Atuty oferty

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Luksusowy hotel znanej marki, zaprojektowany przez "guru luksusu" - Carla Ettensbergera. Gwarancja najwyższego serwisu, wytworny styl, fantastyczna sceneria, oryginalna architektura pastelowych budynków połączonych ukwieconymi ścieżkami.

Położenie :

Na malowniczym palmowym wzgórzu, u stóp piaszczystej plaży, w pobliżu bulwaru ze sklepami i lokalnymi restauracjami, 15 km od lotniska w Trivandrum.

Wyposażenie :

Kilka restauracji świetnie wkomponowanych w naturalne otoczenie, np. panoramiczna nad skalnym urwiskiem i na tarasie, bar z sofami (baldachimy), restauracja plażowa Tides (występy zespołów folklorystycznych), bar przy basenie, biblioteka z kolekcją cygar, czytelnia, sklep z upominkami, wypożyczalnia samochodów, pralnia, 4 sale szkoleniowo-konferencyjne, wygodne przestrzenie do wypoczynku i spacerów (np. ze sztuczną rzeczką, strumieniami, podświetlanymi fontannami itp.). Na terenie hotelowym kursują darmowe meleksy.

Pokoje :

Pokoje standardowy z pakietem AJURWEDA - położone w budynku głównym, z pięknym widokiem na zadbany ogród; wyposażone w eleganckie, rzeźbnione drewniane meble i nowoczesne udogodnienia: mini bar, telewizor z płaskim ekranem, zastaw do parzenia kawy i herbaty.
Pokoje superior z pakietem AJURWEDA - położone na wzgórzu z widokiem na morze, w budynku głównym; wyposażone w eleganckie, rzeźbnione drewniane meble i nowoczesne udogodnienia: mini bar, telewizor z płaskim ekranem, sejf, zastaw do parzenia kawy i herbaty, klimatyzacja, WiFi, dodatkowe usługi: pralnia, doktor na życzenie, możliwość zamawiania posiłków do pokoju.
Terapie w ramach pakietu LIFE STYLE:
Terapia odmładzająca - zabiegi mające na celu zapobieganie procesom starzenia przy pomocy olejków leczniczych i leków, połączone z masażami i zabiegami oczyszczającymi. Zaleca się stosowanie ustalonej indywidualnie przez lekarza diety detoksykacyjnej.
Program obejmuje: Abhayangasnanam, Shirodhara, Ksheeradhara, Chavuttithirummu (masaż stóp), Kalari, Virechanam, snehavasthi, sesje jogi i medytacji.
Terapia antystresowa - pakiet jest połączeniem jogi, medytacji i ajurwedy. Obejmuje relaks i zabiegi odmładzające organizm poprzez zastosowanie olejów ziołowych i leków. Pomaga przywrócić pozytywne myślenie i nastawienie do świata. Główne korzyści z terapii to przedłużenia życia, poprawa pamięci, inteligencji, sprawności fizycznej i zdrowia.
Program obejmuje: Abhayangasnanam, Shirodhara, Shirolepam, Ksheeradhara, Njavara Pinda Sweda, Thalam, Thakradhara, Thalapothichil, Virechanam i sesje jogi.
Detox - zabiegi mające na celu wsparcie prawidłowej pracy układu pokarmowego oraz oczyszczenie organizmu z toksyn na wszystkich poziomach, aż do komórek.
Program obejmuje: terapię wspieraną przez odpowiednio dobrane przez lekarza leki (przede wszystkim wywary ziołowe), masaże olejami terapeutycznymi (Abhyanga, Sirodhara) oraz inne masaże (Podikkizhi, Elakizhi, Njavara, Lepanam) - dobór zabiegów jest uzależniony od wyniku konsultacji medycznej, której celem jest jak najlepsze dopasowanie programu do indywidualnych potrzeb gościa.
Terapia upiększająca - program polegający na odprężeniu i odmłodzeniu skóry przy użyciu olejków ziołowych oraz leków odżywiających i uelastyczniających skórę. Zabiegi zapewniają redukcję stresu, uspokajają umysł i relaksują ciało.
Program obejmuje: Mukhalepam, Ksheeradhara, Kashayadhara, Anjanam, Udvarthanam, Ksheeradhoomam, Nasyam, Virechanam, Snehavasthi, Rakthamoksham, Steam Bath, masaż olejkami herbacianymi, masaż kremami ziołowymi, sesje jogi. 
Terapia dla osób dojrzałych - zabiegi odmładzające oraz poprawiające sprawność fizyczną i intelektualną, dobrane indywidualnie podczas konsultacji lekarskiej, uwzględniające przebyte i obecne choroby.
Program obejmuje:  Abhyangasnana, Shirodhara, Swedana, Njavara Pindaswedana, Choorna Pinda swedana, Ksheeradhara, Thailadhara, Snehavasthi, Snehana Nasyam sesje jogi i medytacji.
Terapia dla nastolatków - zabiegi łagodzące burze hormonalne spowodowane procesem dojrzewania, pomagające radzić sobie ze stresem oraz zmianami fizycznymi i psychicznymi organizmu.
Program obejmuje: Abhyangasnanam, Shirodhara, Mukhalepam for Acne, Thalam, Kashayadhara, Ksheeradhara, Njavara Pindaswedanam, Pizhichil, Snehapanam, Nasyam , sesje jogi i medytacji.

