Atuty oferty

Lato 2020

Do 700zł zniżki na pobyt dla dzieci

dowiedz się więcej

Możesz później dokonać zmian w tej rezerwacji

dowiedz się więcej

Opis hotelu

Kategoria:

**+

Opis oferty:

 
Położenie:

Studia oddalone o ok. 500 m od centrum Paralii, gdzie znajdują się liczne sklepy, bary, restauracje, dyskoteka itp. Transfer z lotniska do obiektu trwa ok. 1 godz. 20 min. W odległości ok. 500 m od obiektu (w centrum Paralii) znajduje się przystanek autobusu komunikacji publicznej, z którego można dostać się do innych miasteczek Riwiery Olimpijskiej.Cena nie obejmuje lokalnego podatku turystycznego w wysokości 0.50 EUR/pokój/dzień. Podatek płatny będzie obowiązkowo w recepcji przed zakwaterowaniem.
Plaża:

Obiekt położony ok. 150 m od piaszczystej plaży. Leżaki i parasole na plaży - dodatkowo płatne (ok. 6 EUR/komplet: 2 leżaki + parasol) lub w ramach zakupionych napojów w barze przy plaży. Brak ręczników kąpielowych.Do dyspozycji gości:

Obiekt zbudowano w 2007 r.


Recepcja z niewielkim lobby z dwiema wygodnymi sofami (czynna tylko w momencie kwaterowania gości), brak basenu. Obiekt nie akceptuje kart płatniczych.
Pokoje:

19 funkcjonalnie wyposażonych pokoi typu studio 2-, 3-osobowe, które składają się z pokoju dziennego pełniącego jednocześnie funkcję sypialni (studia 2-osobowe: 2 łóżka pojedyńcze, studia 3-osobowe: dostawka w formie normalnego łóżka), aneksu kuchennego z podstawowym wyposażeniem (lodówka, kuchenka, naczynia i sztućce), łazienki z wc oraz balkonu lub tarasu (meble ogrodowe: 2 krzesła + stolik). Ponadto TV-sat, klimatyzacja (indywidualnie sterowana, dodatkowo płatna ok. 5 EUR/dzień).

Brak łóżeczek dla dzieci.


Środki czystości oraz ręczniki we własnym zakresie.
Wyżywienie:

We własnym zakresie. Paralia oferuje wiele barów, tawern i restauracji, w których można smacznie zjeść. W pobliżu (ok. 200 m od obiektu) znajduję dobrze zaopatrzony supermarket.
Program sportowy i animacyjny:

Brak animacji oraz sportów na terenie obiektu. Paralia tętniąca życiem niemalże całą dobę oferuje szereg wakacyjnych rozrywek dla każdego. Na plaży sporty wodne (dodatkowo płatne).
Kategoria lokalna:

C
Naszym zdaniem:

Obiekt stosunkowo nowy i zadbany, doskonale położony, niedaleko plaży. Polecamy klientom, którzy lubią gwar wakacyjnych kurortów, pełne życia promenady, liczne sklepy, restauracje, kluby i dyskoteki. Dobry standard w dobrej cenie!
Opinie klientów:

Klienci oceniają ten hotel na 5.3/6. Sprawdź opinie:Program

Dzień Pierwszy
Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.


Dni od drugiego do przedostatniego
Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp.


Dzień ostatni
Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.


"


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych (w przypadku imprezy 11 - dniowej 10 rozpoczętych dób hotelowych, wylot wśrodę, powrót w sobotę w przypadku imprezy 12 - dniowej 11 rozpoczętych dób hotelowych, wylot w sobotę, powrót w środę), wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych. Uwaga: cena nie obejmuje greckiego podatku turystycznego, któregowysokość zależy od standardu hotelu i wynosi od 0,5 do 4 EUR za pokój za dzień pobytu. Podatek płatny będzie obowiązkowo w recepcji przed zakwaterowaniem. Szczegóły w opisie hotelu.


