Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria

***

Opis oferty

 
Położenie:

Kameralny hotel położony nad samym morzem w niewielkiej miejscowości Kokkino Nero. Obiekt usytuowany jest w niedużym ogrodzie, w okolicy sporo zieleni, tras spacerowych, ujęcie wód mineralnych. Tuż obok hotelu, znajdziemy kilka sympatycznych tawern z tanią i dobrą kuchnią, kilka sklepów i piekarnię. W Kokkino Nero działa popularny klub muzyczny King Size z dyskoteką. Wioska znana jest wśród polskich turystów, niektórzy odwiedzają ją regularnie, dobrze się tu czują, głównie ze względu na wiele polskich akcentów, polską obsługę. Transfer z lotniska do hotelu trwa ok. 3 godz. Cena nie obejmuje lokalnego podatku turystycznego w wysokości 1.50 EUR/pokój/dzień. Podatek jest obligatoryjny i płatny bezpośrednio w recepcji, przed zakwaterowaniem Klientów w hotelu (lub w biurze kontrahenta).
Plaża:

Obiekt usytuowany przy żwirowo-kamienistej plaży. W okolicy Kokkino Nero, znajdują się także inne, bardzo ładne, piaszczysto-żwirowe i dobrze zagospodarowane plaże (leżaki i parasole bezpłatnie po zamówieniu czegoś w barze plażowym).
Do dyspozycji gości:

Bar, restauracja zewnętrzna z tarasem, basen zewnętrzny, leżaki i parasole przy basenie (dodatkowo płatne, ok. 2 EUR/os).
Pokoje:

27 funkcjonalnie urządzonych pokoi 2-osobowych (w części pokoi mozliwe dostawki dla osoby dorosłej lub dziecka lub 2 dostawki dla dzieci) z łazienkami i niewielkimi balkonami/tarasami (meble ogrodowe), niektóre balkony/tarasy nie są rozdzielone, tworzą wspólny ciąg. Pokoje wyposażone są w TV-SAT, lodówkę oraz suszarkę do włosów.
Wyżywienie:

All Inclusive light: śniadania (8:30 - 10:00) i obiadokolacje(19:30 - 21:00)w formie bufetu. Lunch (13:00 - 15:00) w postaci jednego dania typu souvlaki czy moussaka z dodatkami, zupą dnia, sałatką i owocem na deser. Nielimitowane napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole serwowane w godzinach 10:00-22:00 (piwo, wino, ouzo, tsipouro, czyli lokalny, mocny alkohol).Program sportowy i animacyjny:

Obok hotelu zorganizowany jest sympatyczny bar z wygodnymi sofami i dobrą muzyką, w którym bardzo miło spędzić wieczór na plaży (napoje dodatkowo płatne). Hotel często organizuje wieczory taneczne lub występy muzyczne, również polskich wykonawców.
Internet:

Wi-Fi - bezpłatny.
Kategoria lokalna:

**
Naszym zdaniem:

Bardzo ekonomiczna oferta, jedna z najniższych cen All Inclusive w całej ofercie Rainbow. Zwyczajne, ale schludne pokoje, proste wyposażenie i niewyszukane posiłki. Dodatkowa gwiazdkę przyznajemy za nowo wybudowany basen. Ze względu na położenie, Kokkino Nero jest doskonałą bazą wypadową na zwiedzanie Meteorów, Aten, Wyspy Skiathos czy słynnej Wyspy Skopelos.
Opinie klientów:

Klienci oceniają ten hotel na 4.4/6. Sprawdź opinie:Program

Dzień Pierwszy
Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.


Dni od drugiego do przedostatniego
Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp.


Dzień ostatni
Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.


"


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych (w przypadku imprezy 11 - dniowej 10 rozpoczętych dób hotelowych, wylot wśrodę, powrót w sobotę w przypadku imprezy 12 - dniowej 11 rozpoczętych dób hotelowych, wylot w sobotę, powrót w środę), wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych. Uwaga: cena nie obejmuje greckiego podatku turystycznego, któregowysokość zależy od standardu hotelu i wynosi od 0,5 do 4 EUR za pokój za dzień pobytu. Podatek płatny będzie obowiązkowo w recepcji przed zakwaterowaniem. Szczegóły w opisie obiektu.


