program

Dzień 1
11:25 Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie na 2 godz. przed wylotem samolotu.
13:25 Wylot z Warszawy.
22:05 Przylot do Dubaju.


Rozkład lotów jest orientacyjny i może się różnić w zależności od grupy. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. 


Dzień 2
04:35 Wylot z Dubaju.
09:45Przylot na Malediwy
Transfer do wybranego hotelu. Transfer realizowany będzie łodzią motorową, samolotem lub wodolotem (w zależności od położenia hotelu).


Dzień 3-9
Czas na wypoczynek, kąpiele słoneczne i morskie, udział w wycieczkach lokalnych oferowanych przez hotel.


Dzień 10
Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko w Male.
22:55 Wylot z Male


Dzień 11
02:05 Przylot do Dubaju
08:05Wylot z Dubaju
11:20Przylot do Warszawy


"


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym Warszawa-Male-Warszawa z przesiadką, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (8 rozpoczętych dób hotelowych) w hotelu na Malediwach, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, transfery samolotem lub łodzią motorową na Malediwach, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela kontrahenta na Malediwach (Klienci otrzymają numer telefonu kontaktowego do przedstawiciela Rainbow przy odprawie na lotnisku), ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, zwyczajowych napiwków oraz innych wydatków osobistych.


Uwaga! Powyższe ceny podane zostały na dzień 01.02.2019 r. i mogą ulec zmianie


Wycieczki lokalne

Odkryj podwodny świat Wspaniała wyprawa na rafy koralowe - Malediwy są wspaniałym miejscem dla miłośników nurkowania. Mieści się tutaj wiele szkół nurkowania - niemal każdy hotel posiada swoją szkołę. To wprost idealne miejsce, by odkryć podwodny świat Oceanu Indyjskiego. Ceny od 60 USD/godz. Kursy nurkowania od 120 USD za kurs.


Snurkowanie Wymarzona opcja dla osób, które pragną zobaczyć bogaty podwodny świat bez konieczności schodzenia pod powierzchnię wody. Około dwugodzinna wycieczka na rafy położone w pobliżu hotelu. Nie trzeba posiadać umiejętności pływackich, sprzęt do snurkowania oraz kamizelki można wypożyczyć w hotelu. Ceny od 30 USD.


Male City tour Wspaniała okazja do zobaczenia stolicy tego rajskiego kraju. Zobaczymy Pałac Mulee-Aage, który został zbudowany przez sułtana Mohameda Shamsuddeen III w 1906 roku. Obecnie w obiekcie mieści Kancelaria Prezydenta. Odwiedzimy także zachwycające swoją architekturą Islamic Centre - największy meczet na Malediwach, który może pomieścić nawet 5000 osób! W centrum znajduje się również biblioteka i sala konferencyjna. Ponadto będzie to wspaniała okazja do zakupu lokalnych pamiątek i rękodzieła. Wymagany skromny strój - zakryte kolana i ramiona. Cena od 50 USD.


Niezapomniana wyprawa na ryby Wspaniała atrakcja dla miłośników wędkarstwa. Malediwy to raj dla wędkarzy, można tutaj wypożyczyć łódź i wybrać się w rejs lub skorzystać ze zorganizowanej wycieczki. Wyprawy na ryby organizowane o różnych porach dnia (poranne, o zachodzie słońca, całodniowe). W trakcie wyprawy każdy będzie miał wspaniałą okazję do złapania egzotycznych gatunków ryb zamieszkujących ocean indyjski. Dodatkową atrakcją będzie możliwość zjedzenia własnoręcznie złapanych ryb. Po powrocie do hotelu będą one ugrillowane przez szafa kuchni. Cena od 40 USD


Widokowy przelot samolotem Wspaniała opcja dla osób pragnących zobaczyć rajskie atole z lotu ptaka. Cena od 140 USD


Bliskie spotkania z delfinami Malediwy to idealne miejsce, w którym możemy z bliska podziwiać dziko żyjące delfiny. W trakcie około godzinnego rejsu po turkusowych wodach Oceanu Indyjskiego mamy bardzo dużą szansę na zobaczenie tych wspaniałych ssaków. Ceny od 35 USD


Uwaga! Zamieszczone tutaj opisy wycieczek lokalnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane i dostępne w każdym hotelu. Pełny wykaz dostępnych atrakcji lokalnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny w hotelach pobytowych i może różnić się w zależności od hotelu.