Wycieczki lokalne

Wyciecczki fakultatywne (ceny orientacyjne, bez biletów wstępu)

ATENY 1 dzień - cena ok. 45 EUR
Zapraszamy Państwa na jednodniową wycieczkę do najważniejszego miasta w Grecji (nocny przejazd do Aten). Zobaczymy wszystkie najważniejsze atrakcje miasta. Przejedziemy koło świątyni Zeusa Olimpijskiego - jednego z największych i najdłużej budowanych miejsc kultu Zeusa oraz obok Łuku Hadriana, który był granicą oddzielającą Ateny rzymskie od antycznego królestwa. Następnie zwiedzimy Akropol, gdzie zobaczymy: monumentalną bramę Propyleje, Partenon, Erechtejon ze słynnym krużgankiem Kor oraz świątynie Ateny Nike. Znakomity widok z Akropolu pozwoli nam również przyjrzeć się pobliskim wzgórzom, które w starożytności były najważniejszymi punktami otaczającymi serce Aten: Pnyks, Filopapu, Aeropag oraz rozłożonym u podnóża Akropolu - Odeonowi Herodosa Attyka i Teatrowi Dionizosa. Następnie spacer przez starożytną Agorę grecką, która począwszy od VI w. p.n.e. stanowiła ośrodek życia politycznego Aten i dalej przez ruiny agory rzymskiej z Wieżą Wiatrów. Zobaczymy ruiny Biblioteki Hadriana i Katedrę Ateńską. Na Placu Syntagma (Placu Konstytucji) obejrzymy zmianę warty przed Grobem Nieznanego Zołnierza w wykonaniu gwardzistów Evzoni ubranych w regionalne stroje. Dotrzemy do stadionu Kalimarmaro, czyli Stadionu Olimpijskiego, gdzie odbyły się pierwsze Igrzyska Olimpijskie ery nowożytnej. Wczesnym popołudniem opuszczamy Ateny. W drodze powrotnej zatrzymamy się w Termopilach, gdzie miała miejsce słynna bitwa Greków, pod wodzą Leonidasa, z Persami dowodzonymi przez Kserksesa. Powrót na Riwierę Olimpijską w godzinach wieczornych.


DELFY - KANAŁ KORYNCKI - ATENY 2 dni - cena ok. 110 EUR
Rano przejazd przez Tesalię i Centralną Grecję do Delf, słynnej wyroczni delfickiej. Tam zwiedzanie Sanktuarium Apollona, a w nim starożytnego teatru, stadionu, wspaniałych skarbców i miejsca, które do dzisiaj jest wielką tajemnicą - jednego z siedmiu czakramów istniejących na świecie. Zobaczymy także Marmarie, gdzie stał niegdyś Tolos - jeden z architektonicznych cudów starożytnego świata oraz Źródło Kastalijskie, w którym każdy śmiertelnik przed wejściem do Świątyni Apollina obmywał swoją glowę z grzechów. Mijając Teby - królestwo Edypa, dojedziemy do Eleusis, a dalej do Koryntu. Tam zatrzymamy się przy słynnym Kanale Korynckim, który łączy Morze Jońskie z Egejskim. Będziemy jechali malowniczą trasą, pełną wspomnień historii, gdzie odnaleziono najstarsze ślady działalności czlowieka. Późnym popołudniem dotrzemy do Aten - stolicy Grecji. Zakwaterowanie w hotelu. Wieczorem dla chętnych spacer po Place, najstarszej i najpiękniejszej dzielnicy Aten, gdzie znajduje się mnóstwo tawern, kawiarni i sklepów z pamiątkami. Rano, po śniadaniu, zwiedzanie miasta: Akropol (Propyleje, Partenon, Erechtejon), ruiny rzymskiej i greckiej Agory, Wieża Wiatrów, ruiny Biblioteki Hadriana, Katedra Ateńska. Na Placu Syntagma (Placu Konstytucji) obejrzymy zmianę warty przed Grobem Nieznanego Zołnierza w wykonaniu gwardzistów Evzoni ubranych w regionalne stroje. Na zakończenie przejedziemy obok Świątyni Zeusa Olimpijskiego - jednego z największych i najdłużej budowanych miejsc kultu Zeusa oraz obok Łuku Hadriana, który był granicą oddzielającą Ateny rzymskie od antycznego królestwa. Odwiedzimy stadion Kalimarmaro, czyli Stadion Olimpijski, gdzie odbyły się pierwsze nowożytne Igrzyska Olimpijskie. Późnym popołudniem powrót na Riwierę Olimpijską.


