Atuty oferty
Bezpłatna zmiana rezerwacji

Bezpłatna zmiana rezerwacji

dowiedz się więcej
Gwarancja najniższej ceny

Gwarancja najniższej ceny

Zaliczka 10%

Niska zaliczka - tylko 10%

Gwarancja zwrotu wpłaconych środków w ciągu 14 dni

Gwarancja zwrotu wpłaconych środków w ciągu 14 dni

Opis hotelu

Kategoria:

**+

Opis oferty:

 
Położenie:

Hotel posiada dogodną lokalizację, bardzo blisko centrum miejscowości Laganas, tylko ok. 200 m do tętniącej życiem głównej ulicy z mnóstwem barów, restauracji i sklepów. Doskonałe połączenie lokalną komunikacją (przystanek ok. 200 m) lub taksówką z sąsiednimi miejscowościami, do stolicy wyspy Zakynthos tylko ok. 8 km. Obiekt położony w odległości ok. 6,5 km od lotniska. Cena nie obejmuje lokalnego podatku turystycznego w wysokości 0.50 EUR/pokój/dzień. Podatek jest obligatoryjny i płatny bezpośrednio w recepcji, przed zakwaterowaniem Klientów w hotelu.
Plaża:

Obiekt usytuowany zaledwie ok. 50 m od piaszczystej plaży. Leżaki i parasole na plaży - dodatkowo płatne (8 EUR/komplet 2 leżaki + parasol/dzień).
Do dyspozycji gości:

Kompleks składa się 2 budynków. Recepcja/bar przy basenie (serwuje napoje bezalkoholowe i alkoholowe oraz przekąski). Leżaki przy basenie - bezpłatnie.
Wyżywienie:

We własnym zakresie
Program sportowy i animacyjny:

Bezpłatnie: basen. Odpłatnie:oferta sportów wodnych na plaży.Internet:

Internet Wi-Fi przy basenie - bezpłatny
Kategoria lokalna:

**
Strona www:

www.alexstudios.weebly.com
Naszym zdaniem:

Świetnie położony, cieszący się dużą popularnością obiekt z typowo wakacyjną atmosferą . Ze względu na lokalizację stanowi wspaniałą propozycję dla młodych osób lubiących rozrywkę i pragnących spędzić wakacje w miejscu pełnym atrakcji.
Opinie klientów:

Klienci oceniają ten hotel na 5.0/6. Sprawdź opinie:Program

Dzień Pierwszy
Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.


Dni od drugiego do przedostatniego
Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp.


Dzień ostatni
Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.


"


Świadczenia

Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 4 rozpoczęte doby hotelowe, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).Cena nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.


Cena nie obejmuje greckiego podatku turystycznego, którego wprowadzenie zapowiedziano na I kwartał 2018 i którego wysokość szacuje się na 7-10 EUR za osobę za tydzień pobytu. Podatek płatny będzie w recepcji przed zakwaterowaniem. Szczegoły w opisach hoteli.


Wycieczki lokalne

WYCIECZKI FAKULTATYWNE (ceny orientacyjne, bez biletów wstępu)


DOOKOŁA ZAKYNTHOS - ok. 27 EUR
Relaksująca wycieczka, która pozwala poznać najpiękniejsze zakątki wyspy m.in. winiarnia Callinicas z degustacją lokalnych win, Skinari - ze swymi słynnymi Błękitnymi Jaskiniami, zapierający dech w piersiach widok na Zatokę Wraku, Klasztor św. Dionizosa - patrona Zakynthos, Miejscowość Exo Hora z najstarszym drzewkiem oliwnym, liczacym ok. 2700 lat. Punkt widokowy Katastari z doskonałym widokiem na zatokę Alikanas i wyspę Kefalonię. Wycieczka wiedzie przez tradycyjne wioski i zalesione wzgórza, przeznaczona dla tych, którzy pragną poznać wyspę Zakynthos nie tylko od strony pięknych plaż i morza. Lunch oraz łóki do Błękitnych Grot nie są wliczone w cenę.


