Atuty oferty

Opis hotelu

POŁOŻENIE :

Hotel Karibea Sainte Luce jest położony na południowym wybrzeżu Martyniki nad Morzem Karaibskim, ok. 3 km od miasteczka Sainte-Luce i ok. 30 km od lotniska.

PLAŻA :

ok. 200 m od hotelu.

HOTEL :

Kategoria lokalna 3*,
Przytulny hotel, wybudowany w typowym karaibskim stylu, składa się z kilku budynków i został częściowo odnowiony w 2015/2016 roku. Tropikalne palmy, bliskość plaży, baseny oraz kreolskie detale w pokojach to najważniejsze atuty tego obiektu.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI :

Recepcja 24h, lobby, restauracja główna, bar, snack bar, parking, sklep z pamiatkami, fryzjer, pralnia, przechowalnia bagażu, wypożyczalnia samochodów.

INTERNET :

Wi-Fi w lobby

KONFERENCJE/INCENTIVE :

3 sale konferencyjne

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA :

Bezpłatnie: 2 odkryte baseny, leżaki przy basenie, wodny aerobik.
Odpłatnie:lekcje nurkowania, tenis stołowy, sporty wodne na plaży.

DLA DZIECI :

Mini klub dla dzieci (5 - 11 lat) czynny w sezonie w sezonie wakacyjnym, opiekunka do dzieci (za dodatkową opłatą i na zapytanie).

ZAKWATEROWANIE :

W hotelu łacznie ok. 298 pokoi.
Pokoje typu Standard Amandier - ok.18-23 m, w karaibskim stylu, wyposażone: TV-Sat, klimatyzacja, telefon, łazienka z wanną lub prysznicem, suszarka do włosow, balkon.
Pokoje typu Superior Amyris- ok.30 m, w karaibskim stylu, wyposażone: TV-Sat, Wi-Fi, klimatyzacja, telefon, łazienka z wanną lub prysznicem, suszarka do włosow, balkon. za dodatkową opłatą dostępne pokoje z widokiem na morze lub z aneksem kuchennym (na tarasie).

WYŻYWIENIE :

BB: śniadania
HB: śniadania i obiadokolacje. Obiadokolacje w formie bufetu. Przekąski i napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.
HB+: śniadania i obiadokolacje. Obiadokolacje w formie bufetu. Przekąski dodatkowo płatne. W cenie 0,5 litra wody, 0,25 litra wina)
FB: śniadania, obiady i kolacje. Obiady i kolacje w formie bufetu. Przekąski i napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.
FB+: śniadania, obiady i kolacje. Obiady i kolacje w formie bufetu. Przekąski dodatkowo płatne. W cenie 0,5 litra wody, 0,25 litra wina)
W okresie Wigilii Świat Bożego Narodzenia i Sylwestra w cenie imprezy slakulowane świąteczne kolacje.

INFORMACJE DODATKOWE :

Obsługa polskojęzyczna na lotnisku: przywitanie i pożegnanie turystów na lotnisku w języku polskim. Pomoc administracyjno-językowa w nagłych wypadkach, problemach i potrzebach (np. w przypadku choroby, problemach hotelowych itp. ) - opcja dodatkowo płatna.
*Za dodatkowa oplata na miejscu polski przewodnik na wycieczkach ( 20 euro/godzina).
https://www.karibea.com/en/
Hotel może poprosić o pokazanie książeczki zdrowia z aktualnym szczepieniami (przede wszystkim na gruźlicę).

cena / ważne informacje :

Cena dla oferty z przelotem zawiera: 
Przelot samolotem rejsowym, w przypadku przelotu Warszawa - Paryż - Martynika - Warszawa przesiadka w Paryżu - konieczność zmiany lotniska z Charles de Gaulle na dOrly we własnym zakresie - shuttle bus bezpłatnie z biletem Air France (przy stanawisku odbioru bagażu Klienci pobiearaj bezpłatny voucher na transfer między lotniskami), konieczność odebrania bagażu podczas przesiadki, w cenie BAGAŻ DUŻU PODRECZNY DO 12 KG (bagaż powyżej 12 kg - do 23 kg za opłatą ok 350pln/os), opłaty lotniskowe, ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT., anglojęzyczną obsługę (przywitanie i pożegnanie na lotnisku, pomoc w sytuacjach awaryjnych), Transfer z/i na lotnisko prywatnym samochodem lub mini busem, taxa klimatyczna. Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC) 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską) 
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę 
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
Cena nie zawiera
wycieczek fakultatywnych, w większości hoteli konieczne jest posiadanie karty kredytowej jako kaucja, dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji i od chorób przewlekłych, bagażu powyżej 12 kg (płatny około 350pln), BAGAŻU REJESTROWANEGO - tylko w przypadku linii Air France.
Obsługa na miejscu
Obsługa w języku angielskimObsługa w języku polskim za dodatkową opłatą.
Informacje wizowe
Wiza brak*    Departament zamorski Francji. Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Francuskiej do 90 dni jest ważny paszport bądź dowód osobisty.  Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości (szczególną uwagę w przypadku starszych, książeczkowych dowodów osobistych należy zwrócić na aktualność zdjęcia).
*    Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.  
Cena imprezy zprezlotem uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie Fitness / siłownia Bezpośrednio przy plaży Basen odkryty Dostęp do internetu

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
6 725 zł/os.
Kod oferty: 09122019BVPR19585
pon. 09.12.2019
7 dni
Berlin
BB - Śniadania
Prima Holiday
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pon. 09.12.2019 , godz. 20:35
Berlin
Air France
wt. 10.12.2019 , godz. 17:00
Fort De France
Powrót:
pon. 16.12.2019 , godz. 22:10
Fort De France
-
wt. 17.12.2019 , godz. 17:00
Berlin
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Karibea Sainte Luce (ex Karibea Amyris Resort)

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
pon. 09.12.2019
Wylot z:
Berlin
Cena
13 450
pon. 09.12.2019
7 dni
Berlin
BB - Śniadania
Prima Holiday
Standard Amandier DBL (1WJ) 13 450
Superior Amyris DBL (25J) 13 936
Superior Amyris Sea View DBL (25K) 14 508
Superior Amyris with kitchen DBL AK (25L) 14 508