Atuty oferty

Opis hotelu

:

***
Macedonia Północna/Macedonia Zachodnia

ATUTY :

- położony tuż przy plaży
- pokoje z widokiem na Jezioro Ochrydzkie lub góry
- duży basen z bezpłatnymi leżakami i parasolami

NASZYM ZDANIEM :

Hotel Turist stanowi część kompleksu Metropol Lake Resort.
Pięknie położony bezpośrednio nad Jeziorem Ochrydzkim przy prywatnej plaży, otoczony zielenią drzew sosnowych.
Wysoki poziom hotelu został osiągnięty nie tylko dzięki przyjemnej atmosferze, ale także wyśmienitej macedońskiej kuchni. Często wybierany przez rodziny i grupy znajomych.
Górskie otoczenie sprzyja wypoczynkowi.

POŁOŻENIE :

- ok. 50 m do najbliższej plaży
- ok. 300 m do najbliższego przystanku autobusowego
- ok. 8 km od centrum Ochrydy
- 17 km od lotniska Świętego Pawła w Ochrydzie
- 170 km od stolicy Macedonii Skopje
- ok. 30 km do Aquaparku
- ok. 300 m do najbliższego minimarketu

PLAŻA :

Hotel położony ok. 50 metrów od prywatnej żwirkowej plaży, wejście do wody z betonowych platform. Na plaży do dyspozycji bar, toalety i przebieralnie. Darmowy serwis plażowy dostępny w godzinach 10.00-18.00. Zalecamy korzystanie z obuwia ochronnego w wodzie.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI :

Bezpłatnie - parking dla gości, recepcja, taras, wi-fi, boiska wielofunkcyjne, korty tenisowe, basen zewnętrzny (ok. 210 m2, głębokość 1,6 m) z brodzikiem (w części kompleksu zwanej Bellevue), kantor wymiany walut, bankomat ATM
Dokonywanie płatności zarówno gotówką jak i kartą.
Dodatkowo płatne - restauracja, lobby bar (7.00-23.00), beach bar (10.00-18.00), bar przy basenie (10.00-18.00), centrum SPA, sejfy w recepcji (1 EUR/dzień), mała lodówka w pokoju (3 EUR/dzień)

DLA DZIECI :

Brodzik dla dzieci.

POKOJE :

Zakwaterowanie - 12.00
Wykwaterowanie - 10.00
Hotel posiada 88 pokoi o metrażu 20m2+balkon. Pokoje 2-osobowe z możliwością dostawki w formie pojedynczego łóżka - pokoje z opcją 2+2 to zawsze wspólne spanie (dzieci śpią razem na jednej dostawce lub jedno z nich śpi z rodzicami na łóżku małżeńskim), wyposażone w łazienkę z wanną lub prysznicem (możliwość darmowego wypożyczenia suszarki do włosów), TV/SAT, indywidualna klimatyzacja, mała lodówka (za dodatkową opłatą ok. 3 EUR/dzień), telefon, balkon (stolik i krzesła). Możliwość skorzystania z usług pralni i prasowania (zakaz używania żelazek na terenie kompleksu). Pokoje posiadają widok na góry lub jezioro - możliwość wyboru widoku tylko podczas dokonywania rezerwacji w Polsce za dodatkową opłatą.

UDOGODNIENIA :

* Suszarka - można wypożyczyć w recepcji
* Lodówka - można wypożyczyć w recepcji
* Balkon
* Klimatyzacja
* TV
* Recepcja
* Pokój bagażowy przy recepcji
* Lobby
* Basen z brodzikiem
* Restauracja
* Bary na terenie hotelu
* Boisko wielofunkcyjne
* Widok na góry lub jezioro
* Punkt wymiany walut
* Bankomat

WYŻYWIENIE :

HB - śniadania w formie bufetu 6.30-10.00, w weekendy 6.30-10.30, obiadokolacje w formie bufetu 19.00-21.00
Hotel korzysta z restauracji hotelu Metropol (wewnętrzne przejście), restauracja aLa Carte - dodatkowo płatna
Śniadania - napoje zimne (woda, soki) z dystrybutora, kawa z ekspresu gratis
Obiadokolacje - woda gratis.

