Atuty oferty
Otwarte granice

oferta dostępna dla turystów z Polski

dowiedz się więcej

Opis hotelu

Kategoria:

***

Opis oferty:

 
Położenie:

Kameralny hotel położony nad samym morzem w niewielkiej miejscowości Kokkino Nero. Obiekt usytuowany jest w niedużym ogrodzie, w okolicy sporo zieleni, tras spacerowych, ujęcie wód mineralnych. Tuż obok hotelu, znajdziemy kilka sympatycznych tawern z tanią i dobrą kuchnią, kilka sklepów i piekarnię. W Kokkino Nero działa popularny klub muzyczny King Size z dyskoteką. Wioska znana jest wśród polskich turystów, niektórzy odwiedzają ją regularnie, dobrze się tu czują, głównie ze względu na wiele polskich akcentów, polską obsługę. Transfer z lotniska do hotelu trwa ok. 3 godz. Cena nie obejmuje lokalnego podatku turystycznego w wysokości 1.50 EUR/pokój/dzień. Podatek jest obligatoryjny i płatny bezpośrednio w recepcji, przed zakwaterowaniem Klientów w hotelu (lub w biurze kontrahenta).
Plaża:

Obiekt usytuowany przy żwirowo-kamienistej plaży. W okolicy Kokkino Nero, znajdują się także inne, bardzo ładne, piaszczysto-żwirowe i dobrze zagospodarowane plaże (leżaki i parasole bezpłatnie po zamówieniu czegoś w barze plażowym).
Do dyspozycji gości:

Bar, restauracja zewnętrzna z tarasem, basen zewnętrzny, leżaki i parasole przy basenie (dodatkowo płatne, ok. 2 EUR/os).
Wyżywienie:

All Inclusive light: śniadania (8:30 - 10:00) i obiadokolacje (19:30 - 21:00) w formie bufetu. Lunch (13:00 - 15:00) w postaci jednego dania typu souvlaki czy moussaka z dodatkami, zupą dnia, sałatką i owocem na deser. Nielimitowane napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole serwowane w godzinach 10:00-22:00 (piwo, wino, ouzo, tsipouro, czyli lokalny, mocny alkohol).Program sportowy i animacyjny:

Obok hotelu zorganizowany jest sympatyczny bar z wygodnymi sofami i dobrą muzyką, w którym bardzo miło spędzić wieczór na plaży (napoje dodatkowo płatne). Hotel często organizuje wieczory taneczne lub występy muzyczne, również polskich wykonawców.
Internet:

Wi-Fi - bezpłatny.
Kategoria lokalna:

**
Naszym zdaniem:

Bardzo ekonomiczna oferta, jedna z najniższych cen All Inclusive w całej ofercie Rainbow. Zwyczajne, ale schludne pokoje, proste wyposażenie i niewyszukane posiłki. Dodatkowa gwiazdkę przyznajemy za ładnie zaaranżowany basen. Ze względu na położenie, Kokkino Nero jest doskonałą bazą wypadową na zwiedzanie Meteorów, Aten, Wyspy Skiathos czy słynnej Wyspy Skopelos.
Program

Dzień Pierwszy
Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.


Dni od drugiego do przedostatniego
Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp.


Dzień ostatni
Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.


"


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych (w przypadku imprezy 11 - dniowej 10 rozpoczętych dób hotelowych, wylot wśrodę, powrót w sobotę w przypadku imprezy 12 - dniowej 11 rozpoczętych dób hotelowych, wylot w sobotę, powrót w środę), wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych. Uwaga: cena nie obejmuje greckiego podatku turystycznego, któregowysokość zależy od standardu hotelu i wynosi od 0,5 do 4 EUR za pokój za dzień pobytu. Podatek płatny będzie w recepcji przed zakwaterowaniem. Szczegóły w opisie obiektu.


Wycieczki lokalne

METEORY - ok. 35 EUR
Aby tam dotrzeć udajemy się piękną trasą wzdłuż pasma Olimpu, przez największą w Grecji równinę - Równinę Tesalską do miejscowości Kalambaka, położonej u stóp Meteorów, skąd udamy się na zwiedzanie klasztorów zawieszone między niebem a ziemią. W sumie wybudowano 24 klasztory (każdy na innej skale). Do dnia dzisiejszego przetrwało tylko sześć - cztery męskie i dwa żeńskie, z których zwiedzimy dwa, a w nich przepiękne ikony, stare rękopisy, fantastyczne freski. W Kalambace odwiedzimy wytwórnię ikon. Zespół klasztorów wpisany jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.