Wycieczki lokalne

METEORY - ok. 35 EUR
Aby tam dotrzeć udajemy się piękną trasą wzdłuż pasma Olimpu, przez największą w Grecji równinę - Równinę Tesalską do miejscowości Kalambaka, położonej u stóp Meteorów, skąd udamy się na zwiedzanie klasztorów zawieszone między niebem a ziemią. W sumie wybudowano 24 klasztory (każdy na innej skale). Do dnia dzisiejszego przetrwało tylko sześć - cztery męskie i dwa żeńskie, z których zwiedzimy dwa, a w nich przepiękne ikony, stare rękopisy, fantastyczne freski. W Kalambace odwiedzimy wytwórnię ikon. Zespół klasztorów wpisany jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.


ATENY 1 dzień - ok. 45 EUR
Przejedziemy koło świątyni Zeusa Olimpijskiego oraz Łuku Hadriana. Następnie zwiedzimy Akropol ( Propyleje, Partenon, Erechtejon, Świątynia Nike ). Z Akropolu możemy podziwiać wzgórza: Pnyks, Filopapu, Aeropag oraz Teatr Dionizosa i Odeon Herodosa Attyka. Następnie spacer przez starożytną Agorę grecką oraz rzymską z Wieżą Wiatrów. Później ruiny Biblioteki Hadriana, Katedra Ateńska oraz Plac Syntagma (Plac Konstytucji). Dotrzemy do stadionu Kalimarmaro - tutaj odbyły się pierwsze Igrzyska Olimpijskie ery nowożytnej. Wczesnym popołudniem opuszczamy Ateny. W drodze powrotnej Termopile.


OLIMP I PANTALEIMONAS - ok. 25 EUR
Wyprawa w najwyższe pasmo górskie Grecji, mitycznej siedziby Zeusa i innych bogów. Pierwszym punktem wyprawy jest wjazd krętymi serpentynami na wysokość 944 m.n.p.m., skąd rozpościerają się piękne widoki na Olimp i Zatokę Termajską. Odwiedzimy Litochoro, malownicze miasteczko położone u stóp Olimpu, a potem przejdziemy wąwozem rzeki Enipeas. Następnie udamy się do starej, malowniczej wioski położonej na wysokości około 600 m. n.p.m. gdzie w cieniu dwustuletnich platanów zobaczymy jak wyglądało życie na Riwierze przed dziesiątkami lat. Na zakończenie odwiedziny w twierdzy zbudowanej przez krzyżowców.


WYSPA SKIATHOS - ok. 45 EUR
Popłyniemy wzdłuż urokliwego półwyspu Pilion i wyspy Ewii - drugiej pod względem wielkości wyspy greckiej. Celem wyprawy jest Skiathos, urocza wyspa, miejsce wakacyjnych podróży wielu turystów, gdzie klimat wyspiarski unosi się niemal wszędzie i przez moment można poczuć bajkową atmosferę.Dotrzemy do stolicy wyspy - miasta Skiathos, położonego nad malowniczą zatoką i portem. Będzie postój w Zatoce Kukunaries - Zatoce Szyszek - gdzie spędzimy około dwóch godzin na piaszczystej plaży. Koukounaries to najpiękniejsza plaża na Skiathos i jedna z najpiękniejszych w Grecji.


SALONIKI - ok. 35 EUR
Założone w 315 r. p.n.e. przez macedońskiego króla Kassandrosa liczą sobie ponad 2.300 lat i stanowią okazję do zapoznania się z wielowiekowym przekrojem historycznym uwiecznionym w zabytkach tego miasta. Odnaleźć tu można ślady Cycerona, Apostoła Pawła, Cyryla i Metodego, jak również pozostałości ze świata antycznego. Orientalny bazar, Łuk Triumfalny Galeriusza, średniowieczne mury obronne, nadmorski bulwar z Białą Wieżą oraz przyległym Muzeum Archeologicznym to miejsca, które pozostawiają niezapomniane wrażenia. Po zwiedzaniu będzie też okazja do zakupów w licznych sklepach.