DODATKOWE INFORMACJE :

Możliwe dokonywanie płatności zarówno gotówką jak i kartą.
Na terenie hotelu bankomat oraz kantor.
Zwierdzanie Skopje z przewodnikiem w drodze powrotnej (dotyczy tylko i wyłącznie oferty autokarowej).

CENA ZAWIERA :

Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą,  
Transport do miejsca docelowego (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym).
Bagaż ( dopuszczalny limit dostępny w zakładce Rozkład Lotów ),
Zwierdzanie Skopje z przewodnikiem w drodze powrotnej (dotyczy tylko i wyłącznie oferty autokarowej).
Opiekę rezydenta podczas pobytu,
Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
Podatek Vat,
Ubezpieczenie KL 30 000 EUR, NNW 3 000 EUR, bagaż 200 EUR

CENA NIE ZAWIERA :

Opłat klimatyczno-meldunkowych,
Wycieczek fakultatywnych,
Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie.

OBOWIĄZKOWE OPŁATY :

10 EUR/os - opłata klimatyczno-meldunkowa (płatna raz na pobyt u rezydenta)
Dzieci do 12 lat nie płacą

WAŻNE INFORMACJE :

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

INFORMACJA DLA PODRÓŻUJĄCYCH Z DZIEĆMI :

Informacja dla podróżujących z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)

UBEZPIECZENIE :

Szanowny Kliencie,
pamiętaj że kupując ofertę na sezon 2020,  w ramach ubezpieczenia od Kosztów Leczenia jesteś objęty ubezpieczeniem od zachorowania w następstwie epidemii.
Kup ofertę na sezon 2021 do 30.06.2020, a otrzymasz takie ubezpieczenie gratis również na kolejne wakacje!

MACEDONIA PÓŁNOCNA :