ATENY 1 dzień - ok. 45 EUR
Przejedziemy koło świątyni Zeusa Olimpijskiego oraz Łuku Hadriana. Następnie zwiedzimy Akropol ( Propyleje, Partenon, Erechtejon, Świątynia Nike ). Z Akropolu możemy podziwiać wzgórza: Pnyks, Filopapu, Aeropag oraz Teatr Dionizosa i Odeon Herodosa Attyka. Następnie spacer przez starożytną Agorę grecką oraz rzymską z Wieżą Wiatrów. Później ruiny Biblioteki Hadriana, Katedra Ateńska oraz Plac Syntagma (Plac Konstytucji). Dotrzemy do stadionu Kalimarmaro - tutaj odbyły się pierwsze Igrzyska Olimpijskie ery nowożytnej. Wczesnym popołudniem opuszczamy Ateny. W drodze powrotnej Termopile.


OLIMP I PANTALEIMONAS - ok. 25 EUR
Wyprawa w najwyższe pasmo górskie Grecji, mitycznej siedziby Zeusa i innych bogów. Pierwszym punktem wyprawy jest wjazd krętymi serpentynami na wysokość 944 m.n.p.m., skąd rozpościerają się piękne widoki na Olimp i Zatokę Termajską. Odwiedzimy Litochoro, malownicze miasteczko położone u stóp Olimpu, a potem przejdziemy wąwozem rzeki Enipeas. Następnie udamy się do starej, malowniczej wioski położonej na wysokości około 600 m. n.p.m. gdzie w cieniu dwustuletnich platanów zobaczymy jak wyglądało życie na Riwierze przed dziesiątkami lat. Na zakończenie odwiedziny w twierdzy zbudowanej przez krzyżowców.


WYSPA SKIATHOS - ok. 45 EUR
Popłyniemy wzdłuż urokliwego półwyspu Pilion i wyspy Ewii - drugiej pod względem wielkości wyspy greckiej. Celem wyprawy jest Skiathos, urocza wyspa, miejsce wakacyjnych podróży wielu turystów, gdzie klimat wyspiarski unosi się niemal wszędzie i przez moment można poczuć bajkową atmosferę.Dotrzemy do stolicy wyspy - miasta Skiathos, położonego nad malowniczą zatoką i portem. Będzie postój w Zatoce Kukunaries - Zatoce Szyszek - gdzie spędzimy około dwóch godzin na piaszczystej plaży. Koukounaries to najpiękniejsza plaża na Skiathos i jedna z najpiękniejszych w Grecji.


SALONIKI - ok. 35 EUR
Założone w 315 r. p.n.e. przez macedońskiego króla Kassandrosa liczą sobie ponad 2.300 lat i stanowią okazję do zapoznania się z wielowiekowym przekrojem historycznym uwiecznionym w zabytkach tego miasta. Odnaleźć tu można ślady Cycerona, Apostoła Pawła, Cyryla i Metodego, jak również pozostałości ze świata antycznego. Orientalny bazar, Łuk Triumfalny Galeriusza, średniowieczne mury obronne, nadmorski bulwar z Białą Wieżą oraz przyległym Muzeum Archeologicznym to miejsca, które pozostawiają niezapomniane wrażenia. Po zwiedzaniu będzie też okazja do zakupów w licznych sklepach.


WYSPA SKOPELOS - ok. 55 EUR
Należąca do Sporad, niewielka wyspa, położona na turkusowych wodach Morza Egejskiego. Skopelos zachwyca bujną roślinnością, tradycyjną architekturą oraz wspaniałymi plażami. Życie toczy się tutaj swoim prawdziwym, greckim rytmem. Skopelos posłużyła jako tło kinowego hitu "Mamma Mia". Odwiedzimy m.in. Skopelos Town - stolicę oraz główny port wyspy. W centrum znajdziemy zarówno piaszczystą plażę, jak i charakterystyczną architekturę: labirynty kamiennych uliczek, niskie domki z czerwoną dachówką oraz liczne restauracje i tawerny serwujące lokalną kuchnię.