WYSPA SKOPELOS - ok. 55 EUR
Należąca do Sporad, niewielka wyspa, położona na turkusowych wodach Morza Egejskiego. Skopelos zachwyca bujną roślinnością, tradycyjną architekturą oraz wspaniałymi plażami. Życie toczy się tutaj swoim prawdziwym, greckim rytmem. Skopelos posłużyła jako tło kinowego hitu "Mamma Mia". Odwiedzimy m.in. Skopelos Town - stolicę oraz główny port wyspy. W centrum znajdziemy zarówno piaszczystą plażę, jak i charakterystyczną architekturę: labirynty kamiennych uliczek, niskie domki z czerwoną dachówką oraz liczne restauracje i tawerny serwujące lokalną kuchnię.


JEEP ADVENTURE - ok. 30 EUR
Szalona wyprawa dla amatorów mocnych wrażeń, którzy kochają górskie bezdroża, słonce i wiatr we włosach. W górach Ossa znajdziemy wspaniałe krajobrazy i nieprzebrane bogactwo przyrody. Będzie czas wolny na posiłek przy ognisku, a następnie typowo greckie tańce, gry i zabawy zręcznościowe z niespodziankami.


Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek lokalnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów. Wycieczki prowadzone są w języku polskim (przy min. 15-20 osobach w zależności od wycieczki). Ich organizatorem nie jest Rainbow, a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na imprezy lokalne. Nie ma możliwości płatności kartą kredytową.


Inne

Kokkino Nero informacje ogólne


Czas
+ 1 godzinę w stosunku do czasu polskiego.


Język urzędowy
grecki.


Waluta
EURO - w centrum Kokkino znajduje się bankomat.

Napiwki
Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się, że napiwek zostaje doliczony do rachunku.

Wiza
Obywatele polscy mogą podróżować do Grecji na podstawie dowodu osobistego.

Orientacyjne ceny
Obiad w tawernie od 8 EUR woda 1l - 1.5 EUR piwo w barze od 1.5 EUR kawa w kawiarni od 1 EUR.

Poczta
Znaczek na kartkę pocztową kosztuje 0.50 EUR. W wielu miejscach stoją skrzynki pocztowe, często również w hotelach.

Elektryczność
Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.


Telefony
Karty telefoniczne można kupić w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Karty telefoniczne kosztują 5 EUR (100 jednostek). Telefony komórkowe działają w całej Grecji. Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne - dość drogie. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora.


Kokkino Nero to jedyne miejsce w całej Grecji w którym można poczuć się jak w Polsce. Nie doskwierają tu upały ze względu na bliskość gór i dużą ilość drzew wokół, nie ma hałasu głośnych kurortów. Miejscowość, którą od wielu sezonów upodobali sobie goście z Polski, oferuje unikalne połączenie greckich wakacji z polską fantazją i klimatem jak nad Bałtykiem. Jeśli szukacie spokoju, słońca, doskonałej pogody i chcielibyście mieć polską kuchnię oraz inne smaki znane w Polsce - przyjedźcie do Kokkino Nero. Tu w barach i sklepach gra polska muzyka, w każdej tawernie znajdziecie dwujęzyczne menu, a obsługa chętnie wytłumaczy po polsku czego warto spróbować z greckiej kuchni.


Wyloty z: Warszawy, Katowic, Wrocławia, Gdańska i Poznania. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.


"


Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Grecji trwa od 15.06 do 15.09. W pozostałych terminach część udogodnień hotelowych może być dostępna w ograniczonym zakresie lub nieczynna.

Podatek turystyczny
Przy zakwaterowaniu od Klientów pobierany jest obowiązkowy podatek turystyczny. Jego wysokość zależy od lokalnej kategorii danego hotelu i wynosi od 0,25 EUR (obiekty 1-2 gwiazdkowe) do 4 EUR (obiekty 5 gwiazdkowe) od pokoju za dzień.