REJS - NAVAJO, BŁĘKITNE JASKINIE i plażowanie - ok. 29 EUR
Najbardziej popularna wycieczka - całodzienny rejs, podczas którego będzie czas na plażowanie i kąpiele oraz wizytę w tzw. Zatoce Wraku (Navaggio lub Navajo), gdzie na otoczonej wysokimi skałami urokliwej plaży spoczywa wrak statku - jest to najczęściej fotografowana plaża na terenie całej Grecji . Zatrzymamy się również na zrobienie zdjęć w pobliżu Skinari - Błękitnych Jaskiń. Drinki, lody i przekąski będą dostępne na pokładzie łodzi. (Postój na kąpiel zależy od kapitana statku i w zależności od wysokości fal może odbyć się w innej zatoce).


WYCIECZKA DO KAIKI - ok. 25 EUR
Zapraszamy na spotkanie z żółwiami Caretta Caretta! Podczas tej wycieczki, przy odrobinie szczęścia, będziecie Państwo mogli zobaczyć słynne żółwie morskie w Zatoce Laganas. Relaksujący dzień na łodzi z kąpielami w Jaskiniach Keri oraz w pobliżu idyllicznej wyspy Zatoki Laganas - Marathonisi. Prosimy o zabranie własnego lunchu, na pokładzie statku, czasem dostępny jest bar z przekąskami, lecz nie możemy tego zagwarantować. Doskonały rejs dla rodzin z dziećmi!


KEFALONIA - promem i autokarem - ok. 50 EUR
Całodzienna wycieczka na pobliską wyspę Kefalonię. W programie przepłynięcie promem na Kefalonię i zwiedzanie dwóch jaskiń - Melissani z podziemnym jeziorem oraz Dragorati ze stalaktytami. Zatrzymamy się także w stolicy wyspy Argostoli, zobaczymy plaże Myrthos oraz klasztor Św. Gerssimosa. Czas wolny w nadmorskiej, malowniczej miejscowości z widokiem na wyspę Itaka znanej z opowieści o Odyseuszu.


OLIMPIA - promem i autokarem - ok. 55 EUR
Całodzienna wycieczka na półwysep Peloponez, dzięki której poznamy prawdziwą Grecję teraz i w przeszłości. Wczesnym rankiem wyjazd z hotelu, a następnie rejs promem do Kyllini na Peloponezie. Przejazd do Olimpii - kolebki igrzysk olimpijskich. Zwiedzimy muzeum i ruiny antycznego miasta z przewodnikiem. Będzie również czas na spacer w Starożytnej Olimpii oraz lunch i zakupy w centrum dzisiejszego miasteczka. Bilety wstępu do muzeum i starożytnej części Olimpii nie są wliczone.


Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów.
Wycieczki prowadzone są w języku polskim (przy min. 15-20 osobach w zależności od wycieczki). Ich organizatorem nie jest Rainbow , a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na imprezy fakultatywne. Nie ma możliwości płatności kartą kredytową.


Inne

ZAKYNTHOS informacje ogólne


Waluta
EUR - Euro. Płatności kartami kredytowymi akceptowane są w niektórych miejscach, korzystanie z bankomatów jest możliwe w miejscowościach turystycznych. W miejscowościach turystycznych istnieje wiele miejsc w których można wymienić funty brytyjskie lub dolary USA. Nie ma możliwości wymiany złotówek.


Napiwki
Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się, że napiwek zostaje doliczony do rachunku. Często w restauracjach dolicza się 1 EUR za chleb podawany przed posiłkiem.


Wiza
Obywatele polscy mogą podróżować do Grecji na podstawie dowodu osobistego.


Czas
+ 1 godzinę w stosunku do czasu polskiego.


Orientacyjne ceny
Obiad w tawernie od 8-10 EUR woda 1 l - 1.5 EUR piwo w barze od 2.5 EUR kawa w kawiarni od 2,5-4,5 EUR


Poczta
Znaczek na kartkę pocztową kosztuje 0.80 EUR. Kartki ze znaczkiem najlepiej zostawiać w recepcji do wysłania.


Elektryczność
Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.


Telefony
Karty telefoniczne można kupić w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Karty telefoniczne kosztują 5 EUR (100 jednostek). Telefony komórkowe działają w całej Grecji, mogą występować problemy z zasięgiem w budynkach hotelowych. Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne - dość drogie. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora.