Kraj położony pomiędzy Albanią, Serbią, Grecją i Bułgarią. Nie bardzo popularny kraj bałkański, o dzikiej i zaskakującej przyrodzie, która nie została stłumiona przez turystyczne kurorty. Jej charakter jest po części bałkański, częściowo śródziemnomorski, a także posiada wiele śladów z czasów, gdy była pod silnym wpływem kultury rzymskiej, greckiej, albańskiej i osmańskiej. Za sprawą naturalnego piękna jakim emanuje Macedonia Północna jest coraz chętniej odwiedzana przez turystów. Kraj ten to z pewnością wspaniała reprezentacja Bałkanów z wieloma wpływami i grupami etnicznymi, nowoczesnymi miastami, pięknymi krajobrazami. Na uwagę również zasługują niezwykle gościnni mieszkańcy oraz wyśmienita lokalna kuchnia. Rzućmy okiem na najlepsze miejsca do odwiedzenia w Macedonii.
1.Skopje to stolica Macedonii Północnej, która już od pierwszego rzutu okiem robi piorunujące wrażenie! Należy spodziewać się niespodziewanego. To z pewnością najbardziej eklektyczna stolica Europy. Miasto zostało prawie że doszczętnie zniszczone podczas trzęsienia ziemi w 1963 roku, dziś odnowione, z interesującymi i stylizowanymi na starożytność budynkami. Będąc tam koniecznie trzeba wybrać się na główną atrakcję miasta - Plac Macedoński. Ponad to warto zobaczyć miejsca takie jak Kameni Most (Kamienny Most), kościół Sveti Spas, Twierdza Kale i stary turecki bazar Carsija. Koniecznie trzeba zobaczyć figurę Aleksandra Wielkiego, zamówioną z okazji 20-tej rocznicy niepodległości Macedonii.
2. Kanion Matka to miejsce fantastyczne, pełne unikatowych skalnych formacji, ukrytych pośród gór monastyrów oraz krajobrazów, których nie zobaczysz nigdzie indziej. Położony zaledwie 17 kilometrów na południowy zachód od Skopje jest niepodważalnym cudem natury! Dla miłośników spędzania czasu na łonie natury będzie to miejsce idealne, spełnienie marzeń. Istnieje kilka możliwości spędzenia czasu w tym miejscu. Można wybrać się na długą pieszą wycieczkę po skalnej półce wzdłuż przepaści, przepłynąć jezioro kajakiem lub łódką, odsapnąć w tamtejszej restauracji z tarasem. Wybierając podróż po tafli zbiornika można zobaczyć piękno jaskiń, skalnych formacji oraz licznych szczelin. Najgłębszą podwodną jaskinią jest Vrelo, a sam Kanion jest również domem dla ponad 70 gatunków motyli.
3. Prawdopodobnie najbardziej znane i najczęściej odwiedzane miasto Macedonii Północnej, największe nad Jeziorem Ochrydzkim, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO - Ochryda. Miejsce z bogatą historią, i spuścizną kulturową. Najbardziej znany zabytek to na pewno cerkiew Świętego Jana Kaneo zlokalizowana nad brzegiem Jeziora. Krajobraz cerkwii na tle wodnego zbiornika to najbardziej rozpoznawalny fotograficzny motyw Macedonii. Miasto otoczone jest przez góry sięgające ponad 2800 m, co znaczy, że Ochryda jest nie tylko ważna kulturowo, ale naturalnie zapiera dech w piersiach. Odwiedzając to miejsce warto zaopatrzyć się w słynne na cały świat perły. Zaledwie 30 km od Ochrydy znajduje się klasztor św. Nauma, czyli jeden z najbogatszych i najstarszych klasztorów w kraju.
4. Mavrovo - największy Park Narodowy w Macedonii, który rozciąga się na ponad 192 000 akrów od Jeziora Mavrovo do granicy z Albanią. Centrum parku jest wioska Mavrovo, która stanowi początek pieszych i rowerowych szlaków turystycznych. Jezioro jest największym sztucznym zbiornikiem wodnym w całym kraju, a sam park stanowi dom dla najwyższych szczytów w Macedonii, idealnych dla uprawiania zimowych sportów takich jak narciarstwo. Co roku setki turystów przybywają tam, aby szusować po górskich zboczach. Niezwykła rzeczą jest kościół św. Mikołaja zanurzony w wodach jeziora. Został celowo zalany w 1953 roku, kiedy jezioro zostało wykopane, od tego czasu jednak częściowo się odsłonił, tworząc tym samym nieoczekiwany i przepiękny widok!
5. Bitola - miasto w południowo-zachodniej części Macedonii, ok. 15 km dzieli je od granicy z Grecją, przepływa przez nie rzeka Dragor. Jedno z najstarszych i drugie co do wielkości miasto w Macedonii, leżące u podnóża gór Baba. Nietknięte przez przemysł turystyczny, to miasto jest tajnym centrum kulturalnym Macedonii, z wyrafinowanymi galeriami, muzeami, restauracjami i kwitnącą kulturą kawy, co czyni Bitole jednym z najlepszych miejsc do spotkań towarzyskich w całej Macedonii Północnej!
Macedonia to kwintesencja Bałkanów, z całym ich urokiem i dzikością. To piękny, nieodkryty jeszcze kraj, gdzie miesza się ze sobą wschód i zachód, chrześcijaństwo i islam, a na ulicach można usłyszeć niejeden język. Położna prawie w samym sercu Bałkanów - rzadko odwiedzana przez polskich turystów oferuje wszystkim poszukiwaczom przygód, urokliwych zakątków, a przede wszystkim miłośnikom historii - prawdziwy raj. Macedonia Północna ma niezwykle bogatą kulturę, wraz ze swoimi melodyjnymi tańcami, przepyszną kuchnią oraz dziką jeszcze naturę tworzy bardzo interesujący tygiel.
Wybór terminu wyjazdu do Macedonii Północnej uzależniony jest od indywidualnych upodobań i preferencji samego turysty. Jeżeli jesteś osobą poszukującą spokoju, wolisz wypoczywać nie natykając się co krok na tłumy podróżnych wybierz wakacje późną wiosną lub wczesną jesienią. Jeżeli jednak uwielbiasz gwar, miasta tętniące życiem i nie przeszkadzają Ci upały powinieneś wybrać się na wyjazd w środku lata, kiedy będziesz mieć też okazję na wzięcie udziału w wielu ciekawych imprezach i festiwalach.
Po co jechać? Aby zasmakować wypoczynku kąpiąc się w niebywale czystych wodach Jeziora Ochrydzkiego aby skosztować lokalnych przysmaków i dać się uwieść gościnności mieszkańców.

POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO JECHAĆ DO MACEDONII :

1.W Macedonii Północnej mieszają się ze sobą nowość ze starożytnością. Aby poczuć w stu procentach najprawdziwszy klimat Bałkanów powinno się spędzić chociaż jedne wakacje w tym kraju, do którego nie dotarły jeszcze tłumy turystów. Dzięki bogatej historii jest tam wiele miejsc i budynków do zobaczenia. Stolica - Skopje to idealny przykład połączenia starego i nowego, dzięki projektowi Skopje 2014", który został stworzony w celu odbudowy miasta po trzęsieniu ziemi w 1963 roku.
2. Gościnność i serdeczność mieszkańców, która zaskakuje. Do tego bogata kultura, której można pozazdrościć. Macedonia bowiem to kraj, który najdłużej jest zamieszkiwany i najwięcej razy zmieniał swoich właścicieli". Na przestrzeni wieków kilka królestw przejęło i ukształtowało kraj, co doprowadziło do powstania niezwykle interesującej mieszanki kulturowej. Wyraźnie zauważalne są wpływy osmańskie, greckie oraz bałkańskie.
3. Widoki, krajobraz, który cały czas się zmienia. Góry, Jezioro, Parki Narodowe, piękne i zapierające dech w piersiach. Macedonia Północna to miejsce, gdzie zdecydowanie można nabrać dystansu i odetchnąć od codzienności podziwiając przy tym cuda natury wszechobecne w tym kraju.
4. Kuchnia macedońska, która jest niezwykle prosta, smaczna i opiera się na tym co daje człowiekowi natura. Najczęściej wykorzystywane przyprawy to słodka papryka, czosnek i oliwa. Do tego kraj ten znany jest jako kraina winem płynąca. Czy wiesz, że dwie trzecie winiarstwa byłej Jugosławii miało miejsce w Macedonii? Wino odegrało znaczącą rolę w historii tego kraju, a podczas pobytu można spróbować kilkunastu rodzajów wina. Najlepsze jest to, że ceny tutaj są niskie, bez straty na jakości! To niewątpliwie ekscytujące i interesujące miejsce dla wszystkich miłośników wina!
5. Festiwale! Karnawał w Strumicy cieszy się ponad stuletnią tradycją, odbywa się zawsze pod koniec marca. Kolejny - Letni Festiwal w Skopje odbywa się od 21 czerwca przez cztery do pięciu tygodni, prezentując tradycyjne imprezy, muzykę ludową i otwarcia muzealne. Godny uwagi jest także Skopje Jazz Festival oraz Międzynarodowy Festiwal Filmowy. W lipcu i sierpniu miasto Ochryda zaprasza do wzięcia udziału w Festiwalu Muzyki Klasycznej. Wyjątkowym wydarzeniem jest również Letni Festiwal Galičnik, w którym jedna szczęśliwa para zawiera związek małżeński podczas bardzo wyjątkowej i tradycyjnej ceremonii.