* Udogodnienia:

 • Bez paszportu
 • Kurorty nadmorskie
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Bezpośrednio przy plaży
 • Dostęp do internetu
 • Klimatyzacja
* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dokumenty podróży:

Lokalizacja

Opinie

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
3.1

Ocena klientów
na podstawie 12 dodanych opinii

Lokalizacja: 4,5
Pokój: 3,1
Posiłki: 2,6
Basen: 2,6
Czystość: 2,8
Obsługa: 2,9
Klienci polecają hotel dla:
 • ceniących spokój i ciszę
 • par
 • seniorów
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • 2.2
  ( sierpień 2018 )

  Porażka

  Tego obiektu nie można nazywać hotelem i to jeszcze 3*** !!! Hostel to odpowiednia nazwa.Pokój w którym mieszkaliśmy to około 12 m² , 2 pojedyncze łóżka, 1 szafka nocna, zepsuty telewizor 14" ,szafa <br />wnękowa i lodówka - koniec , żadnego krzesełka ,stolika.Brud totalny ,po zmianie gości sprzątana jest tylko podłoga w pokoju oraz łazience i koniec. <br /> Łazienka to 2m² z najmniejszą kabiną prysznicową 0,5 X 0,5m z wyrwanymi drzwiami.<br />Obsługa olewa gości ,,hotelowych" - priorytet Grecy którzy przychodzą na płatne posiłki przy wydzielonych stolikach.<br />Jedzenie - skromne , pod nas Polaków, żadnej ryby czy owoców morza.<br />Owoce -cały czas jeden rodzaj jabłek i 3 X były nektarynki.<br />Plaża wąziutka ,bardziej kamienista niż żwirkowa.<br />Jedyny plus to morze - czyta ,ciepła woda i bardzo blisko około 30m od pokoju.
  Tego obiektu nie można nazywać hotelem i to jeszcze 3*** !!! Hostel to odpowiednia nazwa.Pokój w którym mieszkaliśmy to około 12 m² , 2 pojedyncze łóżka, 1 szafka nocna, zepsuty telewizor 14" ,szafa
  wnękowa i lodówka - koniec , żadnego krzesełka ,stolika.Brud totalny ,po zmianie gości sprzątana
  jest tylko podłoga w pokoju oraz łazience i koniec.
  Łazienka to 2m² z najmniejszą kabiną prysznicową 0,5 X 0,5m z wyrwanymi drzwiami.
  Obsługa olewa gości ,,hotelowych" - priorytet Grecy którzy przychodzą na płatne posiłki przy wydzielonych stolikach.
  Jedzenie - skromne , pod nas Polaków, żadnej ryby czy owoców morza.
  Owoce -cały czas jeden rodzaj jabłek i 3 X były nektarynki.
  Plaża wąziutka ,bardziej kamienista niż żwirkowa.
  Jedyny plus to morze - czyta ,ciepła woda i bardzo blisko około 30m od pokoju.
 • 4.2
  ( sierpień 2018 )

  Okazja na wypoczynek blisko morza

  Wypoczeliśmy bardzo. Każdego ranka budził nas szum morza, które rzeczywiście jest bardzo blisko hotelu. Plaża kamienista - wystarczy się zaopatrzyć w specjalne buty. Cisza i spokój. Wieczorami strefa polska (disco polo w pierwszym tygodniu) jednak potem po zmianie DJ i wysłuchaniu potrzeb wypoczywających zdecydowanie się zmieniło.<br />Jedzenie pyszne - kilka powtarzających się potraw jednak każdego dnia podawane były 2-3 nowe potrawy.<br />W pokoju właściwie nie przebywaliśmy. Łazienka wymagałaby dopracowania ale to na prawdę szczegół. <br />Hotel bez luksusów ale w stylu greckim.<br />Jeśli ktoś nie mówi po angielsku swobodnie dogada się po polsku.<br />Polecam ceniącym możliwość zwiedzenia kontynentu, lubiącym wycieczki i spokój.<br />Chętnie wróciłabym poleżeć na leżaku w Blue Bar ;-)
  Wypoczeliśmy bardzo. Każdego ranka budził nas szum morza, które rzeczywiście jest bardzo blisko hotelu. Plaża kamienista - wystarczy się zaopatrzyć w specjalne buty. Cisza i spokój. Wieczorami strefa polska (disco polo w pierwszym tygodniu) jednak potem po zmianie DJ i wysłuchaniu potrzeb wypoczywających
  zdecydowanie się zmieniło.
  Jedzenie pyszne - kilka powtarzających się potraw jednak każdego dnia podawane były 2-3 nowe potrawy.
  W pokoju właściwie nie przebywaliśmy. Łazienka wymagałaby dopracowania ale to na prawdę szczegół.
  Hotel bez luksusów ale w stylu greckim.
  Jeśli ktoś nie mówi po angielsku swobodnie dogada się po polsku.
  Polecam ceniącym możliwość zwiedzenia kontynentu, lubiącym wycieczki i spokój.
  Chętnie wróciłabym poleżeć na leżaku w Blue Bar ;-)
 • 2.2
  ( sierpień 2018 )

