Atuty oferty

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Kameralny hotel na uroczej wyspie z piękną plażą i tropikalną roślinnością. Bajkowe krajobrazy, przemiła obsługa, bliski i szybki transfer. Idealne miejsce na beztroskie i egzotyczne wakacje - bez luksusów, ale wygodnie i w harmonii z naturą.

Położenie :

Wysepka na Północnym Atolu Male, zaledwie 7 km od międzynarodowego lotniska. Transfer trwa  ok. 10 min. szybką łodzią.

Wyposażenie :

Recepcja na plaży, sklepik z pamiątkami, kantor wymiany walut, restauracja główna Maaga (3 posiłki dziennie - bufety) z drewnianym tarasem nad oceanem, Bar 75 przy plaży (serwuje napoje bezalkoholowe i alkoholowe), klimatyczny bar plażowy The Bluu (czynny do godz. 01.00, serwuje napoje i przekąski), room-service, punkt pomocy medycznej.

Pokoje :

Classic room - przytulne, standardowo i gustownie wyposażone pokoje (ok. 18 m kw.) z indywidualnie sterowaną klimatyzacją, telefonem, minibarem, łazienką (prysznic, na życzenie suszarka do włosów), bezpłatnym Wi-Fi, sejfem i serwisem do przygotowania kawy/herbaty.  
Garden room - takie samo wyposażenie, większa powierzchnia (ok. 22-24 m kw.), telewizor z kanałami satelitarnymi.
Deluxe room - usytuowane wzdłuż brzegu z częściowym widokiem na ocean. Powierzchnia ( ok 27 m kw.) W pokoju jest łóżko typu King Size, rozkładana sofa,  indywidualnie sterowana klimatyzacja, prysznic, szlafroki i suszarka do włosów, ręczniki plażowe, (na życzenie deska i żelazko do prasowania), sejf, WI - FI.

Wyżywienie :

BB - śniadania w formie bufetów
HB - śniadania i kolacje w formie bufetów. Napoje do kolacji płatne.
All inclusive -  śniadania, obiady, kolacje (bufety) w restauracji głównej, przerwa herbaciana w barze Bluu (15.00-18.00), napoje bezalkoholowe (woda, cola, fanta, sprite, tonic, soda, soki owocowe puszkowane) i alkoholowe (piwo z nalewaka, czerwone i białe wino stołowe, gin, wódka, rum, whisky, niektóre koktajle). Pakiet nie obejmuje likierów, soków ze swieżych owoców, espresso, cappuccino, napoi bezalkoholowych, alkoholowych i koktajli typu premium oraz jedzenia i picia poza wyznaczonymi lokalami gastronomicznymi.

Sport i rozrywka :

Nurkowanie (powierzchniowe i głębinowe, kursy PADI), katamaran, kajaki, narty wodne, rowery wodne, windsurfing, stand-up padding, parasailing, wycieczki łodzią ze szklanym dnem, rzutki, siatkówka plażowa, tenis stołowy, wyprawy wędkarskie, rozrywka: beach party, pokazy filmów na plaży itp. W hotelu działa Alize Spa (masaże, zabiegi pielęgnacyjne, fryzjer, jacuzzi, siłownia z widokiem na ocean). 
Bezpłatnie w pakiecie all inlusive przy min. 4 noclegach: rejs łodzią (dolphin cruise) lub snorkeling trip, a także kajaki, rowery wodne i windsurfing.

Dla dzieci :

.

Uwagi :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.
Opiekunowie podróżujący z dzieckiem/dziećmi w wieku 0-2 lat zobowiązani są do uiszczenia opłaty Green Tax w kwocie 6 za dziecko za noc bezpośrednio w hotelu.

Dla nowożeńców :

Tylko z Best Reisen wyjątkowa niespodzianka  dla nowożeńców.
Warunkiem otrzymania świadczeń jest zgłoszenie podróży poślubnej zaraz po dokonaniu rezerwacji, a także zabranie ze sobą oryginału lub kopii aktu zawarcia związku małżeńskiego. Dokument należy okazać na miejscu. Podróż poślubna nie może odbyć się później niż 6 miesięcy od daty zawarcia małżeństwa.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacje COVID-19 :

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
8 258 zł/os.
Kod oferty: 17062020BVBX186890
śr. 17.06.2020
10 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
śr. 17.06.2020 , godz. 18:00
Warszawa
Qatar Airways (Q.C.S.C)
czw. 18.06.2020 , godz. 09:05
Male
Powrót:
sob. 27.06.2020 , godz. 10:20
Male
-
sob. 27.06.2020 , godz. 20:15
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Malahini Kuda Bandos

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
śr. 17.06.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
16 516
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
śr. 17.06.2020
10 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Best Reisen
dbl classic room (146) 16 516
DBL Garden room (18A) 16 808
DBL Deluxe Room (163) 17 658