Atuty oferty

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Urokliwie położony hotel międzynarodowej sieci (tylko dla dorosłych gości) oferujący wypoczynek i rozrywkę na najwyższym poziomie.

Położenie :

Bezpośrednio przy plaży w zatoce Runaway, odległość od lotniska wynosi ok. 70 km.

Wyposażenie :

Recepcja, room service, restauracje: główna Fazmin (dania kuchni międzynarodowej), restauracja na plaży, restauracja przy basenie, Picasso (hiszpańska), Takara (azjatycka), Rodizio (brazylijska), steakhouse, włoska, lobby bar, bar przy basenie i na plaży, 2 baseny, siłownia, sklep, kantor, lekarz na żądanie.

Pokoje :

Junior Suite Deluxe - klimatyzowane, wyposażone w: łazienkę z prysznicem, suszarkę, telewizor, telefon, zestaw do kawy/herbaty, sejf, żelazko, minibar, darmowe Wi-Fi, balkon lub taras

Wyżywienie :

All Inclusive - Śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu, lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe w wyznaczonych barach i godzinach.

Sport i rozrywka :

2 baseny, siłownia, siatkówka, ping pong, rzutki, wieczorne animacje.

Uwagi :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną obsługę, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
12 128 zł/os.
Kod oferty: 07032020BVBX131631
sob. 07.03.2020
7 dni
Warszawa
AI - All Inclusive
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
sob. 07.03.2020 , godz. 06:55
Warszawa
Deutsche Lufthansa AG
sob. 07.03.2020 , godz. 15:15
Montego Bay
Powrót:
sob. 14.03.2020 , godz. 16:55
Montego Bay
-
niedz. 15.03.2020 , godz. 12:25
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Luxury Bahia Principe Runaway

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
All Inclusive
Termin:
sob. 07.03.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
24 256
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
sob. 07.03.2020
7 dni
Warszawa
AI - All Inclusive
Best Reisen
Junior Suide De Luxe MDL (24B) 24 256
Junior Suide De Luxe Ocean Front LUXOF (24C) 24 722
Junior Suide De Luxe Sea View LUXSV (24D) 24 964