METEORY - cena ok. 30 EUR
Miejsce, do którego pragniemy Państwa zaprosić, jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Według legendy, pierwszy mnich - Atanazy, który stworzył tam pierwszą pustelnię, wzbił się na skrzydłach białego orła w przestworza i osiadł na wysokiej skale. Aby tam dotrzec udajemy się piękną trasą wzdłuż pasma Olimpu, przez największą w Grecji równinę - Równinę Tesalską, do miejscowości Kalambaka, położonej u stóp Meteorów, skąd wjedziemy krętymi serpentynami do “kamiennego lasu". Tam zobaczymy jedyne w swoim rodzaju góry - skały, na których znajdują się klasztory "zawieszone między niebem a ziemią". W sumie wybudowano 24 klasztory (każdy na innej skale). Do dnia dzisiejszego przetrwało tylko sześć klasztorów - cztery męskie i dwa żeńskie, z których zwiedzimy dwa, a w nich przepiękne ikony, stare rękopisy, fantastyczne freski. W Kalambace odwiedzimy wytwórnię ikon, będzie można zobaczyć jak się pisze ikony, możliwość zakupu ikon. Zespół klasztorów wpisany jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO .


OLIMP I PANTALEIMONAS - cena ok. 25 EUR
Jednodniowa wyprawa w najwyższe pasmo górskie Grecji, mitycznej siedziby Zeusa i innych bogów. Pierwszym punktem wyprawy jest wjazd krętymi serpentynami na wysokość 944 m.n.p.m., skąd rozpościerają się piękne widoki na Olimp i Zatokę Termajską Morza Egejskiego. Złożymy krótką wizytę w Litochoro, malowniczym miasteczku położonym u stóp Olimpu, a potem przejdziemy wąwozem rzeki Enipeas, którym schodzili na ziemię greccy bogowie. Następnie udamy się do starej, malowniczej wioski położonej na wysokości około 600 m. n.p.m. gdzie w cieniu dwustuletnich platanów zobaczymy jak wyglądało życie na Riwierze przed dziesiątkami lat. Na zakończenie odwiedziny w twierdzy zbudowanej przez krzyżowców.


WYSPA SKIATHOS - cena ok. 40 EUR
Wczesnym rankiem przejedziemy autokarem w okolice Wolos, do maleńkiego portu, skąd statek wycieczkowy zabierze nas na pełne morze. Popłyniemy wzdłuż urokliwego półwyspu Pilion i wyspy Ewii - drugiej pod względem wielkości wyspy greckiej. Celem wyprawy jest Skiathos, urocza wyspa, miejsce wakacyjnych podróży wielu turystów, gdzie klimat wyspiarski unosi się niemal wszędzie i przez moment można poczuć bajkową atmosferę. Podczas rejsu załoga zadba o to aby czas upłynął miło i wesoło, na tańcu i zabawie. Dotrzemy do stolicy wyspy - miasta Skiathos, położonego nad malowniczą zatoką i portem. Z punktu widokowego, zobaczymy roztaczający się wspaniały krajobraz na zakątki Skiathos, jak również na pobliskie wyspy. Będzie postój w Zatoce Kukunaries - Zatoce Szyszek - gdzie spędzimy około dwóch godzin na piaszczystej plaży z mieniącym się piaskiem - kontrastującym z soczystą zielenią drzew piniowych. Koukounaries to najpiękniejsza plaża na Skiathos i jedna z najpiękniejszych w Grecji.