JEEP ADVENTURE - ok. 30 EUR
Szalona wyprawa dla amatorów mocnych wrażeń, którzy kochają górskie bezdroża, słonce i wiatr we włosach. W górach Ossa znajdziemy wspaniałe krajobrazy i nieprzebrane bogactwo przyrody. Będzie czas wolny na posiłek przy ognisku, a następnie typowo greckie tańce, gry i zabawy zręcznościowe z niespodziankami.


Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek lokalnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów. Wycieczki prowadzone są w języku polskim (przy min. 15-20 osobach w zależności od wycieczki). Ich organizatorem nie jest Rainbow, a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na imprezy lokalne. Nie ma możliwości płatności kartą kredytową.


Inne

Kokkino Nero informacje ogólne


Czas
+ 1 godzinę w stosunku do czasu polskiego.


Język urzędowy
grecki.


Waluta
EURO - w centrum Kokkino znajduje się bankomat.

Napiwki
Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się, że napiwek zostaje doliczony do rachunku.

Wiza
Obywatele polscy mogą podróżować do Grecji na podstawie dowodu osobistego.

Orientacyjne ceny
Obiad w tawernie od 8 EUR woda 1l - 1.5 EUR piwo w barze od 1.5 EUR kawa w kawiarni od 1 EUR.

Poczta
Znaczek na kartkę pocztową kosztuje 0.50 EUR. W wielu miejscach stoją skrzynki pocztowe, często również w hotelach.

Elektryczność
Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.


Telefony
Karty telefoniczne można kupić w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Karty telefoniczne kosztują 5 EUR (100 jednostek). Telefony komórkowe działają w całej Grecji. Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne - dość drogie. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora.


Kokkino Nero to jedyne miejsce w całej Grecji w którym można poczuć się jak w Polsce. Nie doskwierają tu upały ze względu na bliskość gór i dużą ilość drzew wokół, nie ma hałasu głośnych kurortów. Miejscowość, którą od wielu sezonów upodobali sobie goście z Polski, oferuje unikalne połączenie greckich wakacji z polską fantazją i klimatem jak nad Bałtykiem. Jeśli szukacie spokoju, słońca, doskonałej pogody i chcielibyście mieć polską kuchnię oraz inne smaki znane w Polsce - przyjedźcie do Kokkino Nero. Tu w barach i sklepach gra polska muzyka, w każdej tawernie znajdziecie dwujęzyczne menu, a obsługa chętnie wytłumaczy po polsku czego warto spróbować z greckiej kuchni.


Wyloty z: Warszawy, Katowic, Wrocławia, Gdańska i Poznania. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.


"


Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Grecji trwa od 15.06 do 15.09.

Podatek turystyczny
Przy zakwaterowaniu od Klientów pobierany jest obowiązkowy podatek turystyczny. Jego wysokość zależy od lokalnej kategorii danego hotelu i wynosi od 0,25 EUR (obiekty 1-2 gwiazdkowe) do 4 EUR (obiekty 5 gwiazdkowe) od pokoju za dzień.

Informacje dotyczące COVID-19:
Zgodnie z nowymi zasadami wprowadzonymi przez rząd Grecji, Wszyscy turyści przybywający do tego kraju zobowiązani są na co najmniej 24 godzin przed podróżą (zalecamy 72 godzin), do wypełnienia formularza Passenger Locator Form (PLF).
Formularz dostępny jest na stronie www: travel.gov.gr
Należy w nim umieścić informacje o miejscu przylotu, adresie pobytu w Grecji, podstawowe dane osobowe i miejscu pobytu w ciągu ostatnich 14 dni przed przylotem. Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych danych, podróżujący otrzyma kod QR, który należy wydrukować lub zapisać na urządzeniu mobilnym.

UWAGA: Plik otrzymasz w dniu planowanego przybycia do Grecji (o północy).
Tuż po wyjściu z samolotu, na podstawie tych danych pracownicy służb granicznych podejmą decyzję czy wjeżdżający może przekroczyć granicę, czy musi poddać się badaniu na COVID-19. Do chwili otrzymania wyniku badania, podróżujący ma obowiązek pozostania w izolacji w miejscu pobytu podanym w formularzu.

