Atuty oferty

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Hotel międzynarodowej sieci gwarantując standard na najwyższym światowym poziomie. Idealny wybór pod kątem zarówno podróży biznesowych jak i wypoczynku.

Położenie :

Hotel Hilton Doha znajduje się w samym sercu dzielnicy dyplomatycznej, zaledwie piętnaście minut od międzynarodowego lotniska w Doha.

Wyposażenie :

Recepcja, room service, restauracje:..., bar..., bankomat, przechowalnia bagażu, salon piękności, kantor, sklep z pamiątkami, pralnia, sejfy, basen, siłownia, wypożyczalnia samochodów.

Pokoje :

Jasne i przytulne pokoje z widokiem na morze, wszystkie klimatyzowane, wyposażone w: łazienkę z wanną/prysznicem, suszarkę, telewizor, telefon, biurko.

Wyżywienie :

BB - Śniadania
HB - Śniadania i obiadokolacje
FB- Śniadania, obiady i kolacje

Sport i rozrywka :

Basen, centrum SPA, siłownia.

Dla dzieci :

Możliwość wynajęcia opiekunki, menu dziecięce w restauracji, wysokie krzesełka, plac zabaw.

Uwagi :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną obsługę, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
4 806 zł/os.
Kod oferty: 01012020BVBX98203
śr. 01.01.2020
4 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
śr. 01.01.2020 , godz. 08:45
Warszawa
Qatar Airways (Q.C.S.C)
śr. 01.01.2020 , godz. 16:05
Doha
Powrót:
niedz. 05.01.2020 , godz. 16:10
Doha
-
niedz. 05.01.2020 , godz. 20:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Hilton Doha

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
śr. 01.01.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
9 612
śr. 01.01.2020
4 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
DBL Standard Room (1CR) 9 612
DBL Deluxe Room (15H) 9 834