WYSPA SKOPELOS - ok. 55 EUR
Należąca do Sporad, niewielka wyspa, położona na turkusowych wodach Morza Egejskiego. Skopelos zachwyca bujną roślinnością, tradycyjną architekturą oraz wspaniałymi plażami. Życie toczy się tutaj swoim prawdziwym, greckim rytmem. Skopelos posłużyła jako tło kinowego hitu "Mamma Mia". Odwiedzimy m.in. Skopelos Town - stolicę oraz główny port wyspy. W centrum znajdziemy zarówno piaszczystą plażę, jak i charakterystyczną architekturę: labirynty kamiennych uliczek, niskie domki z czerwoną dachówką oraz liczne restauracje i tawerny serwujące lokalną kuchnię.


WIECZÓR GRECKI - cena ok. 25 EUR
Spotkanie z grecką kulturą, kuchnią, tańcem i muzyką. Przy kolacji złożonej z greckich potraw i orzeźwiającego wina będziemy podziwiali popisy zespołu folklorystycznego, który przedstawi tańce z całego kraju, zarówno z kontynentu jak i wysp. Oczywiście będzie okazja nauczenia się Zorby, legendarnego tańca, ukazującego duszę Greka, symbolu tego kraju, uwielbianego przez turystów z całego świata.

Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów. Wycieczki prowadzone są w języku polskim (przy min. 15-20 osobach w zależności od wycieczki). Ich organizatorem nie jest Rainbow, a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na imprezy lokalne. Nie ma możliwości płatności kartą kredytową.


Inne

RIWIERA OLIMPIJSKA informacje ogólne


Czas
+ 1 godzinę w stosunku do czasu polskiego.


Język urzędowy
grecki.

Waluta
EURO - można płacić kartami kredytowymi i korzystać z bankomatów. W miejscowościach turystycznych istnieje wiele miejsc, w których można wymienić dolary USA.


Napiwki
Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się, że napiwek zostaje doliczony do rachunku.

Wiza
Obywatele polscy mogą podróżować do Grecji na podstawie dowodu osobistego.

Orientacyjne ceny
Obiad w tawernie od 8 EUR woda 1l - 1.5 EUR piwo w barze od 1.5 EUR kawa w kawiarni od 1 EUR.

Poczta
Znaczek na kartkę pocztową kosztuje 0.50 EUR. W wielu miejscach stoją skrzynki pocztowe, często również w hotelach.

Elektryczność
Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.


Telefony
Karty telefoniczne można kupić w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Karty telefoniczne kosztują 5 EUR (100 jednostek). Telefony komórkowe działają w całej Grecji. Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne - dość drogie. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora.


Riwiera Olimpijska
Ten kawałek Grecji nad spokojnym Morzem Egejskim słynie z doskonałej pogody i wyśmienitych plaż. Wysokie góry Olimpu skutecznie zatrzymują kontynentalne powietrze więc słońce świeci tu przez większość roku. Bliskość jednych z bardziej znanych europejskich zabytków przyciąga miliony turystów na wybrzeże północnej Grecji. Tu znajdują wypoczynek i dobrą zabawę, bo nikt nie umie się tak wspólnie bawić jak Grecy.

Paralia / Korinos
Przyciąga piękną plażą, beztroską i gwarem licznych klubów, kawiarni, dyskotek, restauracji i tawern. Jest znakomitą bazą wypadową do zwiedzania zabytków starożytnej Grecji. To doskonałe miejsce dla osób nastwionych na zabawę w nocy i plażę w ciągu dnia. Korinos jest zdecydowanie spokojniejsze, a hotele położone są przy tej samej plaży, którą można dojść do rozrywkowego centrum Paralii.


Platamonas / Nei Pori
Nowoczesny kurort pomiędzy górami i morzem. W miasteczku i okolicach kursuje kolejka turystyczna, dojeżdżająca do pobliskiego Platamonas, gdzie można pospacerować wąskimi uliczkami i zwiedzić zamek. Doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi i osób starszych, zwłaszcza ze względu na kameralną atmosferę oraz łagodne zejście do morza. Wzdłuż szerokiej i piaszczystej plaży, na której zawsze można znaleźć miejsce, rozciąga się nadmorska promenada z licznymi sklepami, tawernami i restauracjami.