W regionie


Zakynthos
Jedna z najładniejszych wysp Jońskich jest pełna zieleni - gaje oliwne, winorośle, sady cytrusowe i sosnowe lasy. Do tego piękne piaszczyste plaże, a morze i niebo w kolorze "electric blue". Na szczególną uwagę jednak zasługują dwa miejsca - zatoka Navajo, której zdjęcia stały się, obok Santorini, jednym z fotograficznych symboli Grecji oraz zatoka Laganas, gdzie swoje siedliska mają żółwie careta careta.


Laganas
Najpopularniejszy kurort Zakynthos z bardzo długą piaszczystą plażą i niezliczonymi możliwościami rozrywek, szczególnie wieczornych i nocnych. To miejsce dla osób kochających plażę w ciągu dnia i życie nocne wieczorami.


Kalamaki
To spokojna miejscowość wakacyjna położona nad malowniczą zatoką. Plaża łagodnie opada do morza i stanowi idealne i bezpieczne miejsce dla dzieci. Z Kalamaki nie daleko także do Laganas i stolicy wyspy - miasta Zakynthos.


Argassi
Doskonale zlokalizowana miejsowość wakacyjna - tylko 5 km od stolicy wyspy i głównego portu. Do najpopularniejszej plaży na półwyspie Vasilikoss ok. 10 km. Plaża w Argassi jest wąska i piaszczysto-żwirowa. Nie jest zagospodarowana.


Tsilivi
Położona w zatoce miejscowość jest dobrym miejscem dla rodzin z dziećmi. Długa, piaszczysta, dobrze zagospodarowana plaża, której przyznano błękitą flagę za czystość i łagodne zejście do morza oraz wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W miasteczku tawerny bary i sklepy których przybywa z każdym rokiem bo miejscowość od kilku lat zyskuje na popularności wśród turystów.


Alykanas
Nieduży, urokliwy i spokojny kurort położony jest na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy. Alykanas słynie z ładnej, piaszczystej plaży (nagrodzonej Błękitną Flagą), dużej ilości lasów i ciekawych widoków na górzystą Kefallonię. Oddalony od zgielku wielkich kurortów, lecz nie pozbawiony uroczych, tadycyjnych tawern, barów i kawiarni. Doskonaly wybor dla indywidualistów i rodzin z dziećmi.


Wyloty z: Warszawy, Katowic, Wrocławia, Krakowa, Gdańska, Bydgoszczy, Łodzi i Poznania. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.


"


Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Grecji trwa od 15.06 do 15.09.

Podatek turystyczny
Przy zakwaterowaniu od Klientów pobierany jest obowiązkowy podatek turystyczny. Jego wysokość zależy od lokalnej kategorii danego hotelu i wynosi od 0,25 EUR (obiekty 1-2 gwiazdkowe) do 4 EUR (obiekty 5 gwiazdkowe) od pokoju za dzień.

Informacje dotyczące COVID-19:

Podróżujący z Polski do Grecji od 3 października 2020 muszą przedstawić negatywny wynik testu PCR na COVID-19. Koszty takich testów i obowiązek ich wykonania w Polsce, spoczywa na podróżujących.

Zgodnie z nowymi zasadami wprowadzonymi przez rząd Grecji, Wszyscy turyści przybywający do tego kraju zobowiązani są na co najmniej 24 godzin przed podróżą (zalecamy 72 godzin), do wypełnienia formularza Passenger Locator Form (PLF).
Formularz dostępny jest na stronie www: travel.gov.gr
Należy w nim umieścić informacje o miejscu przylotu, adresie pobytu w Grecji, podstawowe dane osobowe i miejscu pobytu w ciągu ostatnich 14 dni przed przylotem. Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych danych, podróżujący otrzyma kod QR, który należy wydrukować lub zapisać na urządzeniu mobilnym.

UWAGA: Plik otrzymasz w dniu planowanego przybycia do Grecji (o północy).
Tuż po wyjściu z samolotu, na podstawie tych danych pracownicy służb granicznych podejmą decyzję czy wjeżdżający może przekroczyć granicę, czy musi poddać się badaniu na COVID-19. Do chwili otrzymania wyniku badania, podróżujący ma obowiązek pozostania w izolacji w miejscu pobytu podanym w formularzu.