  Odradzam!!!

  To mój piąty pobyt w Grecji i pierwszy raz postanowiłam napisać opinię. Jeździłam do tej pory do hoteli o podobnym standardzie i 3 gwiazdki dla Aqua Rosy to wielkie nieporozumienie. Jedzenie: bardzo monotonne, bardzo niedobre, bardzo mały wybór (to nie tylko moja opinia). Na miejscu funkcjonuje restauracja, ale jedzenie dla gości hotelowych jest z cateringu. Nie jestem wybredna, ale niestety pomimo wykupionego "all inclusive" nie korzystałam z obiadów i kolacji, bo były niezjadliwe. Z owoców codziennie były tylko nektarynki. Ani razu nie było np arbuza czy innych owoców. Ciasto tylko do śniadania. Pokoje sprzątane były tylko raz w ciągu całego tygodnia. Na miejscu poinformowano mnie, że śmieci mam wynosić we własnym zakresie. Łazienki maleńkie, aż proszą się o remont. Nie wiem jak grubsza osoba mieści się pod prysznicem. Na plaży przy hotelu są leżaki (parasoli brak), z których można korzystać po zakupieniu czegoś w barze. Niestety ani razu nie załapałam się na leżak, bo jest ich mało i wszystkie ciągle były zajęte. Basen maleńki. W opisie hotelu można przeczytać: "ciche i kameralne położenie". Same Kokkino Nero jest spokojną wioską, ale w ciągu tygodnia mojego pobytu 2 razy urządzono na terenie hotelu do bardzo późna hałaśliwą imprezę z nagłośnieniem. Scenę i głośniki miałam niemal pod swoim pokojem. Poza tym ściana mojego pokoju sąsiadowała z barem, w którym codziennie niemal do rana też trwały głośne imprezy. Osobom, które tak jak ja przyjechały wypocząć, szukają ciszy i spokoju albo przyjechały z dziećmi stanowczo nie polecam. Dla mnie jedyną zaletą tego hotelu jest bliskość do plaży i morza.
  To mój piąty pobyt w Grecji i pierwszy raz postanowiłam napisać opinię. Jeździłam do tej pory do hoteli o podobnym standardzie i 3 gwiazdki dla Aqua Rosy to wielkie nieporozumienie. Jedzenie: bardzo monotonne, bardzo niedobre, bardzo mały wybór (to nie tylko moja opinia). Na miejscu funkcjonuje restauracja,
  ale jedzenie dla gości hotelowych jest z cateringu. Nie jestem wybredna, ale niestety pomimo wykupionego "all inclusive" nie korzystałam z obiadów i kolacji, bo były niezjadliwe. Z owoców codziennie były tylko nektarynki. Ani razu nie było np arbuza czy innych owoców. Ciasto tylko do śniadania. Pokoje sprzątane były tylko raz w ciągu całego tygodnia. Na miejscu poinformowano mnie, że śmieci mam wynosić we własnym zakresie. Łazienki maleńkie, aż proszą się o remont. Nie wiem jak grubsza osoba mieści się pod prysznicem. Na plaży przy hotelu są leżaki (parasoli brak), z których można korzystać po zakupieniu czegoś w barze. Niestety ani razu nie załapałam się na leżak, bo jest ich mało i wszystkie ciągle były zajęte. Basen maleńki. W opisie hotelu można przeczytać: "ciche i kameralne położenie". Same Kokkino Nero jest spokojną wioską, ale w ciągu tygodnia mojego pobytu 2 razy urządzono na terenie hotelu do bardzo późna hałaśliwą imprezę z nagłośnieniem. Scenę i głośniki miałam niemal pod swoim pokojem. Poza tym ściana mojego pokoju sąsiadowała z barem, w którym codziennie niemal do rana też trwały głośne imprezy. Osobom, które tak jak ja przyjechały wypocząć, szukają ciszy i spokoju albo przyjechały z dziećmi stanowczo nie polecam. Dla mnie jedyną zaletą tego hotelu jest bliskość do plaży i morza.
 • 2.2
  ( wrzesień 2017 )