Wyloty z: Warszawy, Katowic, Wrocławia, Łodzi, Gdańska i Poznania. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.


"


Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Grecji trwa od 15.06 do 15.09.

Podatek turystyczny
Przy zakwaterowaniu od Klientów pobierany jest obowiązkowy podatek turystyczny. Jego wysokość zależy od lokalnej kategorii danego hotelu i wynosi od 0,25 EUR (obiekty 1-2 gwiazdkowe) do 4 EUR (obiekty 5 gwiazdkowe) od pokoju za dzień.

* Udogodnienia:

Bez paszportu Kurorty nadmorskie Klimatyzacja Blisko centrum

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Opinie

4.3

Ocena klientów
na podstawie 8 dodanych opinii

Lokalizacja
4,5
Pokój
4,3
Czystość
4,4
Obsługa
4,0
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • aktywnych
 • singli
 • seniorów
 • miłośników życia nocnego
 • 4.3
  sierpień 2016

  Fajny

  Byłam w tym hotelu w sierpniu 2016, przyjemny, wszystkie meble jednego rodzaju a nie zbieranina różności. Mankament to wielkość pokoju trzy osobowy, taki, że w przypadku faktycznie trzech osób to brak możliwości poruszania po nim. Na szczęście balkon rozładowuje ciasnotę. W trakcie 11 dni nikt go nie sprzątał. Właściciele także bardzo anonimowi, jak nie Grecy, co nas corocznych bywalców w Grecji, bardzo zaskoczyło. Sama Paralia klimatyczne Greckie miasteczkob, warto się wybrać, tym bardziej, że nie dslrko Meteory...Gaja
  Byłam w tym hotelu w sierpniu 2016, przyjemny, wszystkie meble jednego rodzaju a nie zbieranina różności. Mankament to wielkość pokoju trzy osobowy, taki, że w przypadku faktycznie trzech osób to brak możliwości poruszania po nim. Na szczęście balkon rozładowuje ciasnotę. W trakcie 11 dni nikt go nie
  sprzątał. Właściciele także bardzo anonimowi, jak nie Grecy, co nas corocznych bywalców w Grecji, bardzo zaskoczyło. Sama Paralia klimatyczne Greckie miasteczkob, warto się wybrać, tym bardziej, że nie dslrko Meteory...Gaja
 • 4.3
  lipiec 2016

  opinia

  jeżeli chodzi o hotelik to zgodny z opisem (we własnym zakresie papier toaletowy, worki na śmieci ,płyn do naczyń)<br />do morza ok.200m, plaża piaszczysta, łagodne zejście do morza- płytko, woda czyściutka,super<br />w miejscowości Lidl, mały Carrefour, bary, tawerny, sklepy;od wyboru do koloru<br />
  jeżeli chodzi o hotelik to zgodny z opisem (we własnym zakresie papier toaletowy, worki na śmieci ,płyn do naczyń)
  do morza ok.200m, plaża piaszczysta, łagodne zejście do morza- płytko, woda czyściutka,super
  w miejscowości Lidl, mały Carrefour, bary, tawerny, sklepy;od wyboru do koloru
  />
 • 3.0
  sierpień 2013

