Atuty oferty

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Pięknie położony, przyjazny rodzinom z dziećmi kompleks, otoczony gajem palmowym. Przestronne, świetnie wyposażone apartamenty z aneksem kuchennym na tarasie. Bogaty program animacyjny i zaplecze sportów wodnych na plaży zapewniają wakacje pełne atrakcji!

Położenie :

Przy dwóch piaszczystych plażach z zapleczem sportów wodnych, ok. 8 km od spokojnej miejscowości wypoczynkowej Sainte Anne, pomiędzy St. Francis a Point--Pitre, ok. 20 km od międzynarodowego lotniska.

Wyposażenie :

Całodobowa recepcja, restauracja Linstant Créole (kuchnia karaibska, bufet i dania z karty), restauracja Le Balaou (ala carte), restauracja Le Mille Sabords (grill, bbq, ala carte), bezpłatne WiFi.

Pokoje :

Pokój typu studio standard - część dzienna, 1 sypialnia z jednym łóżkiem podwójnym lub dwoma pojedynczymi oraz rozkładanym fotelem przeznaczonym do spania dla dzieci, w pełni wyposażony aneks kuchenny (cześciowo na balkonie lub tarasie), zmywarka, telewizor, klimatyzacja, łazienka z prysznicem, balkon lub taras. Powierzchnia 18 - 24m2. Dostępne są również pokoje typu studio standard z widokiem na morze.
Apartament standardowy z dwiema sypialniami - część dzienna z rozkładaną sofą, 2 sypialnie, w pełni wyposażony aneks kuchenny (cześciowo na balkonie lub tarasie), zmywarka, telewizor, klimatyzacja, łazienka z prysznicem, toaleta, balkon lub taras.

Wyżywienie :

Oferta bez wyżywienia - każdy typ pokoju ma dobrze wyposażony aneks kuchenny.
BB - śniadania w formie bufetu, obejmuja gorące napoje - kawa, herbata czekolada; pieczywo, masło, dżem, miód itp., ciastka, soki owocowe, jogurt, płatki zbożowe, owoce, jajka, omlety itp.
HB - śniadanie i kolacja, obejmuje 3 dania (przystawkę, danie główne i deser - minium 2 opcje do wyboru). Napoje dodatkowo płatne.  Liczba posłków odpowiada liczbie zarezerwowanych noclegów. W okresie świątecznym i noworocznym uroczyste kolacje. Dla dzieci 0-4 lata - słoiczki obiadowe lub specjalne menu. Dzieci 4-11 lat - specjalne menu.
FB - śniadanie, lunch i kolacja w takiej samej formie jak przy wyżywieniu HB.

Sport i rozrywka :

Duży basen połoóżny na wzgórzu (700m2), zajęcia fitness, gabinet spa specjalizujący się w masażach, lekcje kitesurfingu, surfingu i nurkowania, sporty wodne na plaży, piłka nożna, tenis stołowy, paddle boarding, kajaki.

Dla dzieci :

Klub dla dzieci w wieku 3 - 17 lat, plac zabaw, klub dla nastolatków (12-17 lat) czynny od wtorku do soboty w wyznaczonych okresach (podczas francuskich wakacji), basen dla dzieci.

Uwagi :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać dowód osobisty, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.
Obowiązkowo płatny na miejscu podatek turystyczny - 1,5 Euro/ noc /osoba powyżej 2 roku życia.
Wymagane posiadanie karty kredytowej. Hotel pobiera depozyt (zwrotny) od klientów w wysokości ok. 200-500 Euro pokój za pobyt. Zazwyczaj kwota ta jest blokowana na karcie kredytowej. Nie posiadamy informacji o konkretnych wysokościach depozytu - jest to sprawa indywidualna przy każdej rezerwacji. Wszystko zależy od długości imprezy, rodzaju wyżywienia, recepcji. Klienci muszą to uzgodnić na recepcji.

Bagaż rejestrowany :

Z uwagi na różne taryfy przelotu dostępne w liniach lotniczych obsługujących połączenia z Polski na Gwadalupę dopiero po założeniu wstępnej rezerwacji przelotu (na poprawne dane uczestników wyjazdu) jesteśmy w stanie zweryfikować czy bagaż rejestrowany zawarty jest w cenie danej taryfy czy też nie. W przypadku gdy bagażu nie będzie w cenie taryfy można go dokupić za dopłatą w wysokości 400 PLN/sztuka za lot w dwie strony. Limit wagowy takiego bagażu to 23 kg.

Przesiadka - Paryż :

Uwaga! Przelot relizowany samolotem rejsowym na trasie Polska-Paryż -Gwadelupa-Paryż-Polska - wymagają zmiany lotniska w Paryżu: 
Polska - Paryż - lotnisko Charles de Gaulle
Zmiana lotniska: z Charles de Gaulle na dOrly -  we własnym zakresie, konieczność odebrania bagażu głównego. Istnieje możliwość przejazdu bezpłatnym shuttle bus z ważnym biletem Air France
dOrly - Gwadelupa. 
Na locie powortnym zmiana lotniska z dOrly na Charles de Gaulle.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, opłaty klimatycznej - obowiązkowo płatnana w hotelu, ewentualnej opłaty za transfer między lotniskami w Paryżu -  Charles de Gaulle i dOrly.

Aktualizacje COVID-19 :

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
10 326 zł/os.
Kod oferty: 16082020BVBX36146
niedz. 16.08.2020
12 dni
Warszawa
RO - Bez wyżywienia
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie

Szczegóły lotu

Wylot:
niedz. 16.08.2020 , godz. 06:15
Warszawa
Air France
niedz. 16.08.2020 , godz. 18:15
Point A Pitre
Powrót:
pt. 28.08.2020 , godz. 20:35
Point A Pitre
-
sob. 29.08.2020 , godz. 21:35
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Pierre & Vacances Village Sainte Anne

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
RO - Bez wyżywienia
Termin:
niedz. 16.08.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
20 652
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
niedz. 16.08.2020
12 dni
Warszawa
RO - Bez wyżywienia
Best Reisen
Studio Standard (2J7) 20 652
Studio Standard (Sea View) (2J9) 21 402