Atuty oferty

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Pięknie usytuowane wille, pośród wysokich plam, tuż przy plaży, zaprojektowane w keralskim stylu. Połączenie atmosfery hinduskiej wioski z obsługą i klasą na europejskim poziomie. Doskonale wyposażona sala do praktykowania jogi. Cisza, spokój i harmonia z naturą.

Położenie :

Przy piaszczystej plaży, w otoczeniu gaju palmowego, około 25 km od miasta Thissur, 67 km od lotniska w Kochi.

Wyposażenie :

Całodobowa recepcja, przestronna restauracja serwująca dania wegetariańskie, bogata biblioteka, usługi pralnicze,  lekarz na telefon, kantor wymiany walut, czyszczenie butów, faks/ksero, biuro podróży.

Pokoje :

Twin Villa  - usytuowane w trugim rzędzie od morza, klimatyzacja, mają dwa oddzielne pokoje; wyposażenie: jedno łóżko podwójne lub dwa pojedyncze, zestaw wypoczynkowy, leżaki na werandzie, lodówka, telefon, telewizor, biurko, bezpłatne WiFi. Powierzchnia 36 m2 , dodatkowo weranda 7 m2 .
Delux Beach View Villa - usytuowane w pierwszej lini brzegowej, jedno łóżko podwójne lub dwa pojedyncze, zestaw wypoczynkowy, leżaki na werandzie, lodówka, telefon, telewizor, biurko, bezpłatne WiFi. Powierzchnia willi 39 m2 , dodatkowo weranda około 8 m2 i taras słoneczny.
Twin Villa lub Delux Beach View Villa  - Program AYURVEDA, 7 nocy 
Terapia regeneracyjna - wspomagająca walkę z chorobami, zapewniająca profilaktykę zdrowotną, przywracająca harmonię ducha i ciała. Obejmuje:
- 3 wegetariańskie posiłki dziennie,
- konsultacje lekarskie,
- 2 - 3 zabiegi ajurwedyjskie (w zależności od zaleceń lekarza),
- sesje jogi.
Centrum Ajurvedy składa się z 16 gabinetów zabiegowych wyposażonych w toaletę i prysznic, 2 pomieszczenia z łaźnią parową i gabinety konsultacji lekarskich.

Wyżywienie :

FB - śniadania, obiady i kolacje wegetariańskie

Sport i rozrywka :

Basen, jazuzzi, kajaki, kort tenisowy, sklep z artykułami ajurwedyjskimi i pamiątkami, wędki, parasole, leżaki plażowe, kamizelki ratunkowe, sprzęt do nurkowania, weekendowy program kulturalny.

Przelot :

Podane ceny obliczone są dla uśrednionych taryf biletów lotniczych, obowiązujących w okresie ważności cennika. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego.

Wizy :

Uzyskanie wiz, niezbędnych do wjazdu na teren Indii, leży w gestii klienta.
Przy wyjazdach do Indii wymagane są wizy. Uprawniają do dwukrotnego przekraczania granicy, dzięki czemu można odwiedzić także sąsiednie kraje. Najłatwiej jest uzyskać wizę w Ambasadzie Republiki Indii w Warszawie. Proces aplikacyjny należy rozpocząć na minimum 10 dni roboczych (około 2 tygodnie) przed planowaną datą wylotu.  
Do uzyskania wizy turystycznej wymagane są:  
- paszport ważny przez minimum rok (licząc od daty wylotu z Indii) z dwiema pustymi stronami na wizę 
- formularz wniosku wizowego, wypełniony w języku angielskim, wydrukowany i podpisany na obydwu stronach przez wnioskodawcę (dostępny na stronie internetowej indianvisaonline.gov.in/visa/, zakładka "Online Visa Application Registration") 
- kolorowa fotografia paszportowa (3,5 x 4,5 cm) 
- kserokopia biletu lotniczego i/lub potwierdzenie rezerwacji 
- opłata za wizę, wynosząca 232 zł + 100 zł za ewentualne pośrednictwo naszego biura     
W przypadku zgłoszenia pośrednictwa wizowego w rezerwacji, prosimy o przesłanie powyższych dokumentów na adres Best Reisen Group, maksymalnie na 18 dni przed datą wylotu. W przypadku przekroczenia terminu przesłania dokumentów zastrzegamy możliwość odwołania pośrednictwa. Paszporty z gotową wizą odsyłane są klientowi kurierem.  
W przypadku wyjazu do Indii osoby niepełnoletniej pod opieką osoby nie będącej jej rodzicem, konieczne jest przesłanie aktu notarialnego, przetłumaczonego przez tłumacza przysięgłego na język angielski, informującego, iż dana osoba będzie sprawowała opiekę nad osobą niepełnoletnią podczas jej pobytu w Indiach. Bez takowego dokumentu ambasada odmawia przyjmowania wniosków wizowych.
UWAGA! Od sierpnia 2015 istnieje również możliwość wyrobienia wizy indyjskiej przez internet na stronie https://indianvisaonline.gov.in/visa/tvoa.html. Jej koszt to 60 USD + opłata za transakcję kartą. W celu otrzymania e-visy należy wypełnić wniosek wizowy dostępny na wyżej wymienionej stronie. Podczas jego wypełniania konieczne będzie załączenie zdjęcia paszportowego twarzy w formacie jpg oraz skanu pierwszej strony paszportu (strona ze zdjęciem) w formacie pdf. Rozmiar każdego z plików nie powinien przekraczać 1 MB. Płatności za e-visę dokonuje się za pomocą karty kredytowej lub debetowej.
O  e-visę można ubiegać się najwcześniej na 30 dni przed wylotem, najpóźniej zaś 4 dni (96 h) przed planowaną datą lądowania w Indiach (wniesienie opłaty po przekroczeniu tego terminu skutkować będzie odrzuceniem aplikacji). E-visa jest wizą wjazdu jednokrotnego, jej ważność to 30 dni od dnia przekroczenia granicy z Indiami.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Opłaty wizowej (232 zł + 100 zł za pośrednictwo wizowe Best Reisen Group), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
10 898 zł/os.
10 174 zł/os.
Kod oferty: 15122019BVBX168974
niedz. 15.12.2019
8 dni
Warszawa
FB - Pełne wyżywienie
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
niedz. 15.12.2019 , godz. 08:45
Warszawa
Qatar Airways (Q.C.S.C)
pon. 16.12.2019 , godz. 02:25
Trivandrum
Powrót:
pon. 23.12.2019 , godz. 03:25
Trivandrum
-
pon. 23.12.2019 , godz. 12:05
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Nattika Beach Ayurveda Resort

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
FB - Pełne wyżywienie
Termin:
niedz. 15.12.2019
Wylot z:
Warszawa
Cena
20 348
niedz. 15.12.2019
8 dni
Warszawa
FB - Pełne wyżywienie
Best Reisen
Twin Villa + program Ayurveda (1X5) 20 348
Deluxe Beach View + program Ayurveda (1ID) 20 694