UWAGA: Osoby nieprzestrzegające przepisów, podlegają grzywnie w kwocie 500 Euro.

* Udogodnienia:

Bez paszportu Kurorty nadmorskie Basen odkryty Blisko lotniska Nurkowanie Dostęp do internetu Klimatyzacja Darmowe WiFi

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Opinie

2.8

Ocena klientów
na podstawie 2 dodanych opinii

Lokalizacja
3,0
Pokój
3,0
Basen
4,0
Czystość
4,0
Obsługa
5,0
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • aktywnych
 • singli
 • miłośników życia nocnego
 • 4.6
  sierpień 2018

  Fajna baza wypadowa

  Na Zakynthos lecieliśmy z zamiarem zwiedzenia jak największej ilości atrakcji, co też się udało. Wracając zmęczeni po całym dniu zwiedzania, odpoczynek przy hotelowym basenie był błogi! Okna są super zrobione - można mieć całą noc otwarte, co daje przyjemny chłodek, w razie niepewności, czy to aby bezpieczne z początku zasuwaliśmy rolety zewnętrzne na noc. Jednak nie zdarzyła się żadna przykra sytuacja, żeby coś nam zginęło, czy ktoś się włamał. Pilnował tego pan ochroniarz sprawdzający KAŻDEGO, kto wchodził na teren posesji. Ba! nawet żaden robak oprócz jednego pająka w ciągu 8 dni nam nie wszedł do pokoju! To już za sprawą zwierząt - jaszczurki i nietoperze z niedalekiego mini-lasku zgarniały całe robactwo, więc obeszło się bez ukąszeń. Co więcej - sprawdzaliśmy rozmaite kluby z alkoholem w Laganas - podobno "imprezowym" mieście Zakynthos. Najlepsza impreza jaką zrobiliśmy to kameralka przy basenie z barmanem, który potrafi robić też drinki spoza listy, gdy się go poprosi. Bądź co bądź najlepsze drinki w Laganas serwował właśnie Denis z Alex Studios. Na mieście same przecukrzone słabe * za przeproszeniem. Polecam jednak piwo greckie - całkiem bliskie w smaku naszym. Zwróćcie uwagę na Amstel - czy tylko nam wydaje się klonem polskiej Warki? <br />Standard pokoju nie jest wysoki. Obejmuje podstawowe potrzebne rzeczy do przeżycia: lodówka, łazienka, zlew, szafki w mini kuchni, szafka w wc, gigantyczna szafa z wieszakami na ścianie. Wygodne łóżka bez pościeli - tutaj nie jest przydatna, bo jest ciepło w nocy. Balkonik i rolety. Wystarczy takie jakby-prześcieradło (też byłam zaskoczona, ale robi robotę ;) ). Obsługa sprząta codziennie - wynosili śmieci i w razie kończenia się papieru toaletowego dokładali nam rolki. <br />W nocy jest głośno - hotel jest położony blisko centrum Laganas. Da się to przeżyć. Szczerze pierwsze 5 nocy byłam tak zmęczona podróżowaniem po "Zakrętos" i zwiedzaniem, że spałam twardo. Dwie następne nocki nie przespałam w sumie za dobrze, bo hałas i też późno wylądowaliśmy w domu. Ogółem imprezy i wyścigi skuterów/quadów... Najgłośniej w tygodniu jest koło 4-5, gdy Laganas zaczyna "zasypiać". Zdziwiłam się ostatniej nocy, gdy musieliśmy wstać o 5 na samolot i.... słychać było tylko pianie kogutów z pobliskich gospodarstw. To był magiczny poranek, bo widok z okna też nieziemski- wielki księżyc w prawie nowiu, tuż nad niewielką górą zza której podziwialiśmy wcześniej wschody słońca. Cudowne :)<br />Jeszcze jedna wada - klasyczna dla całego Zakynthos, to właśnie młodzi Anglicy... Znaczna większość z zadartym nosem i arogancją wypisaną na twarzy. Zdarzyli się też niektórzy przesympatyczni, których super było poznać i pogadać, niestety stanowili mniejszość napotkanych. Tak czy owak, decydując się na jakikolwiek hotel w Zakynthos, zwłaszcza LAGANAS trzeba być ich świadomym. Nie tylko Alex Studios (gdzie swoją drogą gospodarze bardzo pilnują porządku moralnego gości - w razie zbyt głośnych kłótni gości, natychmiast zwracają uwagę i interweniują o spokój dla innych gości), ale to w całym Laganas i poza miastem są takie delikwenty. <br />Hotel oceniam dobrze. Polecam dla młodych osób, par, osób, które chcą w Zakynthos mieć sprawdzoną "bazę wypadową". Odradzam rodzinom z dziećmi. Dla nich bardziej pasowałaby miejscowość Argassi (jak stwierdziliśmy po rozmowach z kilkoma napotkanymi polskimi rodzinami).<br />A... plaża na Laganas - jest ok: piaszczysta, długo jest płytkie dno. Można spotkać żółwie, co też się nam udało. Znajomi opowiadali, że widzieli też małego żółwika, który zasuwał wieczorem z plaży do wody (btw. nie pomagajcie im - w drodze do morza wykształca im się wewnętrzny "GPS" i układ oddechowy i jak go wrzucicie do wody chcąc "pomóc" to mu szkodzicie robiąc z niego inwalidę!)<br />Ok... bo już za długo piszę. Na Zakynthos i prawdopodobnie do Alexa wrócimy. Barman Denis jest fanem polskiej wódki, którą mu obiecaliśmy! YAMAS!