  pełna ocena

  Studio Karies - obiekt położony po lewej stronie Paralii (stojąc frontem do morza). Obiekt tani, ponieważ wyposażony skromnie (jak na studio) tzn: kuchenka - w postaci przenośnej kuchenki elektrycznej z 2ma strefami grzewczymi (niestety jak na jednej postawisz garnek średniej wielkości np. z ziemniakami, to na drugiej nie postawisz już nic ponieważ nie będzie miejsca) także gotowanie obiadów odpada. Co najwyżej można w garnku zagrzać wodę na herbatę lub kawę, ew. usmażyć np. rybę. Brak czajnika elektrycznego. Brak choćby jednej pułki w łazience na kubek i szczoteczkę do zębów. Obiekt od strony "podwórka" dosyć głośny ponieważ bliskość sąsiedniego hotelu tworzy tzw. studnię (głos odbija się od ścian budynku) co powoduje, iż nocne rozmowy sąsiadów na balkonach, nawet te ciche, będą doskonale słyszalne. Tak więc jeśli chcesz pospać np. od 23-ej - zapomnij. Chyba że trafisz na takich co również będą chcieli pospać. Jeśli zdarzy ci się głośny sąsiad przesiadujący do 4 nad ranem na balkonie - masz przerąbane (my tak mieliśmy przez pierwszy tydzień pobytu). Rozwiązaniem jest pozamykanie okien i włączenie klimatyzacji jednak niestety oddychasz wtedy powietrzem z grzybami, pasożytami, roztoczem i innym paskudztwem które mamy na co dzień w szklanych biurowcach. Z mojego punku wiedzenia obiekt był nocą głośny (kilkukrotnie budziły się dzieci). Odległość od morza ok 150 m, także blisko. Plaża w tym miejscu (jak na Paralię) stosunkowo mało zatłoczona. Obiekt czysty. Jeśli jedziesz na 2 tyg. - wymiana pościeli po 1 tygodniu. Sprzątanie - przez 2 tygodnia nie było. Brak kołdry - co w Grecji jest normą. Także jeśli jedziesz np. w końcówce greckiego lata pamiętaj o cieplejszej piżamie.
  Studio Karies - obiekt położony po lewej stronie Paralii (stojąc frontem do morza). Obiekt tani, ponieważ wyposażony skromnie (jak na studio) tzn: kuchenka - w postaci przenośnej kuchenki elektrycznej z 2ma strefami grzewczymi (niestety jak na jednej postawisz garnek średniej wielkości np. z ziemniakami,
  to na drugiej nie postawisz już nic ponieważ nie będzie miejsca) także gotowanie obiadów odpada. Co najwyżej można w garnku zagrzać wodę na herbatę lub kawę, ew. usmażyć np. rybę. Brak czajnika elektrycznego. Brak choćby jednej pułki w łazience na kubek i szczoteczkę do zębów. Obiekt od strony "podwórka" dosyć głośny ponieważ bliskość sąsiedniego hotelu tworzy tzw. studnię (głos odbija się od ścian budynku) co powoduje, iż nocne rozmowy sąsiadów na balkonach, nawet te ciche, będą doskonale słyszalne. Tak więc jeśli chcesz pospać np. od 23-ej - zapomnij. Chyba że trafisz na takich co również będą chcieli pospać. Jeśli zdarzy ci się głośny sąsiad przesiadujący do 4 nad ranem na balkonie - masz przerąbane (my tak mieliśmy przez pierwszy tydzień pobytu). Rozwiązaniem jest pozamykanie okien i włączenie klimatyzacji jednak niestety oddychasz wtedy powietrzem z grzybami, pasożytami, roztoczem i innym paskudztwem które mamy na co dzień w szklanych biurowcach. Z mojego punku wiedzenia obiekt był nocą głośny (kilkukrotnie budziły się dzieci). Odległość od morza ok 150 m, także blisko. Plaża w tym miejscu (jak na Paralię) stosunkowo mało zatłoczona. Obiekt czysty. Jeśli jedziesz na 2 tyg. - wymiana pościeli po 1 tygodniu. Sprzątanie - przez 2 tygodnia nie było. Brak kołdry - co w Grecji jest normą. Także jeśli jedziesz np. w końcówce greckiego lata pamiętaj o cieplejszej piżamie.
 • 4.0
  czerwiec 2013

