Atuty oferty

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Luksusowy hotel otoczony tropikalną roślinnością. Biały piasek, błękitna laguna, bajeczne widoki, komfortowe wille, świetna obsługa pozwolą na idealny relaks. Amaya Kuda Rah to także wspaniała baza na odkrywanie uroków podwodnego świata. W niedużej odległości znajdują się słynne na Malediwach miejsca do nurkowania.

Położenie :

Na południowym Atolu Ari, przy pięknej piaszczystej plaży. Transfer z międzynarodowego lotniska trwa ok. 40 minut wewętrznym przelotem (ok. 25 minut) i łodzą motorową (15 minut). Na życzenie możemy zaoferować transfer hydroplanem.

Wyposażenie :

Recepcja, eleganckie lobby, 5 lokali gastronomicznych: restauracja Sea Spray z międzynarodową kuchnią oraz owocami morza, Halif Lime (kuchnia azjatycka), In-Villa (kuchnia międzynarodowa), Destination (ala carte, konieczna rezerwacja), Glow Bar serwuje przekąski i napoje.

Pokoje :

Garden Villa - ekonomiczna, najmniejsza ze wszystkich willi, podstawowe wyposażenie, sejf, minibar, klimatyzacja, dostęp do internetu, powierzchnia 38 m2
Beach Villa - przy plaży, prywatny basen, jacuzzi, sejf, minibar, klimatyzacja, prysznic na zewnątrz, dostęp do internetu, powierzchnia 90 m2
Beach Suite - ekskluzywne dwupoziomowe wille, jacuzzi, sejf, minibar, klimatyzacja, umeblowane patio z prywatnym basenem i zewnętrznym prysznicem, dostęp do internetu, powierzchnia 221 m2
Family Duplex Beach Villa -  prywatny basen i prysznic na zewnątrz, jacuzzi, sejf, minibar, klimatyzacja, dostęp do internetu, powierzchnia ok. 231 m2, idealne dla rodziny z dziećmi
Water Villa usytuowane nad wodami oceanu, okna sięgające od podłogi do sufitu pozwalają podziwiać przepiękną scenerię, prywatny basen, taras słoneczny z bezpośrednim dostępem do oceanu, jacuzzi, sejf, minibar, klimatyzacja, dostęp do internetu, powierzchnia ok. 118 m2.   
Zakwaterowanie dzieci w willach na wodzie - na odpowiedzialność rodziców. Hotel wymaga podpisania stosownego oświadczenia przez rodziców / opiekunów.

Wyżywienie :

BB - śniadania w formie bufetu  
HB - śniadania i kolacje w formie bufetu (napoje do kolacji dodatkowo płatne) 
FB - śniadania, obiady i kolacje (napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne) 
All inclusive - śniadania, obiady, kolacje w formie bufetu, przekąski serwowane w Glow Bar (16:00 - 17:00), alkohole takie jak whisky, brandy, wódka, gin, rum, tequila, piwo, wino domowe (czerwone i białe), napoje bezalkoholowe, herbata i kawa (z wyłączeniem specjalnych), koktajle serwowane w Glow Bar (10:00 - 00:00), w restauracji Sea Spray - tylko w porze obiadu i kolacji.

Sport i rozrywka :

Malowniczo usytuowany basen, profesjonalnie wyposażone centrum fitness, sprzęt do snorkelingu, ekskluzywne Mandara Spa (zabiegi kosmetyczne, rytuały pielegnacyjne, gabinet masażu), centrum nurkowe, sporty wodne, wycieczki, rejsy, wyprawy wędkarskie, lekcje gotowania, jedyny na Malediwach podziemny klub nocny.

Dla dzieci :

Nemo Club (4-12 lat), pokój zabaw, łóżeczka niemowlęce.

Dla nowożeńców :

Tylko z Best Reisen wyjątkowa niespodzianka  dla nowożeńców.
Warunkiem otrzymania świadczeń jest zgłoszenie podróży poślubnej zaraz po dokonaniu rezerwacji, a także zabranie ze sobą oryginału lub kopii aktu zawarcia związku małżeńskiego. Dokument należy okazać na miejscu przy recepcji hotelowej. Podróż poślubna nie może odbyć się później niż 6 miesięcy od daty zawarcia małżeństwa.

Uwagi :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.
Opiekunowie podróżujący z dzieckiem/dziećmi w wieku 0-2 lat zobowiązani są do uiszczenia opłaty Green Tax w kwocie 6 za dziecko za noc bezpośrednio w hotelu.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacje COVID-19 :

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie Bezpośrednio przy plaży

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
7 458 zł/os.
Kod oferty: 10092020BVBX5621
czw. 10.09.2020
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie

Szczegóły lotu

Wylot:
czw. 10.09.2020 , godz. 15:00
Warszawa
Emirates
pt. 11.09.2020 , godz. 07:40
Male
Powrót:
czw. 17.09.2020 , godz. 23:00
Male
-
pt. 18.09.2020 , godz. 12:15
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Amaya Kuda Rah

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
czw. 10.09.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
14 916
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
czw. 10.09.2020
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Garden Villa (1V4) 14 916
Beach Villa with Private Pool (11J) 16 560
Water Villa with Private Pool (2BY) 21 112