  Na Zakynthos lecieliśmy z zamiarem zwiedzenia jak największej ilości atrakcji, co też się udało. Wracając zmęczeni po całym dniu zwiedzania, odpoczynek przy hotelowym basenie był błogi! Okna są super zrobione - można mieć całą noc otwarte, co daje przyjemny chłodek, w razie niepewności, czy to aby bezpieczne
  z początku zasuwaliśmy rolety zewnętrzne na noc. Jednak nie zdarzyła się żadna przykra sytuacja, żeby coś nam zginęło, czy ktoś się włamał. Pilnował tego pan ochroniarz sprawdzający KAŻDEGO, kto wchodził na teren posesji. Ba! nawet żaden robak oprócz jednego pająka w ciągu 8 dni nam nie wszedł do pokoju! To już za sprawą zwierząt - jaszczurki i nietoperze z niedalekiego mini-lasku zgarniały całe robactwo, więc obeszło się bez ukąszeń. Co więcej - sprawdzaliśmy rozmaite kluby z alkoholem w Laganas - podobno "imprezowym" mieście Zakynthos. Najlepsza impreza jaką zrobiliśmy to kameralka przy basenie z barmanem, który potrafi robić też drinki spoza listy, gdy się go poprosi. Bądź co bądź najlepsze drinki w Laganas serwował właśnie Denis z Alex Studios. Na mieście same przecukrzone słabe * za przeproszeniem. Polecam jednak piwo greckie - całkiem bliskie w smaku naszym. Zwróćcie uwagę na Amstel - czy tylko nam wydaje się klonem polskiej Warki?
  Standard pokoju nie jest wysoki. Obejmuje podstawowe potrzebne rzeczy do przeżycia: lodówka, łazienka, zlew, szafki w mini kuchni, szafka w wc, gigantyczna szafa z wieszakami na ścianie. Wygodne łóżka bez pościeli - tutaj nie jest przydatna, bo jest ciepło w nocy. Balkonik i rolety. Wystarczy takie jakby-prześcieradło (też byłam zaskoczona, ale robi robotę ;) ). Obsługa sprząta codziennie - wynosili śmieci i w razie kończenia się papieru toaletowego dokładali nam rolki.
  W nocy jest głośno - hotel jest położony blisko centrum Laganas. Da się to przeżyć. Szczerze pierwsze 5 nocy byłam tak zmęczona podróżowaniem po "Zakrętos" i zwiedzaniem, że spałam twardo. Dwie następne nocki nie przespałam w sumie za dobrze, bo hałas i też późno wylądowaliśmy w domu. Ogółem imprezy i wyścigi skuterów/quadów... Najgłośniej w tygodniu jest koło 4-5, gdy Laganas zaczyna "zasypiać". Zdziwiłam się ostatniej nocy, gdy musieliśmy wstać o 5 na samolot i.... słychać było tylko pianie kogutów z pobliskich gospodarstw. To był magiczny poranek, bo widok z okna też nieziemski- wielki księżyc w prawie nowiu, tuż nad niewielką górą zza której podziwialiśmy wcześniej wschody słońca. Cudowne :)
  Jeszcze jedna wada - klasyczna dla całego Zakynthos, to właśnie młodzi Anglicy... Znaczna większość z zadartym nosem i arogancją wypisaną na twarzy. Zdarzyli się też niektórzy przesympatyczni, których super było poznać i pogadać, niestety stanowili mniejszość napotkanych. Tak czy owak, decydując się na jakikolwiek hotel w Zakynthos, zwłaszcza LAGANAS trzeba być ich świadomym. Nie tylko Alex Studios (gdzie swoją drogą gospodarze bardzo pilnują porządku moralnego gości - w razie zbyt głośnych kłótni gości, natychmiast zwracają uwagę i interweniują o spokój dla innych gości), ale to w całym Laganas i poza miastem są takie delikwenty.
  Hotel oceniam dobrze. Polecam dla młodych osób, par, osób, które chcą w Zakynthos mieć sprawdzoną "bazę wypadową". Odradzam rodzinom z dziećmi. Dla nich bardziej pasowałaby miejscowość Argassi (jak stwierdziliśmy po rozmowach z kilkoma napotkanymi polskimi rodzinami).
  A... plaża na Laganas - jest ok: piaszczysta, długo jest płytkie dno. Można spotkać żółwie, co też się nam udało. Znajomi opowiadali, że widzieli też małego żółwika, który zasuwał wieczorem z plaży do wody (btw. nie pomagajcie im - w drodze do morza wykształca im się wewnętrzny "GPS" i układ oddechowy i jak go wrzucicie do wody chcąc "pomóc" to mu szkodzicie robiąc z niego inwalidę!)
  Ok... bo już za długo piszę. Na Zakynthos i prawdopodobnie do Alexa wrócimy. Barman Denis jest fanem polskiej wódki, którą mu obiecaliśmy! YAMAS!
 • 1.0
  lipiec 2014