  Świetne warunki

  Hotel położony na peryferiach Paralii, zatem w nocy nie przeszkadzały przejeżdżające ulicą samochody czy quady. Mieliśmy widok z balkonu na morze, do którego dojście piechotą zajmowało ok. 2-3 minut. Plaża obok hotelu dalej od centrum, a tym samym zdecydowanie mniej zatłoczona. Bliskość Lidla to dodatkowy atut. Właściciel bardzo sympatyczny, pomagał, gdy tylko pojawiły się jakiekolwiek problemy. Pokój przestronny, czysty, wyposażony w aneks kuchenny ze lewem, małą kuchenka elektryczną, zastawą i podstawowymi sprzętami kuchennymi. Idealna baza do noclegu w tym rejonie.
  Hotel położony na peryferiach Paralii, zatem w nocy nie przeszkadzały przejeżdżające ulicą samochody czy quady. Mieliśmy widok z balkonu na morze, do którego dojście piechotą zajmowało ok. 2-3 minut. Plaża obok hotelu dalej od centrum, a tym samym zdecydowanie mniej zatłoczona. Bliskość Lidla to dodatkowy
  atut. Właściciel bardzo sympatyczny, pomagał, gdy tylko pojawiły się jakiekolwiek problemy. Pokój przestronny, czysty, wyposażony w aneks kuchenny ze lewem, małą kuchenka elektryczną, zastawą i podstawowymi sprzętami kuchennymi. Idealna baza do noclegu w tym rejonie.
 • 4.0
  październik 2011

  Spokojne pokoiki, dla rodzin

  Taniutki, cichy hotel. Nie w centrum.. Blisko do plaży. Bardzo tanio, schludnie:)
  Taniutki, cichy hotel. Nie w centrum.. Blisko do plaży. Bardzo tanio, schludnie:)
 • 5.0
  październik 2011

  Dla wszystkich,którzy sami organizuja sobie czas-my to lubimy!!!!

  Caries studio to czysty idealny hotelik dla ludzi ceniących spokój,dla ludzi kochających niezależność,bieganie,pływanie,potrawy z ryb -niedaleko port i św.rybki.Możliwosć wypożyczenia roweru,wycieczki na Olimp,Skiathos,itd.Polecam Caries, bo tanio i przyjemnie!!!!!!Bylismy z Rainbow Tours.Przewodnicy b. oK.Blisko do morza,mieliśmy widoczek na morze i pokój nr.204.Tydzień b. udany,temperatura akurat i morze ciepłe!!!!!Polecamy !!!!
  Caries studio to czysty idealny hotelik dla ludzi ceniących spokój,dla ludzi kochających niezależność,bieganie,pływanie,potrawy z ryb -niedaleko port i św.rybki.Możliwosć wypożyczenia roweru,wycieczki na Olimp,Skiathos,itd.Polecam Caries, bo tanio i przyjemnie!!!!!!Bylismy z Rainbow Tours.Przewodnicy
  b. oK.Blisko do morza,mieliśmy widoczek na morze i pokój nr.204.Tydzień b. udany,temperatura akurat i morze ciepłe!!!!!Polecamy !!!!
 • 5.0
  wrzesień 2011

  Doskonały wypoczynek

  Nieduży, czysty, dobrze wyposażony hotel, spokojna okolica, blisko do ładnej plaży, ciekawe wycieczki organizowane przez rezydentów Rainbow Tours, jednym słowem : WARTO
  Nieduży, czysty, dobrze wyposażony hotel, spokojna okolica, blisko do ładnej plaży, ciekawe wycieczki organizowane przez rezydentów Rainbow Tours, jednym słowem : WARTO
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 168 zł/os.
Kod oferty: 03062020RNBW16090
śr. 03.06.2020
7 dni
Katowice
RO - Bez wyżywienia
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
śr. 03.06.2020 , godz. 00:00
Katowice
śr. 03.06.2020 , godz. 00:00
Saloniki
Powrót:
śr. 10.06.2020 , godz. 00:00
Saloniki
śr. 10.06.2020 , godz. 00:00
Katowice
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Karies

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
RO - Bez wyżywienia
Termin:
śr. 03.06.2020
Wylot z:
Katowice
Cena
2 436
śr. 03.06.2020
7 dni
Katowice
RO - Bez wyżywienia
Rainbow
2 os. studio (2LJ) 2 436