UWAGA: Osoby nieprzestrzegające przepisów, podlegają grzywnie w kwocie 500 Euro.

* Udogodnienia:

Bez paszportu Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Bezpośrednio przy plaży Dostęp do internetu Klimatyzacja

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Opinie

3.1

Ocena klientów
na podstawie 18 dodanych opinii

Lokalizacja
4,5
Pokój
2,8
Posiłki
2,8
Basen
2,7
Czystość
2,6
Obsługa
3,0
Klienci polecają hotel dla:
 • ceniących spokój i ciszę
 • par
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • seniorów
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • 1.2
  wrzesień 2019

  TRAGEDIA I OSZUSTWO REINBOW JUZ NIE PIERWSZE

  TRAGEDIA JAK TAKI SYF MOZNA REKLAMOWAC I POLECAC LUDZIOM..INKLUSIVE TO PEWNIE JAKIES Z INNEGO SWIATA .JEDZENIE STARE WYSCHNIETE ROBALE<br />,MALO ADONIS UKRYWA SIE PRZED LUDZMI ,LUDZIE DAJCIE SOBIE SPOKOJ ZA TAKA KASE JAK TAM MOZNA JECHAC ZA 500PL W SEZONIE
  TRAGEDIA JAK TAKI SYF MOZNA REKLAMOWAC I POLECAC LUDZIOM..INKLUSIVE TO PEWNIE JAKIES Z INNEGO SWIATA .JEDZENIE STARE WYSCHNIETE ROBALE
  ,MALO ADONIS UKRYWA SIE PRZED LUDZMI ,LUDZIE DAJCIE SOBIE SPOKOJ ZA TAKA KASE JAK TAM MOZNA JECHAC ZA 500PL W SEZONIE
 • 3.2
  wrzesień 2019

  Janczes z Wałbrzycha

  Nazwa Hotel jest przesadzona. W pokoju jest sejf, suszarka do włosów nie ma natomiast nigdy ciepłej wody która ma być podgrzewana solarami i mimo słonecznej aury przez 7 dni nie udało się trafić na lekko ciepłą. Przyjeżdżają ludzie z małymi dziećmi. Piszemy te opinie a Biuro Podróży z uporem wysyła tam swoich klientów nic nie robiąc w sprawie podstawowych warunków higieny W pokojach panoszy sie smród, przydałby się tam polski Sanepid. Mogliby tam zainwestować w plastikową miskę,czajnik elektryczny to można by sobie podgrzać. Nawet złamanej szklanki czy kubka. Tragedia! Szkoda tak cudownie położonego miejsca dla takiej Nory. Sytuację poprawia nieco grzeczna , przyjazna obsługa i pomoc polskich pracowników. Pozdrawiamy p. Elę i Zbyszka
  Nazwa Hotel jest przesadzona. W pokoju jest sejf, suszarka do włosów nie ma natomiast nigdy ciepłej wody która ma być podgrzewana solarami i mimo słonecznej aury przez 7 dni nie udało się trafić na lekko ciepłą. Przyjeżdżają ludzie z małymi dziećmi. Piszemy te opinie a Biuro Podróży z uporem wysyła
  tam swoich klientów nic nie robiąc w sprawie podstawowych warunków higieny W pokojach panoszy sie smród, przydałby się tam polski Sanepid. Mogliby tam zainwestować w plastikową miskę,czajnik elektryczny to można by sobie podgrzać. Nawet złamanej szklanki czy kubka. Tragedia! Szkoda tak cudownie położonego miejsca dla takiej Nory. Sytuację poprawia nieco grzeczna , przyjazna obsługa i pomoc polskich pracowników. Pozdrawiamy p. Elę i Zbyszka
 • 4.5
  sierpień 2019