* Udogodnienia:

Bez paszportu

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Opinie

4.5

Ocena klientów
na podstawie 6 dodanych opinii

Lokalizacja
4,7
Pokój
3,7
Posiłki
5,0
Basen
4,3
Czystość
4,5
Obsługa
4,7
Klienci polecają hotel dla:
 • ceniących spokój i ciszę
 • aktywnych
 • par
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • seniorów
 • 4.7
  sierpień 2019

  jesteśmy bardzo zadowolone z pobytu zarówno w hotelu jak i samej miejscowości- mama z córką

  zalety: budynek hotelu choć wyglądający nie najnowocześniej jest położony wśród drzew z dala od hotelu Bellevue i jego hałasu basenowego i animacji oraz otoczenia typowego dla takich kurortów co było największą zaletą naszej lokalizacji ; b. blisko do plaży z drzewami co było wyjątkowe , widok z 5 piętra na jezioro i drzewa przepiękny, ogólnie nastrój natury; jedzenie b.dobre choć bywało, że za słone, jako osoby nie jedzące mięsa miałyśmy ograniczony wybór, ale mięsożercy powinni być zadowoleni ; woda w jeziorze krystalicznie czysta i ciepła, basen bez zastrzeżeń , ale podczas 2-krotnego korzystania było brak ratownika ; możliwość ciekawego chodzenia po pobliskim zboczu jak się lubi chodzić szlakami nie wiadomo gdzie nie wiadomo dokąd i spotykać kozy, żółwie, i oglądać piękne krajobrazy z góry i wokół; blisko do lotniska i Ochrydy, której zwiedzanie starego miasta to b.urozmaicony spacer brzegiem jeziora, zboczem wśród zabytków i zieleni z pięknymi widokami;<br />sprzątanie bez zastrzeżeń, Panie respektowały naszą prośbę, żeby ze względów ekologicznych nie<br />zmieniały nam pościeli przez cały pobyt, a ręczniki tylko wtedy, gdy są wyraźnie brudne, podłogę w pokoju na naszą prośbę też umyły tylko wodą bez dodatków chemii , co doceniłyśmy<br /><br />wady wg nas niewielkie , które nie psuły nam w niczym pobytu , ale niepotrzebnie psują opinię, bo ich usunięcie nie wymagało wielkich nakładów,– brak 2 podpórek pod półkę w szafie, więc jakby tej półki nie było, zepsute otwieranie małego okienka nad drzwiami balkonowymi, prysznic-kapiący kran i zatykający się odpływ (odpływ udrożniony po zgłoszeniu)<br />2 duże wady to betonowa osłona balkonowa, która nagrzawszy się w ciągu dnia nadal grzała pokój w nocy choć już na dworze panował przyjemny chłód i smród podobny do smrodu palonych śmieci o godz.4 w nocy z 24/25.08 odczuwalny do godz.6 intensywnie<br />
  zalety: budynek hotelu choć wyglądający nie najnowocześniej jest położony wśród drzew z dala od hotelu Bellevue i jego hałasu basenowego i animacji oraz otoczenia typowego dla takich kurortów co było największą zaletą naszej lokalizacji ; b. blisko do plaży z drzewami co było wyjątkowe , widok z 5
  piętra na jezioro i drzewa przepiękny, ogólnie nastrój natury; jedzenie b.dobre choć bywało, że za słone, jako osoby nie jedzące mięsa miałyśmy ograniczony wybór, ale mięsożercy powinni być zadowoleni ; woda w jeziorze krystalicznie czysta i ciepła, basen bez zastrzeżeń , ale podczas 2-krotnego korzystania było brak ratownika ; możliwość ciekawego chodzenia po pobliskim zboczu jak się lubi chodzić szlakami nie wiadomo gdzie nie wiadomo dokąd i spotykać kozy, żółwie, i oglądać piękne krajobrazy z góry i wokół; blisko do lotniska i Ochrydy, której zwiedzanie starego miasta to b.urozmaicony spacer brzegiem jeziora, zboczem wśród zabytków i zieleni z pięknymi widokami;
  sprzątanie bez zastrzeżeń, Panie respektowały naszą prośbę, żeby ze względów ekologicznych nie
  zmieniały nam pościeli przez cały pobyt, a ręczniki tylko wtedy, gdy są wyraźnie brudne, podłogę w pokoju na naszą prośbę też umyły tylko wodą bez dodatków chemii , co doceniłyśmy