Inne

Malediwy - informacje ogólne


Szczepienia
Międzynarodowa karta szczepień z potwierdzonym szczepieniem przeciwko żółtej gorączce (żółtej febrze) jest wymagana przy przylocie na lotnisku od tych pasażerów, którzy w przeciągu ubiegłych 6 dni przebywali w krajach unifikowanych żółtą gorączką.


Waluta
Rupia Malediwska [MVR] 1 rupia = 100 leria, kurs: 1 USD = 15,29 MRV, 1 PLN = 4,12 MRV. Nie jest konieczna wymiana waluty na rupie malediwskie. Powszechnie akceptowane są waluty wymienialne (zwłaszcza USD). Nie zaleca się dokonywania płatności kartami kredytowymi, gdyż automatycznie do ceny dodawane są wysokie koszty manipulacyjne.


Orientacyjne ceny
Butelka 1,5, l l. wody - ok. 3 USD. Drinki - od 6-8 USD.


Elektryczność
220 V/50 Hz wszystkie typy wtyczek


Telefony
Do Polski 00 48 + numer kierunkowy miasta (bez zera) + numer abonenta. Z Polski 00 960 + numer kierunkowy miasta (bez zera) + numer abonenta.


Czas
+ 4 h w stosunku do czasu polskiego w okresie zimy.


Przelot
Wylot do Male liniami rejsowymi z przesiadką. Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina na3 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na stronie operatora.


Transfery do hoteli
Podane czasy transferów obejmują czas realnego przelotu/przejazdu motorówką. Nie został wliczony czas oczekiwania. Czas transferu może ulec wydłużeniu w zależności od rozkładów lokalnych przewoźników.


Warto wiedzieć
- Malediwy są krajem bezpiecznym dla turystów.
-W stolicy Male należy zwracać uwagę na odpowiedni strój i zachowanie, które może godzić w obowiązujące normy religijne i przyjęte obyczaje. Nie wolno prezentować symboli religijnych: krzyże, gwiazdy Dawida etc. przy wjeździe na Malediwy i będąc na miejscu.
- Nudyzm jest kategorycznie zabroniony.
- Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców w bardzo wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest wwóz tylko rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np.: za wwóz alkoholu grozi więzienie.
- W obszarze Malediwów wydzielono tzw. strefę turystyczną, w której zezwala się poruszać gościom z zagranicy.Aby samodzielnie zwiedzać atole nie należące do strefy, należy uzyskać specjalne zezwolenie - dotyczy to również lokalnych firm, które chciałyby na przykład poprowadzić trasę rejsu poza strefą turystyczną.
- Brak placówki dyplomatycznej. Malediwy znajdują się w kompetencji terytorialnej Ambasady RP w New Delhi (Indie).


Ważne!Pakiety i kosze powitalne dla nowożeńców wymagają potwierdzenia zawarcia związku małżeńskiego w okresie maksymalnie 6 ostatnich miesięcy (dokument należy zabrać ze sobą i okazać na recepcji podczas kwaterowania).


Wizy

Wiza na Malediwy
Polski turysta nie potrzebuje wizy wjazdowej. Na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych.


Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt ze sprzedawcąw celu weryfikacji.


Wizy - informacje dla sprzedawców

Wiza na Malediwy
Polski turysta nie potrzebuje wizy wjazdowej. Na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych.


Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie Bezpośrednio przy plaży Animacje dla dorosłych Sport Sporty wodne Nurkowanie Windsurfing Żeglarstwo Klimatyzacja Wellness / spa

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
10 850 zł/os.
Kod oferty: 02122020RNBW929
śr. 02.12.2020
8 dni
Warszawa
FB - Pełne wyżywienie
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
śr. 02.12.2020 , godz. 00:00
Warszawa
czw. 03.12.2020 , godz. 00:00
Male
Powrót:
pt. 11.12.2020 , godz. 00:00
Male
sob. 12.12.2020 , godz. 00:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Summer Island Maldives

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
FB - Pełne wyżywienie
Termin:
śr. 02.12.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
21 700
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
śr. 02.12.2020
8 dni
Warszawa
FB - Pełne wyżywienie
Rainbow
2 os. pokoj w ogrodzie (2MS) 21 700
2 os. Pokój Superior Beach (394) 26 276
2 os. Pokój Superior Vista (36C) 26 276
2 os. Superior Bungalow (36B) 26 276
2 os. Premium beach villa (na potwierdzenie) (423) 31 841
2 os. willa na wodzie (na potwierdzenie) (1M6) 34 891