Opis hotelu
- Kameralną i rodzinną atmosferę
- Pyszne i urozmaicone wyżywienie
- Bliskość centrum Lixouri
- Przyjazną i pomocną obsługę hotelową
Magda
Wakacje z grecka rodzina
Obiekt o niezwykle rodzinnej, kameralnej atmosferze, zlokalizowany blisko miejscowości Lixouri, dzięki czemu możemy połączyć spokojny wypoczynek oraz dostępność centrum miasta. Przy oferowanych dwóch posiłkach w hotelu mamy w zasięgu kilku kroków dostęp do lokalnych tawern. Pokoje są urządzane skromnie, ale widać, że są zadbane i czyste. Dostępne są również pok. typu studio z aneksem kuchennym. Teren hotelu to spory, ładny, zielony ogród i duży basen z brodzikiem dla dzieci. Z terenu obiektu rozpościera się widok na miasto i okolice. Plaża znajduje się w odległości spacerowej kilku minut.
Polecam dla: dla rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia, dla par, dla seniorów, dla singli, dla ceniących spokój i ciszę
Region:
Kefalonia
Kraj:
Grecja
Warto podkreślić:
Okiem Grecosa:
Kameralny, odnowiony hotel, w pobliżu miasteczka Lixouri z pięknym widokiem na zatokę Livadi. Idealny dla osób ceniących aktywny wypoczynek oraz wieczorne rozrywki.
Położenie:
Plaża:
Hotel:
Pokoje:
Standard
• 2-3 os. (ok. 17 m2)
• całkowicie odnowiony na sezon 2019
• dostawka dla 3 os. (wliczając dzieci do 2 lat)
• indywidualna klimatyzacja (bezpłatne)
• Wi-Fi (bezpłatne)
• telefon, telewizor
• sejf (bezpłatne)
• lodówka
• łazienka- prysznic, suszarka
• balkon
• widok na morze za dopłatą
Studio
• 2-4 os. (ok. 21 m2)
• całkowicie odnowiony na sezon 2019
• dostawka dla 3. i 4. osoby; jako 4 osoba wyłącznie dziecko (0-11 lat)
• indywidualna klimatyzacja (bezpłatne)
• Wi-Fi (bezpłatne)
• telefon, telewizor
• sejf (bezpłatne)
• lodówka, czajnik elektryczny
• łazienka- prysznic, suszarka
• usytuowane na parterze
• taras
Wyżywienie:
• śniadania i obiadokolacje - bufet
Pełen relaks:
• dyskoteka z Dj-em (1 raz w tygodniu)
Dla dzieci:
Cena obejmuje:
przelot samolotem Polska - Grecja - Polska, opłatę lotniskową, opłatę za wylot z lotniska lokalnego, noclegi, wyżywienie, opiekę rezydenta, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, ubezpieczenie podstawowe T.U. EUROPA (9 500 EUR), NNW (1 000 EUR) i bagażu (100 EUR).
Cena nie obejmuje:
Odpłatnie:
Errata:
Informacje dodatkowe:
Transfer z lotniska do hotelu oraz powrotny realizowany jest częściowo poprzez przeprawę promową (Argostoli-Lixouri). Autokar wjeżdża na prom, następnie należy z niego wysiąść i w trakcie przeprawy przebywać na górnym pokładzie promu.

Podatek turystyczny
Przy zakwaterowaniu od Klientów pobierany jest obowiązkowy podatek turystyczny. Jego wysokość zależy od lokalnej kategorii danego hotelu i wynosi od 0,25 EUR (obiekty 1-2 gwiazdkowe) do 4 EUR (obiekty 5 gwiazdkowe) od pokoju za dzień.
* Udogodnienia:
* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.