  wady wg nas niewielkie , które nie psuły nam w niczym pobytu , ale niepotrzebnie psują opinię, bo ich usunięcie nie wymagało wielkich nakładów,– brak 2 podpórek pod półkę w szafie, więc jakby tej półki nie było, zepsute otwieranie małego okienka nad drzwiami balkonowymi, prysznic-kapiący kran i zatykający się odpływ (odpływ udrożniony po zgłoszeniu)
  2 duże wady to betonowa osłona balkonowa, która nagrzawszy się w ciągu dnia nadal grzała pokój w nocy choć już na dworze panował przyjemny chłód i smród podobny do smrodu palonych śmieci o godz.4 w nocy z 24/25.08 odczuwalny do godz.6 intensywnie
 • 4.2
  sierpień 2019

  Rycho

  hotel dorby choć dość skromnie wyposażone pokoje. Jedzenie dobre, blisko sklepy, plaża, basen w następnym hotelu z zimną wodą. do jezriora koniecznie buty.
  hotel dorby choć dość skromnie wyposażone pokoje. Jedzenie dobre, blisko sklepy, plaża, basen w następnym hotelu z zimną wodą. do jezriora koniecznie buty.
 • 4.5
  sierpień 2019

  Spokojne miejsce na odpoczynek

  Hotel należy do kompleksu 3 hoteli (Metropol Lake Resort) i w zasadzie to tylko miejsce do spania gdyż goście tego hotelu mogą korzystać z atrakcji całego hotelu tj. siłownia, basen, spa itd. Hotel czysty, łóżka wygodne, meble ruszone zębem czasu ;-). Położony na uboczy przez to cicho i spokojnie - basen i animacje w hotelach obok. Jedzenie bardzo dobre, pyszne desery - wszystko serwowane w formie bufetu w hotelu 4*. Widok na jezioro lub las piniowy. Plaża kamienista, czysta, bezpośrednio po wyjściu z hotelu. Woda krystalicznie czysta, obok wypożyczalnia rowerów wodnych i bary plażowe. Miejsce bezpieczne i spokojne. Przepiękne widoki! Do Ochrydy ok. 8 km ale z dojazdem nie ma problemu co chwilę jeżdżą prywatne busy za 40 denarów (ok. 3 pln). Miejsce warte odwiedzenia.
  Hotel należy do kompleksu 3 hoteli (Metropol Lake Resort) i w zasadzie to tylko miejsce do spania gdyż goście tego hotelu mogą korzystać z atrakcji całego hotelu tj. siłownia, basen, spa itd. Hotel czysty, łóżka wygodne, meble ruszone zębem czasu ;-). Położony na uboczy przez to cicho i spokojnie - basen
  i animacje w hotelach obok. Jedzenie bardzo dobre, pyszne desery - wszystko serwowane w formie bufetu w hotelu 4*. Widok na jezioro lub las piniowy. Plaża kamienista, czysta, bezpośrednio po wyjściu z hotelu. Woda krystalicznie czysta, obok wypożyczalnia rowerów wodnych i bary plażowe. Miejsce bezpieczne i spokojne. Przepiękne widoki! Do Ochrydy ok. 8 km ale z dojazdem nie ma problemu co chwilę jeżdżą prywatne busy za 40 denarów (ok. 3 pln). Miejsce warte odwiedzenia.
 • 4.8
  lipiec 2019

