Atuty oferty

Opis hotelu

POŁOŻENIE :

Safari Island Resort and Spa położony jest na północnym atolu Ari, około 60 km na północny zachód od Malé International Airport na Malediwach.

PLAŻA :

prywatna, piaszczysta z łagodnym zejściem do wody.

HOTEL :

W ośrodku Safari Island Resort mieści się 39 domków nadwodnych oraz prywatna, piaszczysta plaża i mała rafa, a także 15 innych nadmorskich domków położonych na skraju wyspy. Ośrodek dysponuje tylko 30 domkami na plaży.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI :

Recepcja, restauracja, bar oraz kawiarnia.

INTERNET :

WiFi w pokojach

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA :

bezpłatnie: basen, leżaki i parasole, fitness center, rzutki, tenis stołowy, badminton (w opcji HB+ i AI)
odpłatnie: nurkowanie, sporty wodne, windsurfing, kajaki. Centrum Spa Duny jest kompleksowym centrum odnowy biologicznej z różnymi masażami i zabiegami.

ZAKWATEROWANIE :

Beach Bungalow dwuosobowy z możliwością jednej dostawki
Water Bungalow dwuosobowy z możliwością jednej dostawki
Wszystkie wyposażone w łazienki ( prysznic), TV/SAT, zestaw do kawy/herbaty, telefon, leżaki, mini lodówki oraz WiFi. Wszystkie posiadają tarasy.

WYŻYWIENIE :

HB śniadania i obiadkolacje w w restauracji głównej, napoje dodatkowo płatne. (Dla pobytów w okresie światecznym kolacja Wigilijna i Sylwestrowa w cenie.)
FB śniadania, obiady i kolacje w resttauracji głównej, napoje dodatkowo płatne. (Dla pobytów w okresie światecznym kolacja Wigilijna i Sylwestrowa w cenie.)
HB+ śniadania i obiadkolacje w w restauracji głównej, kanapki i ciasteczka w godzinach 10.00-11.30 i 15.00-17.00. Lokalne alkohole oraz napoje bezalkoholowe w wyznaczonych godzinach. Pół dniowa wycieczka morska (snurkowanie lub łódka). Cena nie obejmue soków wyciskanych ześwieżych owoców, kaw typu capuccino i espresso oraz alkoholi importowanych. (Dla pobytów w okresie światecznym kolacja Wigilijna i Sylwestrowa w cenie.)
All inclusive śniadania, obiady i kolacje w restauracji głównej, kanapki i ciasteczka w godzinach 10.00-11.30 i 15.00-17.00. Lokalne alkohole oraz napoje bezalkoholowe w wyznaczonych godzinach. Pół dniowa wycieczka morska (snurkowanie lub łódka). Opcja all inclusive nie obejmue soków wyciskanych ześwieżych owoców, kaw typu capuccino i espresso oraz alkoholi importowanych. (Dla pobytów w okresie światecznym kolacja Wigilijna i Sylwestrowa w cenie.)

INFORMACJE DODATKOWE :

www.safariisland.com.mv
DLA NOWOŻEŃCÓW: bezpłatna kolacja na plaży, specjalny powitalny koktajl oraz dekoracja na łóżku ze świeżych kwiatów. Uwaga!! Warunkiem skorzystania z oferty jest świadectwo ślubu z datą ostatnich 6 miesięcy.
TRANSFER: Seaplane w godzinach 06:00 - 16:30. Dla przylotów poza wyznaczonymi godzinami wymagana jest dodatkowa rezerwacja hotelu w Hulhumale na 1 dobę. Ograniczenie bagażu na osobę 20 kg (każdy dodatkowy kilogram 6usd)

CENA :

Cena PLN zawiera - bilet lotniczy (nie dotyczy dojazdu własnego), bagaż rejestrowany (nie dotyczy dojazdu własnego), transfer lotnisko - hotel - lotnisko (rodzaj transferu określony przy opisie hotelu) zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia na docelowej destynacji z wyłączeniem czasu trwania dojazdu), OC organizatora, VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC)
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji ( ok 3% wartości rezerwacji), chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.
Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

WARUNKI WJAZDOWE :

*    Obywatel Polski nie potrzebuje wizy wjazdowej, na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć jednak wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych
*    Wymagany paszport ważny 6 m-cy (ważność liczona od daty powrotu)
*    Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców po wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest tylko wwóz rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np. za wwóz alkoholu grozi więzienie.
*    Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Dla rodzin z dziećmi Fitness / siłownia Bezpośrednio przy plaży Basen odkryty Sport Tenis Sporty wodne Nurkowanie Windsurfing Dostęp do internetu Klimatyzacja Wellness / spa Darmowe WiFi

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
10 901 zł/os.
Kod oferty: 02122020BVPR173144
śr. 02.12.2020
11 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Prima Holiday
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie

Szczegóły lotu

Wylot:
śr. 02.12.2020 , godz. 13:00
Warszawa
Emirates
czw. 03.12.2020 , godz. 07:50
Male
Powrót:
niedz. 13.12.2020 , godz. 22:55
Male
-
pon. 14.12.2020 , godz. 11:20
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Safari Island

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
śr. 02.12.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
21 802
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
śr. 02.12.2020
11 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Prima Holiday
Beach Bungalow DBL (157) 21 802
Water Bungalow DBL (2I2) 21 802