  BARDZO GRECKIE WAKACJE

  Osobiście wspominamy nasz wyjazd bardzo dobrze. Po przeczytaniu wielu nieprzychylnych opinii, nie nastawialiśmy się na nic specjalnego. Jeżeli byliście w Egipcie, Turcji - nie liczcie tu na taki standard. Natomiast jeżeli byliście na kempingach, polach namiotowych (Włochy, Francja), w prywatnych małych pensjonatach w Zakopanem, to powinniście być zadowoleni. Obiekt jest położony nad samym morzem. Codziennie zasypiacie i budzicie się przy szumie morza. Obiekt, w którym spożywacie posiłki jest oddalony od hotelu 10 - 20 metrów, stąd również 5 metrów do kamienistej plaży. Jeżeli nie przywieźliście butów do wody, jest minimarket, w którym kupicie obuwie w cenie 5 - 7 EUR. Nie lubicie kamienistej plaży, no problem!!! - 850 metrów od obiektu jest plaża kamienisto/żwirowa - YAMA BEACH, na której spotkacie nudystów :) ale są do przeżycia. Jest Wam za gorąco, bo nie ma leżaków na YAMA BEACH, no problem idziecie brzegiem morza około 600 metrów i macie plażę żwirową - Koutsoupia Beach i bar, w którym możecie kupić przepyszne Frappe za 2 EUR lub piwo za 3 EUR i tak leżycie sobie przez cały dzień na leżakach, pod parasolami :) Jesteście głodni na plaży.......luzik......co jakiś czas podjeżdża samochód z owocami, gdzie możecie kupić od przesympatycznego Greka - świeże figi (2 EUR/opakowanie 12 fig), arbuz 0,5 EUR/kg. Jedzenie ALL, nie jest jakieś wyszukane, ale nie jest też tragiczne. Jeżeli nie pasuje Wam wyżywienie ALL, zawsze możecie za niewielkie pieniądze spróbować potraw typowo greckich w małych nadmorskich tawernach. Od razu dodam, że nam najbardziej smakowało jedzenie w Tawernie AQUA ROSSA :) Pokoje jak w pensjonacie, w szafie znajdziecie specjalne siatki gdzie po wstawieniu w okna, nie wleci/wejdzie Wam żaden insekt. Łazienka jak w pensjonacie (najcieplejsza woda jest w godzinach 14 -17). Alkohol ALL: piwo, wino i ouzo podawane z lodem, możecie zawsze poprosić bez lodu. W tawernach polecam wino żywiczne za 3 EUR - 500 ml - ARIETAKI. Basen - codziennie czyszczony, również możecie poleżeć na leżakach (nie jest ich zbyt dużo), ale zawsze coś. Super bezpłatną atrakcją jest naturalne SPA - Kokkino Nero, gdzie możecie natrzeć się błotkiem, opłukać pod zimnym prysznicem i następnie dla prawdziwych zuchów - wejść do basenów, gdzie woda ma od 8 - 12 stopni. Po takim SPA, skóra gładka jak "pupcia niemowlaka". Obok jest źródło z lekko gazowaną wodą (zawiera żelazo). Wycieczki fakultatywne: my byliśmy na jednej, ponieważ naszym zamiarem było przede wszystkim wypocząć. Wybraliśmy wycieczkę do ATEN. Przewodnik Krzysztof - REWELACJA!!! Bardzo duża wiedza historyczna, ciekawie opowiada. Fakt dużo czasu spędza się w autokarze, ale wycieczka jest przemyślana, ponieważ co jakiś czas zatrzymujecie się w miejscach gdzie są toalety i można coś zjeść lub napić się za nieduże pieniądze. Ufff......to tak na szybko.