  Udane wakacje

  O standardzie pokoju napisano, na szczęście dostępna jest infrastruktura lepszej części kompleksu z m.in. świetnie wyposażoną siłownią dla każdego (oprócz klasycznych sztang, elektryczne rowerki bieżnia). Jedzenie bardzo dobre w formie bufetu (śniadania i kolacje). Blisko Ochryda gdzie jest co zwiedzać. Dla miłośników natury Park Narodowy z długimi szlakami turystycznymi w tym pobliską kiedyś liczną a dziś opuszczona górska wioską - która warto zobaczyć <br />Z basenu nie korzystałem bo po co się moczyć w chlorowanej wodzie kiedy pod nosem jest przeczyste jezioro
  O standardzie pokoju napisano, na szczęście dostępna jest infrastruktura lepszej części kompleksu z m.in. świetnie wyposażoną siłownią dla każdego (oprócz klasycznych sztang, elektryczne rowerki bieżnia). Jedzenie bardzo dobre w formie bufetu (śniadania i kolacje). Blisko Ochryda gdzie jest co zwiedzać.
  Dla miłośników natury Park Narodowy z długimi szlakami turystycznymi w tym pobliską kiedyś liczną a dziś opuszczona górska wioską - która warto zobaczyć
  Z basenu nie korzystałem bo po co się moczyć w chlorowanej wodzie kiedy pod nosem jest przeczyste jezioro
 • 4.0
  lipiec 2019

  Hotel ma za sobą czasy świetności

  Hotel jest w kompleksie trzech hoteli-najskromniejszy i najmniejszy z nich.Czystość bez zarzutu-codziennie sprzątane pokoje i wymieniane ręczniki. Prosto i skromnie wyposażone pokoje ale łóżka wygodne. Zamiast kołdry-koc. W zimniejsze noce chłodno ale są dodatkowe koce. W łazience wanna.Brak wieszaków w szafie (u nas były dwa druciaki takie jak w pralni-na naszą prośbę panie sprzątające przyniosły z osiem konkretnych wieszaków:) ).Brak sitka w umywalce-po prostu dziura-trzeba uważać żeby coś nie wpadło. Dwa razy siadały nam żarówki ale po interwencji-szybko zostały wymienione. Wi-fi raz jest raz nie ma-nie poznałam zależności...Do plaży bardzo blisko-to ważny atut. Wyżywienie jest w hotelu Metropol (są połączone) wspaniałe:różnorodne,smaczne, pyszne ryby,mega pyszne ciasta,dużo owoców,bardzo dobra kawa Macchiato :) (innych nie piłam). w pobliżu sklep i przystanek autobusowy,do których trzeba dojść drogą dla samochodów-bez pobocza ale to podobno standard-można się przyzwyczaić Jeśli nie zależy komuś na komforcie a tylko na bazie wypadowej to warto tam się zatrzymać.Jeśli chce się zakosztować luksusu-to zdecydowanie nie.Zresztą-nazwa hotelu adekwatna do jego komfortu :)
  Hotel jest w kompleksie trzech hoteli-najskromniejszy i najmniejszy z nich.Czystość bez zarzutu-codziennie sprzątane pokoje i wymieniane ręczniki. Prosto i skromnie wyposażone pokoje ale łóżka wygodne. Zamiast kołdry-koc. W zimniejsze noce chłodno ale są dodatkowe koce. W łazience wanna.Brak wieszaków
  w szafie (u nas były dwa druciaki takie jak w pralni-na naszą prośbę panie sprzątające przyniosły z osiem konkretnych wieszaków:) ).Brak sitka w umywalce-po prostu dziura-trzeba uważać żeby coś nie wpadło. Dwa razy siadały nam żarówki ale po interwencji-szybko zostały wymienione. Wi-fi raz jest raz nie ma-nie poznałam zależności...Do plaży bardzo blisko-to ważny atut. Wyżywienie jest w hotelu Metropol (są połączone) wspaniałe:różnorodne,smaczne, pyszne ryby,mega pyszne ciasta,dużo owoców,bardzo dobra kawa Macchiato :) (innych nie piłam). w pobliżu sklep i przystanek autobusowy,do których trzeba dojść drogą dla samochodów-bez pobocza ale to podobno standard-można się przyzwyczaić Jeśli nie zależy komuś na komforcie a tylko na bazie wypadowej to warto tam się zatrzymać.Jeśli chce się zakosztować luksusu-to zdecydowanie nie.Zresztą-nazwa hotelu adekwatna do jego komfortu :)
 • 4.5
  lipiec 2019

