Atuty oferty

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Kameralny, 4-gwiazdkowy hotel niedaleko przepięknej plaży z białym piaskiem, w którym można zrelaksować się i poczuć w pełni gwadelupski klimat.

Położenie :

Obiekt położony jest we wschodniej części wyspy w miasteczku Saint-Anne, blisko plaży - Bois Jolan Beach. Odległość od lotniska Pointe--Pitre wynosi 20 km.

Wyposażenie :

Recepcja, Wi-Fi, concierge, przechowalnia bagażu, informacja turystyczna, wypożyczalnia samochodów, restauracja a la carte z kuchnią cajun i kreolską, bar, bar przekąskowy, Spa

Pokoje :

Bungalow - (30m2)  Urządzony w stylu kreolskim, łazienka z wanną, taras, Wi-Fi, tv, sejf, minibar, zestaw kosmetyków, ręczniki, suszarka do włosów, klimatyzacja, szafa, telefon,
Junior Suite - (54m2) Część wypoczynkowa, taras, łazienka z wanną, sypialnia na antresoli, Wi-Fi, rozkładana sofa, tv, sejf, minibar, zestaw kosmetyków, ręczniki, suszarka do włosów, klimatyzacja, szafa, telefon, ekspres do kawy

Wyżywienie :

BB - Bufet śniadaniowy. Reszta posiłków a la carte za opłatą w barze przekąskowym oraz restauracji głównej. Napoje płatne do obiadu i kolacji.
HB - Bufet śniadaniowy oraz obiadokolacja (a la carte) w restauracji głównej. Napoje płatne do obiadokolacji.

Sport i rozrywka :

Basen, Spa, wieczory tematyczne, kort tenisowy, bilard, fitness

Dla dzieci :

Opieka nad dziećmi, gry planszowe

Uwagi :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać dowód osobisty, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.
Obowiązkowo płatny na miejscu podatek turystyczny - 2,5 Euro/ noc /osoba powyżej 12 roku życia.
Wymagane posiadanie karty kredytowej. Hotel pobiera depozyt (zwrotny) od klientów w wysokości ok. 200-500 Euro pokój za pobyt. Zazwyczaj kwota ta jest blokowana na karcie kredytowej. Nie posiadamy informacji o konkretnych wysokościach depozytu - jest to sprawa indywidualna przy każdej rezerwacji. Wszystko zależy od długości imprezy, rodzaju wyżywienia, recepcji. Klienci muszą to uzgodnić na recepcji.

Bagaż rejestrowany :

Z uwagi na różne taryfy przelotu dostępne w liniach lotniczych obsługujących połączenia z Polski na Gwadelupę dopiero po założeniu wstępnej rezerwacji przelotu (na poprawne dane uczestników wyjazdu) jesteśmy w stanie zweryfikować czy bagaż rejestrowany zawarty jest w cenie danej taryfy czy też nie. W przypadku gdy bagażu nie będzie w cenie taryfy można go dokupić za dopłatą w wysokości 400 PLN/sztuka za lot w dwie strony. Limit wagowy takiego bagażu to 23 kg.

Przesiadka - Paryż :

Uwaga! Przelot relizowany samolotem rejsowym na trasie Polska-Paryż -Gwadelupa-Paryż-Polska - wymagają zmiany lotniska w Paryżu: 
Polska - Paryż - lotnisko Charles de Gaulle
Zmiana lotniska: z Charles de Gaulle na dOrly -  we własnym zakresie, konieczność odebrania bagażu głównego. Istnieje możliwość przejazdu bezpłatnym shuttle bus z ważnym biletem Air France
dOrly - Gwadelupa. 
Na locie powortnym zmiana lotniska z dOrly na Charles de Gaulle.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, opłaty klimatycznej - obowiązkowo płatnana w hotelu, ewentualnej opłaty za transfer między lotniskami w Paryżu -  Charles de Gaulle i dOrly, obowiązkowego podatku turystycznego - płatne w hotelu

Aktualizacje COVID-19 :

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
10 206 zł/os.
Kod oferty: 13102020BVBX187740
wt. 13.10.2020
14 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie

Szczegóły lotu

Wylot:
wt. 13.10.2020 , godz. 06:15
Warszawa
Air France
wt. 13.10.2020 , godz. 17:55
Point A Pitre
Powrót:
wt. 27.10.2020 , godz. 21:10
Point A Pitre
-
śr. 28.10.2020 , godz. 21:45
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Le Relais du Moulin

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
wt. 13.10.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
20 412
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
wt. 13.10.2020
14 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
bungalow (11P) 20 412
Junior Suite (1WY) 25 536