Atuty oferty

Opis hotelu

POŁOŻENIE :

Hotel Pelican położony jest w samym sercu Martyniki, w  Schoelcher, w połowie drogi między północą a południem wyspy. Jest to idealna baza wypadowa do zwiedzania wyspy. Położony jest 5 minut jazdy od centrum Fort de France i około dwudziestu kilometrów od lotniska i głównych dzielnic handlowych.

PLAŻA :

Plaża przy hotelu, piaszczysta.

HOTEL :

Hotel trzygwiazdkowy, niewielki hotel butikowy z zapierającym dech w piersiach widokiem na Morze Karaibskie.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI :

Lobby, recepcja, restauracja, sklep z pamiątkami, 2 bary, parking (darmowy), przechowalnia bagażu, taras, winda.

INTERNET :

Wi - Fi bezpłatnie na terenie Hotelu.

KONFERENCJE/INCENTIVE :

Sala konferencyjna.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA :

Bezpłatnie: basen.

DLA DZIECI :

Plac zabaw, mini club dla dzieci w wieku 6-12 lat (dodatkowo płatny), możliwość zamówienia opiekunki dla dziecka ( na zamówienie, dodatkowo płatne).

ZAKWATEROWANIE :

25 pokoi.
Wszystkie pokoje są w pełni klimatyzowane, przestronne (od 30 do 65 m2), jasne z ładnym tarasem, wyposażone w łazienkę, suszarkę, telewizję.

WYŻYWIENIE :

BB - śniadanie.

INFORMACJE DODATKOWE :

Obsługa polskojęzyczna na lotnisku: przywitanie i pożegnanie turystów na lotnisku w języku polskim. Pomoc administracyjno-językowa w nagłych wypadkach, problemach i potrzebach (np. w przypadku choroby, problemach hotelowych itp. ) - opcja dodatkowo płatna.
*Za dodatkowa oplata na miejscu polski przewodnik na wycieczkach ( 20 euro/godzina).
Adres:
13 bis Rue Joseph Shymphor Schoelcher, 97233, Martynika
https://www.hotelpelican.fr/

cena / ważne informacje :

Cena dla oferty z przelotem zawiera: 
Przelot samolotem rejsowym, w przypadku przelotu Warszawa - Paryż - Martynika - Warszawa przesiadka w Paryżu - konieczność zmiany lotniska z Charles de Gaulle na dOrly we własnym zakresie - shuttle bus bezpłatnie z biletem Air France (przy stanawisku odbioru bagażu Klienci pobiearaj bezpłatny voucher na transfer między lotniskami), konieczność odebrania bagażu podczas przesiadki, w cenie BAGAŻ DUŻU PODRECZNY DO 12 KG (bagaż powyżej 12 kg - do 23 kg za opłatą ok 350pln/os), opłaty lotniskowe, ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT., anglojęzyczną obsługę (przywitanie i pożegnanie na lotnisku, pomoc w sytuacjach awaryjnych), Transfer z/i na lotnisko prywatnym samochodem lub mini busem, taxa klimatyczna. Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC) 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską) 
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę 
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
Cena nie zawiera
wycieczek fakultatywnych, w większości hoteli konieczne jest posiadanie karty kredytowej jako kaucja, dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji i od chorób przewlekłych, bagażu powyżej 12 kg (płatny około 350pln), BAGAŻU REJESTROWANEGO - tylko w przypadku linii Air France.
Obsługa na miejscu
Obsługa w języku angielskimObsługa w języku polskim za dodatkową opłatą.
Informacje wizowe
Wiza brak*    Departament zamorski Francji. Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Francuskiej do 90 dni jest ważny paszport bądź dowód osobisty.  Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości (szczególną uwagę w przypadku starszych, książeczkowych dowodów osobistych należy zwrócić na aktualność zdjęcia).
*    Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.  
Cena imprezy zprezlotem uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
7 194 zł/os.
Kod oferty: 09122019BVPR204360
pon. 09.12.2019
7 dni
Berlin
RO - Bez wyżywienia
Prima Holiday
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pon. 09.12.2019 , godz. 20:35
Berlin
Air France
wt. 10.12.2019 , godz. 17:00
Fort De France
Powrót:
pon. 16.12.2019 , godz. 22:10
Fort De France
-
wt. 17.12.2019 , godz. 17:00
Berlin
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Pelican (Fort De France)

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
RO - Bez wyżywienia
Termin:
pon. 09.12.2019
Wylot z:
Berlin
Cena
14 388
pon. 09.12.2019
7 dni
Berlin
RO - Bez wyżywienia
Prima Holiday
Studio Inland View (002) 14 388
Studio Partial Sea View (004) 14 844
Studio Sea View (003) 15 502