Atuty oferty

Opis hotelu

Opinia Doradcy Travelplanet.pl
Paula

Duży i czysty hotel

Hotel Bahia de Lobos znajduje się w rozrywkowej miejscowości Corralejo na północy wyspy. Stanowi idealne miejsce dla osób chcących w ciągu dnia zrelaksować się przy basenie lub na plaży, a wieczorem poznać nocne uroki miasteczka. Hotel jest bardzo duży, a pokoje przestronne i urządzone w odprężający sposób. Króluje w nich biel, błękit oraz fototapety rajskich widoków oceanu i plaży na Fuerteventurze. W centralnej części obiektu znajduje się restauracja z szerokim wyborem bardzo smacznych potraw. Hotel Bahia de Lobos dzięki swojej lokalizacji umożliwia wyjście i zwiedzenie miasteczka Corralejo, szybki przejazd na wydmy Corralejo oraz wycieczkę na sąsiednią wyspę Lanzarote.

Polecam dla: dla rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia, dla par, dla miłośników życia nocnego, dla singli, dla aktywnych

Lokalizacja
5.0
Pokój
5.0
Posiłki
5.0
Basen
5.0
Czystość
5.0
Obsługa
5.0

Naszym zdaniem :

Popularny i lubiany hotel, dogodnie usytuowany niemal w centrum Coralejo, niedaleko plaży. Rozległy teren, niskie, jasne budynki, bogata oferta rekreacyjna, atrakcje dla dzieci.

Położenie :

Na rogatkach centrum znanego kurortu Coralejo, przy jego głównej ulicy, ok. 800 m od plaży (leżaki i parasole płatne), ok. 3 km od Parku Narodowego Las Dunas, ok. 40 km od lotniska. W pobliżu znajdują się bary, sklepy, bank, apteka itd.

Wyposażenie :

Lobby, recepcja (24 h), dwie restauracje (jedna z nich z włoskim kącikiem i pizzą), bar przy basenie, Faro Club lounge bar, bezpłatne Wi-Fi, pralnia, wypożyczalnia samochodów, bezpłatny parking.

Pokoje :

Deluxe - przestronny (ok. 40 m kw.) pokój w nowoczesnym stylu; sypialnia, łazienka (prysznic, suszarka), płaski 42 " telewizor z kanałami satelitarnymi, Wi-Fi, mała lodówka, sejf (odpłatnie), klimatyzacja, taras lub balkon.
Deluxe pool view - przestronny (ok. 40 m kw.) pokój w nowoczesnym stylu; sypialnia, łazienka (prysznic, suszarka), płaski 42 "telewizor z kanałami satelitarnymi, Wi-Fi, mała lodówka, zestaw do parzenia kawy/herbaty, sejf (odpłatnie), klimatyzacja, taras lub balkon z widokiem na basen.
Monoparental deluxe - pokój dla jednej osoby dorosłej i jednego dziecka. Wyposażenie ja w pokoju deluxe.

Wyżywienie :

BB -śniadania w formie bufetów
HB - sniadania i kolacje (bufety), napoje do kolacji płatne
All inclusive - śniadania, obiady, kolacje (bufety), przekąski, woda, kawa, herbata, lokalne napoje i alkohole serwowane od godz. 10.00 do 23.00.

Sport i rozrywka :

2 baseny z wodą morską (jeden z nich podgrzewany w sezonie zimowym), bezpłatne leżaki i parasole, rzutki, kule, joga, aerobik, animacje, tenis stołowy, koszykówka, wieczorne pokazy, karaoke itp. siłownia, bilard (odpłatnie), boisko wielofunkcyjne, tenis ziemny, sauna (odpłatnie). 300 m dalej, w siostrzanym hotelu, znajduje się centrum spa.

Dla dzieci :

Brodzik, miniklub (4-12 lat), plac zabaw, minidyskoteki, wysokie krzesełka.