  Osobiście wspominamy nasz wyjazd bardzo dobrze. Po przeczytaniu wielu nieprzychylnych opinii, nie nastawialiśmy się na nic specjalnego. Jeżeli byliście w Egipcie, Turcji - nie liczcie tu na taki standard. Natomiast jeżeli byliście na kempingach, polach namiotowych (Włochy, Francja), w prywatnych małych
  pensjonatach w Zakopanem, to powinniście być zadowoleni. Obiekt jest położony nad samym morzem. Codziennie zasypiacie i budzicie się przy szumie morza. Obiekt, w którym spożywacie posiłki jest oddalony od hotelu 10 - 20 metrów, stąd również 5 metrów do kamienistej plaży. Jeżeli nie przywieźliście butów do wody, jest minimarket, w którym kupicie obuwie w cenie 5 - 7 EUR. Nie lubicie kamienistej plaży, no problem!!! - 850 metrów od obiektu jest plaża kamienisto/żwirowa - YAMA BEACH, na której spotkacie nudystów :) ale są do przeżycia. Jest Wam za gorąco, bo nie ma leżaków na YAMA BEACH, no problem idziecie brzegiem morza około 600 metrów i macie plażę żwirową - Koutsoupia Beach i bar, w którym możecie kupić przepyszne Frappe za 2 EUR lub piwo za 3 EUR i tak leżycie sobie przez cały dzień na leżakach, pod parasolami :) Jesteście głodni na plaży.......luzik......co jakiś czas podjeżdża samochód z owocami, gdzie możecie kupić od przesympatycznego Greka - świeże figi (2 EUR/opakowanie 12 fig), arbuz 0,5 EUR/kg. Jedzenie ALL, nie jest jakieś wyszukane, ale nie jest też tragiczne. Jeżeli nie pasuje Wam wyżywienie ALL, zawsze możecie za niewielkie pieniądze spróbować potraw typowo greckich w małych nadmorskich tawernach. Od razu dodam, że nam najbardziej smakowało jedzenie w Tawernie AQUA ROSSA :) Pokoje jak w pensjonacie, w szafie znajdziecie specjalne siatki gdzie po wstawieniu w okna, nie wleci/wejdzie Wam żaden insekt. Łazienka jak w pensjonacie (najcieplejsza woda jest w godzinach 14 -17). Alkohol ALL: piwo, wino i ouzo podawane z lodem, możecie zawsze poprosić bez lodu. W tawernach polecam wino żywiczne za 3 EUR - 500 ml - ARIETAKI. Basen - codziennie czyszczony, również możecie poleżeć na leżakach (nie jest ich zbyt dużo), ale zawsze coś. Super bezpłatną atrakcją jest naturalne SPA - Kokkino Nero, gdzie możecie natrzeć się błotkiem, opłukać pod zimnym prysznicem i następnie dla prawdziwych zuchów - wejść do basenów, gdzie woda ma od 8 - 12 stopni. Po takim SPA, skóra gładka jak "pupcia niemowlaka". Obok jest źródło z lekko gazowaną wodą (zawiera żelazo). Wycieczki fakultatywne: my byliśmy na jednej, ponieważ naszym zamiarem było przede wszystkim wypocząć. Wybraliśmy wycieczkę do ATEN. Przewodnik Krzysztof - REWELACJA!!! Bardzo duża wiedza historyczna, ciekawie opowiada. Fakt dużo czasu spędza się w autokarze, ale wycieczka jest przemyślana, ponieważ co jakiś czas zatrzymujecie się w miejscach gdzie są toalety i można coś zjeść lub napić się za nieduże pieniądze. Ufff......to tak na szybko.
 • 3.3
  sierpień 2019