  Koszmar - nie polecam

  Hotel przy ruchliwej drodze, dzień i w nocy jeżdżące quady, skutery, autokary itp nie dające chwili na odpoczynek nie wspominając o śnie. Do tego krzyki, hałas i inne rzeczy wydalane w pobliżu okien od przechodzących pijanych gości jak i w samym obiekcie notoryczne nocne pijackie imprezy. Basen ok, ale często odwiedzany przez ludzi z zewnątrz obiektu. Jednym słowem - koszmar.
  Hotel przy ruchliwej drodze, dzień i w nocy jeżdżące quady, skutery, autokary itp nie dające chwili na odpoczynek nie wspominając o śnie. Do tego krzyki, hałas i inne rzeczy wydalane w pobliżu okien od przechodzących pijanych gości jak i w samym obiekcie notoryczne nocne pijackie imprezy. Basen ok, ale
  często odwiedzany przez ludzi z zewnątrz obiektu. Jednym słowem - koszmar.
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Filmy i zdjęcia

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 196 zł/os.
Kod oferty: 01062021RNBW140187
wt. 01.06.2021
3 dni
Katowice
RO - Bez wyżywienia
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
wt. 01.06.2021 , godz. 00:00
Katowice
wt. 01.06.2021 , godz. 00:00
Zakynthos
Powrót:
pt. 04.06.2021 , godz. 00:00
Zakynthos
pt. 04.06.2021 , godz. 00:00
Katowice
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Alex Studios

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
RO - Bez wyżywienia
Termin:
wt. 01.06.2021
Wylot z:
Katowice
Cena
2 393
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
wt. 01.06.2021
3 dni
Katowice
RO - Bez wyżywienia
Rainbow
2 os. pokoj standardowy (31R) 2 393