Atuty oferty

Opis hotelu

POŁOŻENIE:

Hotel położony jest w centrum miasta Akaba, 700m od Zatoki Akaba oraz 500m od miejskiej plaży. Centralne położenie hotelu umożliwia wygodny dostęp do atrakcji turystycznych miasta.

POKOJE:

pokoje typu standard double/twin mają powierzchnię 38m2 i wyposażone są w klimatyzację, ogrzewanie, wiatrak, garderobę, łazienkę z wanną lub prysznicem, suszarką (na życzenie) wraz z przyborami toaletowymi, mini-bar, czajnik elektryczny, budzenie, oraz telewizor z dostępem do telewizji satelitarnej.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI:

Restauracja, plaża z zapleczem do uprawiania sportów wodnych i nurkowania, basen, darmowe Wi-Fi na terenie całego hotelu, pralnia, całodobowa recepcja, biuro informacji turystycznej z możliwością organizacji wycieczek, zarówno lokalnych jak i do innych miejsc w Jordanii oraz rejsów po Morzu Czerwonym.

Cena zawiera:

bilet lotniczy Warszawa - Amman - Warszawa w kwocie ok. 400 zł/os, transfer lotnisko-hotel-lotnisko; zakwaterowanie w hotelu, śniadania, ubezpieczenie KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO, bagaż, opiekę anglojęzycznego reprezentanta na miejscu; składkę TFG 13 zł/os.

Cena nie zawiera:

napiwków, pozostałych posiłków, napoi do kolacji, zabiegów SPA, wydatków własnych, kosztów wizy opłacanej po przylocie (ok. 30 USD/ os.), taksy wylotowej opłacanej na lotnisku (ok. 15 USD/ os.)

Uwagi:

1. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).
2. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej, za odpowiednią dopłatą
3. Wpłata może być dokonana w dolarach bądź złotówkach po przeliczeniu zgodnie z kursem sprzedaży pieniądza banku PeKaO S.A. z dnia rozliczenia imprezy.
4. Dopłata 25 USD za pokój za noc w terminach 25.12, 31.01 oraz w Eid Al Fitr, Eid Al Adha i jordańskie święta państwowe.
5. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

Warunki wjazdu:

• Okazanie negatywnego wyniku testu genetycznego (wymaz) na obecność wirusa SARS-CoV-2, który został wykonany nie później niż 72 h przed wylotem;
• negatywny wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2, który wykonany zostanie po przylocie do Jordanii (czas oczekiwania na wynik wynosi 2-3 h); w przypadku wyniku pozytywnego, podróżujący nie zostanie wpuszczony na terytorium Jordanii; koszt testu 40 JOD.
• wypełnienie aplikacji online (m.in. wskazanie miejsca pobytu przez okres 14 dni poprzedzających dzień wylotu, deklaracja w zakresie kontaktu lub braku kontaktu z osobą zarażoną wirusem SARS CoV-2, deklaracja w zakresie ewentualnego przejawiania symptomów zarażenia wirusem SARS CoV-2) dostępnej pod adresem www.visitjordan.jo - na 24h przed wylotem (koszt 40 JOD);
• posiadanie ważnego ubezpieczenia medycznego obejmującego leczenie zakażenia wirusem SARS CoV-2;
• podróżni muszą wykazać posiadanie zainstalowanej na urządzeniu mobilnym aplikacji AMAN APP, która musi pozostawać aktywna przez cały okres pobytu.
• Wszystkie osoby przylatujące na teren Jordanii, poddane będą min. 14 dniowej kwarantannie, bezpośrednio po przylocie, w dedykowanych ośrodkach. Obcokrajowcy zobowiązani są także informować o wszelkich symptomach mogących świadczyć o zarażeniu COVID 19.

UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE:

· Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY:

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.
Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba
3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba
Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba
Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 983 zł/os.
Kod oferty: 09112020TRAD201249
pon. 09.11.2020
7 dni
Kraków
BB - Śniadania
Konsorcjum PBP
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pon. 09.11.2020 , godz. 00:00
Kraków
pon. 09.11.2020 , godz. 00:00
Amman
Powrót:
pon. 16.11.2020 , godz. 11:25
Amman
pon. 16.11.2020 , godz. 14:05
Kraków
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Al Quidra

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
pon. 09.11.2020
Wylot z:
Kraków
Cena
3 966
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
pon. 09.11.2020
7 dni
Kraków
BB - Śniadania
Konsorcjum PBP
pokoj 2-osobowy (DBL) 3 966