Atuty oferty

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Pięciogwiazdkowy hotel znanej sieci położony w samym sercu Doha, połączony z centrum handlowym City Center Mall i zaledwie kilka kroków od nowego centrum wystawowo-konferencyjnego Doha.  Idealny wybór dla podróżujących w interesach.

Położenie :

Hotel położony jest w dzielnicy biznesowej i handlowej West Bay, zaledwie 30 minut jazdy od nowego międzynarodowego lotniska Hamad.

Wyposażenie :

Recepcja, room service, 4 restauracje (międzynarodowa, libańska, azjatycka i amerykańska), bar przy basenie, lobby bar, centrum konferencyjne, wypożyczalnia samochodów, pralnia, kantor, basen, siłownia, centrum SPA, salon piękności, darmowe Wi-Fi w hotelowym lobby.

Pokoje :

Pokoje Classic o powierzchni ok. 40 m2, wyposażone w: łazienkę z wanną/prysznicem, suszarkę, telewizor, telefon, minibar, zestaw do kawy/herbaty, sejf.

Wyżywienie :

BB - Śniadania w formie bufetów
HB - Śniadania i obiadokolacje w formie bufetów
FB - Śniadania, obiady i kolacje w formie bufetów

Sport i rozrywka :

Basen, siłownia, centrum SPA, sauna, jacuzzi.

Dla dzieci :

Basen, możliwość wynajęcia opiekunki.

Uwagi :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną obsługę, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
4 412 zł/os.
4 004 zł/os.
Kod oferty: 20092019BVBX197126
pt. 20.09.2019
6 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pt. 20.09.2019 , godz. 18:00
Warszawa
Qatar Airways (Q.C.S.C)
pt. 20.09.2019 , godz. 00:35
Doha
Powrót:
czw. 26.09.2019 , godz. 15:15
Doha
-
czw. 26.09.2019 , godz. 20:15
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

City Centre Rotana Doha

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
pt. 20.09.2019
Wylot z:
Warszawa
Cena
8 008
pt. 20.09.2019
6 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
DBL Classic (129) 8 008