  Bardzo nam się podobało.

  Hotel Tourist jest jakby częścią hotelu Macedonia, (tu były posiłki)taką trochę starszą częścią, a hotel Macedonia jest obok hotelu coś na B, Bouvele czy jakoś, tak tam jest basen, obsługa super tzn. recepcja jest w Macedonia, sam Tourist nie wiem do czego porównać taki trochę hotel komuna przespać się i umyć się da, łazienka trochę zjedzona przez czas, coś tam kapie z sufitu, trochę rdzy w wannie, klamki trochę rozsypane, TV z du*ą, futryny rozwalone od wilgoci, czas, ale klima jest, ręczniki codziennie wymienione, mydełka, szampony, posprzątane, lodówka niecałe 100zł za tydzień, też taka jak ze złomu ale chłodzi, ogólnie ok, jedzenie bardzo dobre i to ogromny plus, leżaki za free nad jeziorem, do sklepu ze 150m, bankomat w hotelu, uważajcie na taxi bo próbują naciągać ustalcie cenę najpierw i nie dajcie później sobie wmówić innej kwoty.
  Hotel Tourist jest jakby częścią hotelu Macedonia, (tu były posiłki)taką trochę starszą częścią, a hotel Macedonia jest obok hotelu coś na B, Bouvele czy jakoś, tak tam jest basen, obsługa super tzn. recepcja jest w Macedonia, sam Tourist nie wiem do czego porównać taki trochę hotel komuna przespać się
  i umyć się da, łazienka trochę zjedzona przez czas, coś tam kapie z sufitu, trochę rdzy w wannie, klamki trochę rozsypane, TV z du*ą, futryny rozwalone od wilgoci, czas, ale klima jest, ręczniki codziennie wymienione, mydełka, szampony, posprzątane, lodówka niecałe 100zł za tydzień, też taka jak ze złomu ale chłodzi, ogólnie ok, jedzenie bardzo dobre i to ogromny plus, leżaki za free nad jeziorem, do sklepu ze 150m, bankomat w hotelu, uważajcie na taxi bo próbują naciągać ustalcie cenę najpierw i nie dajcie później sobie wmówić innej kwoty.
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 479 zł/os.
Kod oferty: 07092020REGO170187
pon. 07.09.2020
10 dni
Katowice
HB - Dwa posiłki
Regobis
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie

Szczegóły wyjazdu

Wyjazd:
pon. 07.09.2020 , godz. 07:00
Katowice
wt. 08.09.2020 , godz. 00:00
Wyc. objazdowa
Powrót:
czw. 17.09.2020 , godz. 00:00
Wyc. objazdowa
pt. 18.09.2020 , godz. 00:00
Katowice
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Tourist (Ohrid)

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
pon. 07.09.2020
Wyjazd z:
Katowice
Cena
2 958
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
pon. 07.09.2020
10 dni
Katowice
HB - Dwa posiłki
Regobis
pokój 2-osobowy dbl (1AQ) 2 958
pokój 2-osobowy/widok na jezioro dlv (18H) 3 078