Uwagi :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Obywateli polskich nie obowiązują wizy. Należy mieć paszport (ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu) lub dowód osobisty. Dokument tożsamości muszą posiadać także dzieci.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną obsługę (kontakt telefoniczny), ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacje COVID-19 :

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

KOD QR -formularz sanitarny :

Wszyscy pasażerowie są  zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy. 
Uwaga! Od 1 lipca wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia.
Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5 °C oraz wyższa.  
W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19, pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

Informacje o lotach liniami Wizzair, Smartwings :

Wizzair:
jedna sztuka bagażu podręcznego, nie większa niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (domyślnie w cenie).
Bagaż główny za dopłatą:
- 10 kg w cenie 300 PLN/sztuka z wylotem z Warszawy, 230 PLN/sztuka z wylotem z Katowic
- 20 kg w cenie 450 PLN/sztuka z wylotem z Warszawy, 330 PLN/sztuka z wylotem z Katowic
WIZZ Priority
Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne. Koszt usługi Wizz Priority to 240 PLN/os. za lot w dwie strony.
Wybór miejsca (za opłatą)
Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.
//
Smartwings:
Do kabiny można wnieść bezpłatnie jeden bagaż podręczny max. 56x45x25 cm i max. ciężarze 8 kg (domyślnie w cenie).
Do dodatkowego bagażu osobistego zaliczamy np. torebkę osobistą czy też laptop. Ten rodzaj bagażu nie może przekraczać 3 kg, a jego max. wymiary to 40x30x15 cm.- ten bagaż jest za dopłatą w najtańszej taryfie
W przypadku chęci zabrania dodatkowego bagażu za dodatkową opłatą dostępne są opcje:
- bagaż rejestrowany 23kg;dodatkowy bagaż podręczny 3kg,  cena 250 PLN/sztuka
Dodanie ww usług już po założeniu rezerwacji  będzie wiązało się z wyższymi ich cenami.
Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będzą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie.

Informacje dotyczące COVID-19:

Od dnia 14.11.2020 do 22.11.2020, wszystkie osoby powyżej 6 roku życia przylatujące na Wyspy Kanaryjskie są zobowiązane do posiadania negatywnego wyniku testu (typu RT-PCR lub antygenowy) na obecność COVID-19. Badanie musi być przeprowadzone maksymalnie 72 godziny przed planowanym przylotem na Wyspy Kanaryjskie. Zaświadczenie powinno zostać przedstawione w języku angielskim. Sprawdzenie posiadania negatywnego wyniku testu odbywa się w hotelu/apartamencie, w którym turyści mają wykupiony nocleg. Podróżującym bez ważnego negatywnego wyniku testu zostanie odmówione zakwaterowanie i zostaną skierowani do lokalnego ośrodka, w celu wykonania testu na własny koszt (transport + koszt badania RT-PCR – około 130 euro, antygenowego – około 30 euro). Konieczne jest pobranie aplikacji mobilnej Radar Covid.

Od 23.11.2020 wszyscy pasażerowie przybywający na Wyspy Kanaryjskie, muszą okazać negatywny wynik testu PCR wykonany na 72 godziny przed przybyciem do Hiszpanii. Nie uznawane będą testy na przeciwciała, antygenowe czy serologiczne. Kontrola wyniku testów będzie odbywała się na lotniskach zaraz po przybyciu. Trzeba będzie okazać oryginał wyniku w formie papierowej lub elektronicznej.

Wynik testu powinien być w języku hiszpańskim lub angielskim i zawierać następujące dane: imię i nazwisko podróżującego, numer paszportu lub innego dowodu tożsamości (musi się zgadzać z numerem podanym w formularzu kontroli sanitarnej), data wykonania testu, dane certyfikowanego centrum diagnostycznego, informacja o użytej technice diagnostycznej oraz negatywny wynik.