  Bardzo udane wakacje!

  Opinie jakie można znaleźć na temat tego hotelu w internecie w pełni odzwierciedlają rzeczywistość. Obiekt rewelacyjnie położony, nad samym morzem, basenik bezpośrednio przy plaży, także albo basen albo morze. Lecznicze wody 700 m, posiedzi się 10 minut i do końca dnia upału nie czuć :). Jedzenie - głodnym się chodzić nie będzie, choć czasem może być problem jeżeli dzieci mają problem z doborem menu. Nie można się spodziewać dużego wyboru, raczej zawsze jest mięso i wszelkie wariacje makaronów. Jeżeli ktoś jest wybredny i szuka wyprawy kulinarnej to jego doznania nie zosraną uraczone. Alkohole mocne to uozo anyżowe - także niepitne i piwo - zero reakcji organizmu. Kupowaliśmy w drugim barze, który jest na tym samym terenie - piwo 3E, także jak ktoś lubi na wesoło to trzeba będzie trochę dołożyć ale warto bo uśmiech od ucha do ucha. Pokoje skromne ale mieliśmy akurat pokój narożnikowy więc duży i z osobnym balkonem. Łazienka skromna z prysznicem wielkości takiej że jak coś spadnie to schylić się normalnie nie możne tylko trzeba kucać w pionie :). Woda z prysznica w środku dnia ciepła, rano i wieczorem raczej zimna czyli 25/26C. Łóżka dostawiane bezpieczne tylko dla dzieci bo ich konstrukcja trzyma się na słowo honoru. Pokoje niesprzątane cały wyjazd - także można dochować się swojego bałaganiku. Podsumowując, zadowolony będzie ten kto nie liczy na cud czytając opinie o tym obiekcie. Jeżeli już ogarniemy czego możemy się spodziewać to będzie już tylko lepiej :) Okolica przepiękna ale w morzu kamienie więc konieczne obuwie do wody i maska do nurkowania bo fajne rybki pływają. Na pieszo inne plaże, żwirowe z wodą kryształ :) Plecam
  Opinie jakie można znaleźć na temat tego hotelu w internecie w pełni odzwierciedlają rzeczywistość. Obiekt rewelacyjnie położony, nad samym morzem, basenik bezpośrednio przy plaży, także albo basen albo morze. Lecznicze wody 700 m, posiedzi się 10 minut i do końca dnia upału nie czuć :). Jedzenie
  - głodnym się chodzić nie będzie, choć czasem może być problem jeżeli dzieci mają problem z doborem menu. Nie można się spodziewać dużego wyboru, raczej zawsze jest mięso i wszelkie wariacje makaronów. Jeżeli ktoś jest wybredny i szuka wyprawy kulinarnej to jego doznania nie zosraną uraczone. Alkohole mocne to uozo anyżowe - także niepitne i piwo - zero reakcji organizmu. Kupowaliśmy w drugim barze, który jest na tym samym terenie - piwo 3E, także jak ktoś lubi na wesoło to trzeba będzie trochę dołożyć ale warto bo uśmiech od ucha do ucha. Pokoje skromne ale mieliśmy akurat pokój narożnikowy więc duży i z osobnym balkonem. Łazienka skromna z prysznicem wielkości takiej że jak coś spadnie to schylić się normalnie nie możne tylko trzeba kucać w pionie :). Woda z prysznica w środku dnia ciepła, rano i wieczorem raczej zimna czyli 25/26C. Łóżka dostawiane bezpieczne tylko dla dzieci bo ich konstrukcja trzyma się na słowo honoru. Pokoje niesprzątane cały wyjazd - także można dochować się swojego bałaganiku. Podsumowując, zadowolony będzie ten kto nie liczy na cud czytając opinie o tym obiekcie. Jeżeli już ogarniemy czego możemy się spodziewać to będzie już tylko lepiej :) Okolica przepiękna ale w morzu kamienie więc konieczne obuwie do wody i maska do nurkowania bo fajne rybki pływają. Na pieszo inne plaże, żwirowe z wodą kryształ :) Plecam
 • 1.7
  lipiec 2019

  Porażka odradzam wyjazd

  Hotel to totalna porażka nawet nie wiem czy można nazwać to hotelem. Pokój nie był posprzątany przed naszym pobytem zmieniono tylko pościel i ręczniki ( de facto ręczniki były na cały pobyt....) łazienka brudna i śmierdząca kibel brudny, a kabina zepsuta i zagrzybiała. Ciepłej wody prawie w ogóle nie było. Odnośnie jedzenia to nie dość, że było go mało to było obrzydliwe... została kiełbasa ze śniadania wrzucili ją do makaronu i tak powstało danie obiadowe... Obsługa traktuje gości jak zło konieczne, chyba że odwiedzi się tavernę znajdującą się na terenie obiektu, to wtedy są mili i uprzejmi, bo a nóż będzie napiwek. Stoliki taverny od tych dla gości różnią się obrusem ( dla gości są te z ceratą) i broń boże usiąść przy tym z taverny od razu przeganiają.... A jak zorganizowali sobie wieczór grecki to podczas kolacji dosłownie ludziom spod talerza zabierali stoliki i krzesła spod tyłka... a później do 3 czy 4 wyła jakaś "grecka gwiazda". Jedyny plus to widok, bo do morza jest bardzo blisko. Ogólnie odradzam każdemu kto się zastanawia nad pobytem w tym hotelu.
  Hotel to totalna porażka nawet nie wiem czy można nazwać to hotelem. Pokój nie był posprzątany przed naszym pobytem zmieniono tylko pościel i ręczniki ( de facto ręczniki były na cały pobyt....) łazienka brudna i śmierdząca kibel brudny, a kabina zepsuta i zagrzybiała. Ciepłej wody prawie w ogóle nie
  było. Odnośnie jedzenia to nie dość, że było go mało to było obrzydliwe... została kiełbasa ze śniadania wrzucili ją do makaronu i tak powstało danie obiadowe... Obsługa traktuje gości jak zło konieczne, chyba że odwiedzi się tavernę znajdującą się na terenie obiektu, to wtedy są mili i uprzejmi, bo a nóż będzie napiwek. Stoliki taverny od tych dla gości różnią się obrusem ( dla gości są te z ceratą) i broń boże usiąść przy tym z taverny od razu przeganiają.... A jak zorganizowali sobie wieczór grecki to podczas kolacji dosłownie ludziom spod talerza zabierali stoliki i krzesła spod tyłka... a później do 3 czy 4 wyła jakaś "grecka gwiazda". Jedyny plus to widok, bo do morza jest bardzo blisko. Ogólnie odradzam każdemu kto się zastanawia nad pobytem w tym hotelu.
 • 4.5
  lipiec 2019

