Atuty oferty

Opis hotelu

POŁOŻENIE :

Hotel La Pagerie jest zlokalizowany w miasteczku Les Trois-Îlets, 5 km od pola golfowego Empress Josephine, w pobliżu mariny jachtowej, ok. 30 km od lotniska. W pobliżu hotelu znajdują się sklepy, atrakcje turystyczne, restauracje i bary.

PLAŻA :

3 min spacerem od plaży, ok. 50 m od plaży Pointe du Bout oraz 300 m od plaży Anse Mitan.

HOTEL :

Kategoria lokalna 4*
Wnętrza hotelu utrzymane są w jasnej kolorystyce.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI :

Recepcja 24h, lobby, restauracja Le Pitaya, bar, (w lobby, przy basenie) centrum piznesowe, taras słoneczny, kantor wymiany walut, sklep z pamiątkami, informacja turystyczna, przechowalania bagażu.
Za opłatą aneksy kuchenne (ok. 8 e / Dzień)

INTERNET :

Wi-Fi

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA :

Bezpłatnie: odkryty basen, leżaki przy basenie, wodny aerobik, okazjonalnie program artystyczny, muzyka na żywo.
Odpłatnie: bilard, lekcje nurkowania, tenis stołowy.

ZAKWATEROWANIE :

W hotelu łacznie ok. 95 pokoi. Pokoje typu Standard - przestronne, czyste i nowoczesne pokoje, wyposażone: TV-Sat, Wi-Fi, klimatyzację, telefon, łazienka z wanną lub prysznicem, suszarka do włosow, ekspres do kawy, mini lodówka, balkon, kuchenka (dodatkowo płatna ok. 8 e / dzien)

WYŻYWIENIE :

BB: śniadania
HB: śniadania i obiadokolacje. Obiadokolacje w formie menu serwowanego do stolików (3 dania do wyboru). Przekąski i napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

INFORMACJE DODATKOWE :

Obsługa polskojęzyczna na lotnisku: przywitanie i pożegnanie turystów na lotnisku w języku polskim. Pomoc administracyjno-językowa w nagłych wypadkach, problemach i potrzebach (np. w przypadku choroby, problemach hotelowych itp. ) - opcja dodatkowo płatna.
*Za dodatkowa oplata na miejscu polski przewodnik na wycieczkach ( 20 euro/godzina).
http://www.hotel-lapagerie.com/
W recepcji pobierana jest obligatoryjna zwrotna kaucja 200e lub numer karty kredytowej.
Akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.
Hotel przyjmuje małe psy (za opłatą ok. 10e/dzień)
W hotelu pobierany jest obowiązkowy podatek turystyczny w wysokości 1,2 euro/os./noc.

cena / ważne informacje :

Cena dla oferty z przelotem zawiera: 
Przelot samolotem rejsowym (w przypadku przelotu Warszawa - Paryż - Martynika - Warszawa przesiadka w Paryżu - konieczność zmiany lotniska z Charles de Gaulle na dOrly we własnym zakresie - shuttle bus bezpłatnie z biletem Air France. Przy stanawisku odbioru bagażu Klienci pobiearaj bezpłatny voucher na transfer między lotniskami, konieczność odebrania bagażu podczas przesiadki), BAGAŻ PODRECZNY DO 12 KG, opłaty lotniskowe, ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT., anglojęzyczną obsługę (przywitanie i pożegnanie na lotnisku, pomoc w sytuacjach awaryjnych), Transfer z/i na lotnisko prywatnym samochodem lub mini busem, taxa klimatyczna. Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC) 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską) 
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę 
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
Cena nie zawiera
wycieczek fakultatywnych, w większości hoteli konieczne jest posiadanie karty kredytowej jako kaucja, dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji i od chorób przewlekłych, BAGAŻU REJESTROWANEGO (dodatkowy koszt ok 350PLN/os)
Obsługa na miejscu
Obsługa w języku angielskimObsługa w języku polskim za dodatkową opłatą.
Informacje wizowe
Wiza brak*    Departament zamorski Francji. Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Francuskiej do 90 dni jest ważny paszport bądź dowód osobisty.  Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości (szczególną uwagę w przypadku starszych, książeczkowych dowodów osobistych należy zwrócić na aktualność zdjęcia).
*    Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.  
Cena imprezy zprezlotem uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie Basen odkryty

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
4 823 zł/os.
Kod oferty: 19092020BVPR132321
sob. 19.09.2020
6 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Prima Holiday
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie

Szczegóły lotu

Wylot:
sob. 19.09.2020 , godz. 06:15
Warszawa
Air France
sob. 19.09.2020 , godz. 15:40
Fort De France
Powrót:
pt. 25.09.2020 , godz. 18:00
Fort De France
-
sob. 26.09.2020 , godz. 15:20
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

La Pagerie

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
sob. 19.09.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
9 646
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
sob. 19.09.2020
6 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Prima Holiday
Classic Village View DBL (172) 9 646
Classic Garden View DBL (16N) 10 154