Atuty oferty

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Niezwykły zakątek oferujący turystom cudowne widoki, piękną plażę, doskonałe warunki do nurkowania w przejrzyście czystej wodzie. Hotel ma własną luksusową łodź, którą można wybrać się bezpłatnie na romantyczny rejs. Kameralna atmosfera, spokój, rajskie pejzaże.

Położenie :

Południowy Atol Ari, 60 km od głównej wyspy Male. Transfer z lotniska hydroplanem ok. 25 minut. Rafa koralowa przy brzegu.

Wyposażenie :

Restauracja główna w kształcie namiotu usytuowana na lagunie, Palm Bar z tarasem na palach, coffee shop, biblioteka, sklepik.

Pokoje :

84 pokoje mieszczące się w bungalowach przy plaży i na wodzie. Są gustowne, mają bambusowe meble, panoramiczne okna, drewnianą werandę, klimatyzację, TV sat, telefon, elegancką łazienkę (wanna, prysznic, 2 umywalki, suszarka do włosów), WC, serwis do parzenia kawy/herbaty, małą lodówkę, odpłatne Wi-Fi. Powierzchnia bungalowów - ok. 45 m kw. 
Beach bungalow stoją przy plaży.
Water bungalow mają tarasy z bezpośrednim zejściem do laguny. Z lądem łaczy je molo.
Semi - water bungalow są usytuowane wzdłuż wybrzeża; z jednej strony mają wyjście na ląd, z drugiej taras ze schodkami do laguny.   
Zakwaterowanie dzieci w willach na wodzie - na odpowiedzialność rodziców. Hotel wymaga podpisania stosownego oświadczenia przez rodziców / opiekunów.

Wyżywienie :

HB - śniadania i kolacje (bufety)
All inclusive - śniadania, obiady i kolacje (bufety) w głównej restauracji, napoje bezalkoholowe (woda mineralna, cola, sprite, fanta, tonik, soda, herbata, kawa, herbata, soki w puszkach: pomarańczowy, ananasowy, jabłkowy, grejpfrutowy i pomidorowy), napoje alkoholowe (piwo, wino domowe, wódka, rum, gin, whisky, brandy, tequila, koktajle), przekąski (od 10.00 do 11.30 oraz od 15.00 do 17.00).
Pakiet all inclusive nie obejmuje soków wyciskanych ze świeżych owoców, cappuccino, espresso, szampana i alkoholi typu premium.

Sport i rozrywka :

Basen, siłownia, siatkówka, rzutki, tenis stołowy. Za opłatą nurkowanie, windsurfing, narty wodne.
Przy pobycie 7-dniowym oferowany jest rejs łódką dhoni, podczas którego można wędkować, nurkować i zwiedzać inne wyspy.
Okazjonalna muzyka wieczorna na żywo.

Dla dzieci :

Łóżeczko, fotelik.

Uwagi :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.
Opiekunowie podróżujący z dzieckiem/dziećmi w wieku 0-2 lat zobowiązani są do uiszczenia opłaty Green Tax w kwocie 6 za dziecko za noc bezpośrednio w hotelu.

Dla nowożeńców :

Tylko z Best Reisen wyjątkowa niespodzianka  dla nowożeńców.
Warunkiem otrzymania świadczeń jest zgłoszenie podróży poślubnej zaraz po dokonaniu rezerwacji, a także zabranie ze sobą oryginału lub kopii zawarcia związku małżeńskiego. Dokument należy okazać na miejscu przy recepcji hotelowej. Podróż poślubna nie może odbyć się później niż 6 miesięcy od daty zawarcia małżeństwa.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacje COVID-19 :

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Dla rodzin z dziećmi Fitness / siłownia Bezpośrednio przy plaży Basen odkryty Sport Tenis Sporty wodne Nurkowanie Windsurfing Dostęp do internetu Klimatyzacja Wellness / spa Darmowe WiFi

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
14 979 zł/os.
Kod oferty: 01092020BVBX173144
wt. 01.09.2020
14 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie

Szczegóły lotu

Wylot:
wt. 01.09.2020 , godz. 15:00
Warszawa
Emirates
śr. 02.09.2020 , godz. 07:40
Male
Powrót:
wt. 15.09.2020 , godz. 23:00
Male
-
śr. 16.09.2020 , godz. 12:15
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Safari Island

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
wt. 01.09.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
29 958
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
wt. 01.09.2020
14 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Best Reisen
DBL Beach Bungalow (147) 29 958
semi water bungalow (20U) 33 024
water bungalow (2BS) 35 768