  Miejsce godne polecenia tylko i wyłącznie na plaże zaraz obok bardzo skromnego motelu

  Miejsce godne polecenia tylko i wyłącznie na plaże zaraz obok motelu. Praktycznie tylko z tego powodu. Dla dzieci to był super pierwszy wyjazd w życiu, lot samolotem i możliwość kąpieli w czyściutkim, błękitnym, ciepłym morzu. Reszta (jedzenie, pokój) mocno skromna, bardzo długi ( ok. 3 godz.) transfer z lotniska do Kokino Nero. Miejscowość ( właściwie wieś ) urokliwa. Jednak jadąc na wakacje w hotelu do miejscowości turystycznej, człowiek chciałby w miarę dobrze zjeść i wypocząć w czystym pokoju. W Aqua Rossa tego niestety nie ma. Na pewno nie mogę tego miejsca polecić. Jeszcze trzeba dodać, ze wieczorem głośno do późnych godzin nocnych - lepiej mieć przy sobie stopery do uszu. Żeby móc skorzystać z przyhotelowego basenu, trzeba kupić coś na barku - dziwny zwyczaj.
  Miejsce godne polecenia tylko i wyłącznie na plaże zaraz obok motelu. Praktycznie tylko z tego powodu. Dla dzieci to był super pierwszy wyjazd w życiu, lot samolotem i możliwość kąpieli w czyściutkim, błękitnym, ciepłym morzu. Reszta (jedzenie, pokój) mocno skromna, bardzo długi ( ok. 3 godz.) transfer
  z lotniska do Kokino Nero. Miejscowość ( właściwie wieś ) urokliwa. Jednak jadąc na wakacje w hotelu do miejscowości turystycznej, człowiek chciałby w miarę dobrze zjeść i wypocząć w czystym pokoju. W Aqua Rossa tego niestety nie ma. Na pewno nie mogę tego miejsca polecić. Jeszcze trzeba dodać, ze wieczorem głośno do późnych godzin nocnych - lepiej mieć przy sobie stopery do uszu. Żeby móc skorzystać z przyhotelowego basenu, trzeba kupić coś na barku - dziwny zwyczaj.
 • 3.8
  ( wrzesień 2017 )

  Dla nie wymagających cudów

  Studia położone przy samej plaży, niektóre z widokiem na morze. Same studia bez szału, ale czyste. Sama miejscowość spokojna, w której 95% to Polacy. Jeżeli chodzi o jedzenie, to faktycznie było monotonne, ale dobre. Warto pojechać bez wyżywienia, gdyż w przypadku wykupienia all inclusive wina czerwonego nie ma, lokalnych alkoholów też nie za wyjątkiem ouzo. Po 3 dniu pobytu przestał działać automat do soków.
  Studia położone przy samej plaży, niektóre z widokiem na morze. Same studia bez szału, ale czyste. Sama miejscowość spokojna, w której 95% to Polacy. Jeżeli chodzi o jedzenie, to faktycznie było monotonne, ale dobre. Warto pojechać bez wyżywienia, gdyż w przypadku wykupienia all inclusive wina czerwonego
  nie ma, lokalnych alkoholów też nie za wyjątkiem ouzo. Po 3 dniu pobytu przestał działać automat do soków.
 • 4.2
  ( sierpień 2017 )

