Atuty oferty

Lato 2020

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Wyjątkowy hotel, oaza spokoju położona niedaleko wydm pustynnych, otoczona błękitnymi wodami Zatoki Perskiej. Egzotyczna roślinność, ciekawa architektura, wyborna kuchnia, wakacyjna atmosfera w katarskim stylu.

Położenie :

Przy piaszczystej plaży, w południowej części Kataru, 40 minut jazdy od międzynarodowego lotniska i 50 minut jazdy od centrum stolicy.

Wyposażenie :

Nowoczesne lobby z tradycyjnymi siedziskami, całodobowa recepcja, room service, bezpłatne Wi-Fi, restauracja główna (kuchnia międzynarodowa, katarska, latynoska), pizzeria włoska, burger bar, koktajl bar z sziszą, punkt wymiany walut, sklep z upominkami, pralnia.

Pokoje :

Standardowe - ok. 36 m kw., klimatyzowane, wyposażone w łazienkę z wanną/prysznicem, telewizor, telefon, małą lodówkę, minibar, sejf, telefon, bezpłatne Wi-Fi, balkon lub małe patio (widok na zatokę, ogród, basen).
Pozostałe pokoje na zamówienie.

Wyżywienie :

Soft all inclusive - śniadania, obiady i kolacje; 09:00-23:00 - nielimitowane napoje bezalkoholowe (woda, soki, kawa,herbata, napoje gazowane).

Sport i rozrywka :

Dwa baseny, koszykówka, siatkówka plażowa, kort tenisowy, tenis stołowy, krykiet, siłownia, sporty wodne, Inara Spa.

Dla dzieci :

Zadaszony plac zabaw, możliwość wynajęcia opiekunki.

Uwagi :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną obsługę, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie Fitness / siłownia Bezpośrednio przy plaży Basen odkryty Rowery Przedszkole Sport Tenis Nurkowanie Ułatwienia dla niepełnosprawnych Dostęp do internetu

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
4 190 zł/os.
Kod oferty: 07052020BVBX15875
czw. 07.05.2020
4 dni
Warszawa
AI - All Inclusive
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
czw. 07.05.2020 , godz. 09:25
Warszawa
Qatar Airways (Q.C.S.C)
czw. 07.05.2020 , godz. 16:00
Doha
Powrót:
pon. 11.05.2020 , godz. 15:25
Doha
-
pon. 11.05.2020 , godz. 20:25
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Sealine Beach Resort

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
All Inclusive Soft
Termin:
czw. 07.05.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
8 380
czw. 07.05.2020
4 dni
Warszawa
AI - All Inclusive
Best Reisen
DBL Standard Room (1CO) 8 380