Dodatkowo, zgodnie z nowymi zasadami wprowadzonymi przez rząd Hiszpanii, wszyscy turyści przybywający do tego kraju zobowiązani są na 48 godzin przed podróżą, do wypełnienia formularza za pomocą bezpłatnej aplikacji SPAIN TRAVEL HEALTH-SPTH, dostępnej na stronie www: https://www.spth.gob.es.

Należy w nim umieścić informacje o chorobach, jakie się przebyło ostatnio, o ostatnich podróżach (daty i miejsca), a także numer swojego telefonu i adres, pod którym będzie się przebywać w Hiszpanii. Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych danych podróżujący otrzyma kod QR, który należy zapisać na urządzeniu mobilnym, w celu okazania służbom granicznym.

* Udogodnienia:

Bez paszportu Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Fitness / siłownia Basen odkryty Rowery Blisko lotniska Animacje dla dorosłych Sport Tenis Windsurfing Ułatwienia dla niepełnosprawnych Żeglarstwo Dostęp do internetu Klimatyzacja Życie nocne Blisko centrum Darmowe WiFi

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Opinie

4.6

Ocena klientów
na podstawie 17 dodanych opinii

Lokalizacja
4,6
Pokój
4,9
Posiłki
4,8
Basen
4,2
Czystość
4,8
Obsługa
5,0
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • seniorów
 • aktywnych
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • 4.4
  marzec 2020

  Przyjemne miejsce z małymi mankamentami

  Świetna lokalizacja, do oceanu jest 10 min piechotą, przez centrum miasta Corralejo - stragany, sklepy, restauracje i pub'y. <br />W hotelu przyjemna obsługa, jedzenie dobre, wi-fi w pokojach działa :) <br />Same pokoje już wymagają remontu (szczególnie łazienka gdzie są ślady wilgoci na ścianach i w prysznicowym silikonie), choć są dobrze utrzymane i czyste.
  Świetna lokalizacja, do oceanu jest 10 min piechotą, przez centrum miasta Corralejo - stragany, sklepy, restauracje i pub'y.
  W hotelu przyjemna obsługa, jedzenie dobre, wi-fi w pokojach działa :)
  Same pokoje już wymagają remontu (szczególnie łazienka gdzie są ślady wilgoci na ścianach i w
  prysznicowym silikonie), choć są dobrze utrzymane i czyste.
 • 4.5
  luty 2020

  Pozytywny odbiór

  Hotel spełnił moje oczekiwania, pierwszy odbiór po przybyciu był neutralny, jednak jak ogarnełam teren i rozłożenie wszystkich udogodnień moja opinia zmieniła się na "+"
  Hotel spełnił moje oczekiwania, pierwszy odbiór po przybyciu był neutralny, jednak jak ogarnełam teren i rozłożenie wszystkich udogodnień moja opinia zmieniła się na "+"
 • 4.3
  luty 2020

  Bardzo nam się podobało, miejsce godne polecenia.

  Hotel OK, duża przestrzeń i dobre warunki. Doskonałe jedzenie, bardzo fajna wydzielone strefa basenu do relaksu (strefa cicha).<br />Jedna uwaga z czego nie byliśmy zadowoleni, to płatny bilard.
  Hotel OK, duża przestrzeń i dobre warunki. Doskonałe jedzenie, bardzo fajna wydzielone strefa basenu do relaksu (strefa cicha).
  Jedna uwaga z czego nie byliśmy zadowoleni, to płatny bilard.
 • 4.7
  październik 2019

  Cudowna podróż poślubna :)

  Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z hotelu, jedzenie urozmaicone, drinki all inclusive bardzo dobre, pokoje sprzątane codziennie, obsługa bardzo miła i pomocna, wszyscy uśmiechnięci :)<br />Plaża która jest najbliżej hotelu nie jest za ładna, przy małym porcie, polecamy podjeżdżać autobusem/taxi na plaże przy hotelach RIU (piękna, piaszczysta, lazurowa woda), przystanek autobusowy przy samym hotelu i bilet kosztował 1.4€ w jedna stronę :)
  Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z hotelu, jedzenie urozmaicone, drinki all inclusive bardzo dobre, pokoje sprzątane codziennie, obsługa bardzo miła i pomocna, wszyscy uśmiechnięci :)
  Plaża która jest najbliżej hotelu nie jest za ładna, przy małym porcie, polecamy podjeżdżać autobusem/taxi na
  plaże przy hotelach RIU (piękna, piaszczysta, lazurowa woda), przystanek autobusowy przy samym hotelu i bilet kosztował 1.4€ w jedna stronę :)
 • 4.7
  grudzień 2018

  Świetny hotel

  Super spedzilismy wakacje, hotel idealnie połozony blisko centrum Corralejo, do plazy jakieś 400m, zadbany, mila obsługa jedzenie raczej ok, brak z pokojach sztuccow, czajnika, szklanek., pokoj dość duzy z calkiem pokaźnym balkonem. Animacje dla dzieci przez ok 4h dziennie + wieczory SHOW time, jak bylismy to akurat była polska animatorka (Iga)- pozdrawiamy
  Super spedzilismy wakacje, hotel idealnie połozony blisko centrum Corralejo, do plazy jakieś 400m, zadbany, mila obsługa jedzenie raczej ok, brak z pokojach sztuccow, czajnika, szklanek., pokoj dość duzy z calkiem pokaźnym balkonem. Animacje dla dzieci przez ok 4h dziennie + wieczory SHOW time, jak bylismy
  to akurat była polska animatorka (Iga)- pozdrawiamy
 • 4.5
  październik 2018

  Czysto, pięknie i schludnie

  Hotel zasługuje moim zdaniem na 5* a nie 4 :) Reszty nie trzeba pisać, bo jest ponad przeciętny.
  Hotel zasługuje moim zdaniem na 5* a nie 4 :) Reszty nie trzeba pisać, bo jest ponad przeciętny.
 • 5.0
  sierpień 2018

  Najlepsze wakacje!

  Mieszkaliśmy w hotelu podczas podróży poślubnej. <br />Byliśmy zachwyceni pobytem - wszystko od jedzenia po standard pokoi i dodatkowe udogodnienia zgodnie z opisem i zdjęciami. Jedzenie przepyszne, różnorodne, obsługa uśmiechnięta i zawsze pomocna, bardzo czysto! Polecam!!!!
  Mieszkaliśmy w hotelu podczas podróży poślubnej.
  Byliśmy zachwyceni pobytem - wszystko od jedzenia po standard pokoi i dodatkowe udogodnienia zgodnie z opisem i zdjęciami. Jedzenie przepyszne, różnorodne, obsługa uśmiechnięta i zawsze pomocna, bardzo czysto! Polecam!!!!
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Filmy i zdjęcia

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
2 538 zł/os.
2 005 zł/os.
Kod oferty: 21042021BVBE83856
śr. 21.04.2021
7 dni
Katowice
BB - Śniadania
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
śr. 21.04.2021 , godz. 16:40
Katowice
Wizz Air
śr. 21.04.2021 , godz. 21:20
Fuerteventura
Powrót:
śr. 28.04.2021 , godz. 21:50
Fuerteventura
Wizz Air
czw. 29.04.2021 , godz. 03:45
Katowice
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Labranda Bahia de Lobos

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
śr. 21.04.2021
Wylot z:
Katowice
Cena
4 010
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
śr. 21.04.2021
7 dni
Katowice
BB - Śniadania
Best Reisen
double deluxe room with balcony or terrace deluxe double (00F) 4 010
double deluxe room with balcony or terrace double deluxe (stg) (00C) 4 174
deluxe double pool view (00G) 4 242
double deluxe pool view (stp) (00D) 4 410