  Bardzo mi się podoba

  Super miejsce przy samym morzu.Super jedzenie.Miejsce bajeczne
  Super miejsce przy samym morzu.Super jedzenie.Miejsce bajeczne
 • 2.2
  sierpień 2018

  Porażka

  Tego obiektu nie można nazywać hotelem i to jeszcze 3*** !!! Hostel to odpowiednia nazwa.Pokój w którym mieszkaliśmy to około 12 m² , 2 pojedyncze łóżka, 1 szafka nocna, zepsuty telewizor 14" ,szafa <br />wnękowa i lodówka - koniec , żadnego krzesełka ,stolika.Brud totalny ,po zmianie gości sprzątana jest tylko podłoga w pokoju oraz łazience i koniec. <br /> Łazienka to 2m² z najmniejszą kabiną prysznicową 0,5 X 0,5m z wyrwanymi drzwiami.<br />Obsługa olewa gości ,,hotelowych" - priorytet Grecy którzy przychodzą na płatne posiłki przy wydzielonych stolikach.<br />Jedzenie - skromne , pod nas Polaków, żadnej ryby czy owoców morza.<br />Owoce -cały czas jeden rodzaj jabłek i 3 X były nektarynki.<br />Plaża wąziutka ,bardziej kamienista niż żwirkowa.<br />Jedyny plus to morze - czyta ,ciepła woda i bardzo blisko około 30m od pokoju.
  Tego obiektu nie można nazywać hotelem i to jeszcze 3*** !!! Hostel to odpowiednia nazwa.Pokój w którym mieszkaliśmy to około 12 m² , 2 pojedyncze łóżka, 1 szafka nocna, zepsuty telewizor 14" ,szafa
  wnękowa i lodówka - koniec , żadnego krzesełka ,stolika.Brud totalny ,po zmianie gości sprzątana
  jest tylko podłoga w pokoju oraz łazience i koniec.
  Łazienka to 2m² z najmniejszą kabiną prysznicową 0,5 X 0,5m z wyrwanymi drzwiami.
  Obsługa olewa gości ,,hotelowych" - priorytet Grecy którzy przychodzą na płatne posiłki przy wydzielonych stolikach.
  Jedzenie - skromne , pod nas Polaków, żadnej ryby czy owoców morza.
  Owoce -cały czas jeden rodzaj jabłek i 3 X były nektarynki.
  Plaża wąziutka ,bardziej kamienista niż żwirkowa.
  Jedyny plus to morze - czyta ,ciepła woda i bardzo blisko około 30m od pokoju.
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 720 zł/os.
Kod oferty: 29052021RNBW148975
sob. 29.05.2021
7 dni
Gdańsk
AI - All Inclusive
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie

Szczegóły lotu

Wylot:
sob. 29.05.2021 , godz. 00:00
Gdańsk
sob. 29.05.2021 , godz. 00:00
Saloniki
Powrót:
sob. 05.06.2021 , godz. 00:00
Saloniki
sob. 05.06.2021 , godz. 00:00
Gdańsk
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Aqua Rosa Aparthotel

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
All Inclusive Light
Termin:
sob. 29.05.2021
Wylot z:
Gdańsk
Cena
3 440
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
sob. 29.05.2021
7 dni
Gdańsk
AI - All Inclusive
Rainbow
2 os. pokoj standardowy (31R) 3 440