  Super

  Polecam, było miło. Pokój z widokiem na morze, do którego 2 m. Cudownie spędzony czas.
  Polecam, było miło. Pokój z widokiem na morze, do którego 2 m. Cudownie spędzony czas.
 • 3.2
  ( czerwiec 2017 )

  wszystko zależy ile zaplacimy za wycieczkę

  Położenie hotelu piekne , nad samym morzem. Okolica spokojna w sam raz do spacerkow. Jeżeli chodzi o hotel to hmmmm... Wcale nie jest tak źle, wszystko zależy ile zapłacimy za wycieczkę. Fakt ze sprzątanie raz w tyg. Ale czy to takie ważne ? ;) jest to hotelik średniej klasy skromny ale klimatyczny ! Jedzonko faktycznie mały wybór ale bardzo dobre, smaczne odpowiednio odprawione. Głodni na pewno nie chodzilismy!!!!! Alkohole to tylko piwko,wino i wódka lokalna ouzo. Fajna sprawą to polska strefa!!!! Niestety polscy turyści nie potrafią się zachować szczególnie w nocy!!!! Ale to juz nie jest wina hotelu. Reasumując nam się podobalo wiec polecam ale tylko za niewielkie pieniądze!!!!!
  Położenie hotelu piekne , nad samym morzem. Okolica spokojna w sam raz do spacerkow. Jeżeli chodzi o hotel to hmmmm... Wcale nie jest tak źle, wszystko zależy ile zapłacimy za wycieczkę. Fakt ze sprzątanie raz w tyg. Ale czy to takie ważne ? ;) jest to hotelik średniej klasy skromny ale klimatyczny !
  Jedzonko faktycznie mały wybór ale bardzo dobre, smaczne odpowiednio odprawione. Głodni na pewno nie chodzilismy!!!!! Alkohole to tylko piwko,wino i wódka lokalna ouzo. Fajna sprawą to polska strefa!!!! Niestety polscy turyści nie potrafią się zachować szczególnie w nocy!!!! Ale to juz nie jest wina hotelu. Reasumując nam się podobalo wiec polecam ale tylko za niewielkie pieniądze!!!!!

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę: Kod oferty: 20072019RNBW148975
2 586 - zł %
Zobacz wszystkie warianty
Zapytaj o ofertę »
Teraz płacisz tylko zaliczkę
Cena całkowita:
(dla 2 osób)
5 172
Szczegóły ceny
 •  
 

Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi:

 • 1) 15 PLN/os. – za imprezy lotnicze czarterowe za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 2) 13 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane poza Europę;
 • 3) 10 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane w Europie za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 4) 7 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym poza Europą;
 • 5) 5 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym w Europie;
 • 6) 0 PLN – za imprezy realizowane do krajów mających granicę lądową z Polską oraz na terytorium Polski.
Kup na raty 0%
5 x  zł
Oferta w promocji
Rezerwuj za 100 zł
Zapytaj o ofertę »
sob. 20.07.2019
7 dni
Poznań
AI - All Inclusive
Rainbow
Wylot:
sob. 20.07.2019
22:40 - Poznań
01:50 - Saloniki
Powrót:
sob. 27.07.2019
20:55 - Saloniki
21:55 - Poznań

Szybki kontakt

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!
* Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Travelplanet.pl S.A. informacji handlowejrozwiń drogą elektroniczną i telefoniczną (zgodnie z art. 172 ust. z 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne).
Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzaćrozwiń Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Proszę o kontakt”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

Gwarancje Travelplanet.pl

 • 1,4 mln zadowolonych Klientów

  Doświadczeni i profesjonalni konsultanci dobiorą najlepszą ofertę do Twoich potrzeb.

 • Gwarancja Ceny

  Wycieczki kosztują dokładnie tyle, ile u organizatorów!

 • Największa liczba wycieczek

  W jednym miejscu możesz porównać i kupić wakacje od ponad 50 organizatorów.

Zamówienie wstępne
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Zaliczka:
 zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Kup na raty 0%:
5 x  zł
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość

Wybrana
oferta:

Aqua Rosa Aparthotel

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
All Inclusive Light
Termin:
sob. 20.07.2019
Wylot z:
Poznań
Cena
5 172
sob. 20.07.2019
7 dni
Poznań
AI - All Inclusive
Rainbow
2 os. standard (2HB) 2 586