Wyżywienie :

FB - śniadania, obiady i kolacje wegańskie

Sport i rozrywka :

Kaskadowy basen przy restauracji i basen na krawędzi skalnego wzniesienia (tarasy słoneczne, leżaki, parasole), elitarne spa w strefie Club (m.in. zabiegi kosmetyczne z użyciem złota) i centrum ajurwedy Divya przy plaży na skraju hotelowego ogrodu, profesjonalnie wyposażona siłownia, salon gier, siatkówka plażowa, kort tenisowy, badminton, sporty wodne, kursy jogi, pokazy taneczne, organizacja spływów, wycieczek, trekkingów.

Przelot :

Podane ceny obliczone są dla uśrednionych taryf biletów lotniczych, obowiązujących w okresie ważności cennika. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego.

Wizy :

Uzyskanie wiz, niezbędnych do wjazdu na teren Indii, leży w gestii klienta.
Przy wyjazdach do Indii wymagane są wizy. Uprawniają do dwukrotnego przekraczania granicy, dzięki czemu można odwiedzić także sąsiednie kraje. Najłatwiej jest uzyskać wizę w Ambasadzie Republiki Indii w Warszawie. Proces aplikacyjny należy rozpocząć na minimum 10 dni roboczych (około 2 tygodnie) przed planowaną datą wylotu.  
Do uzyskania wizy turystycznej wymagane są:  
- paszport ważny przez minimum rok (licząc od daty wylotu z Indii) z dwiema pustymi stronami na wizę 
- formularz wniosku wizowego, wypełniony w języku angielskim, wydrukowany i podpisany na obydwu stronach przez wnioskodawcę (dostępny na stronie internetowej indianvisaonline.gov.in/visa/, zakładka "Online Visa Application Registration") 
- kolorowa fotografia paszportowa (3,5 x 4,5 cm) 
- kserokopia biletu lotniczego i/lub potwierdzenie rezerwacji 
- opłata za wizę, wynosząca 232 zł + 100 zł za ewentualne pośrednictwo naszego biura     
W przypadku zgłoszenia pośrednictwa wizowego w rezerwacji, prosimy o przesłanie powyższych dokumentów na adres Best Reisen Group, maksymalnie na 18 dni przed datą wylotu. W przypadku przekroczenia terminu przesłania dokumentów zastrzegamy możliwość odwołania pośrednictwa. Paszporty z gotową wizą odsyłane są klientowi kurierem.  
W przypadku wyjazu do Indii osoby niepełnoletniej pod opieką osoby nie będącej jej rodzicem, konieczne jest przesłanie aktu notarialnego, przetłumaczonego przez tłumacza przysięgłego na język angielski, informującego, iż dana osoba będzie sprawowała opiekę nad osobą niepełnoletnią podczas jej pobytu w Indiach. Bez takowego dokumentu ambasada odmawia przyjmowania wniosków wizowych.
UWAGA! Od sierpnia 2015 istnieje również możliwość wyrobienia wizy indyjskiej przez internet na stronie https://indianvisaonline.gov.in/visa/tvoa.html. Jej koszt to 60 USD + opłata za transakcję kartą. W celu otrzymania e-visy należy wypełnić wniosek wizowy dostępny na wyżej wymienionej stronie. Podczas jego wypełniania konieczne będzie załączenie zdjęcia paszportowego twarzy w formacie jpg oraz skanu pierwszej strony paszportu (strona ze zdjęciem) w formacie pdf. Rozmiar każdego z plików nie powinien przekraczać 1 MB. Płatności za e-visę dokonuje się za pomocą karty kredytowej lub debetowej.
O  e-visę można ubiegać się najwcześniej na 30 dni przed wylotem, najpóźniej zaś 4 dni (96 h) przed planowaną datą lądowania w Indiach (wniesienie opłaty po przekroczeniu tego terminu skutkować będzie odrzuceniem aplikacji). E-visa jest wizą wjazdu jednokrotnego, jej ważność to 30 dni od dnia przekroczenia granicy z Indiami.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Opłaty wizowej (232 zł + 100 zła za pośrednictwo wizowe Best Reisen Group), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Fitness / siłownia Basen odkryty Blisko lotniska Sport Tenis Sporty wodne Dostęp do internetu Klimatyzacja Wellness / spa

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
12 013 zł/os.
Kod oferty: 26012020BVBX8189
niedz. 26.01.2020
8 dni
Warszawa
FB - Pełne wyżywienie
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
niedz. 26.01.2020 , godz. 08:45
Warszawa
Qatar Airways (Q.C.S.C)
pon. 27.01.2020 , godz. 02:25
Trivandrum
Powrót:
pon. 03.02.2020 , godz. 03:25
Trivandrum
-
pon. 03.02.2020 , godz. 12:05
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

The Leela Kovalam

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
FB - Pełne wyżywienie
Termin:
niedz. 26.01.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
24 026
niedz. 26.01.2020
8 dni
Warszawa
FB - Pełne wyżywienie
Best Reisen
DBL Superior (+ Ayurveda Lifestyle) (1GN) 24 026
DBL Standard (+ Ayurveda Lifestyle) (1CX) 24 108