Atuty oferty

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Hotel z wysokimi rekomendacjami przeznaczony zarówno dla par jak i dla rodzin z dziećmi. Plantation Bay posiada bogatą ofertę rozrywkowo-rekreacyjno-sportową oraz gastronomiczną. Udany urlop gwarantowany.

Położenie :

Obiekt położony jest w południowej części wyspy Mactan, blisko plaży. Od lotniska oddalony jest o 12 km.

Wyposażenie :

Recepcja, Wi-Fi, informacja turystyczna, przechowalnia bagażu, kantor, bankomat, concierge, wypożyczalnia samochodów, sklep, pralnia, 5 restauracji - Kilimanjaro Kafe (międzynarodowa - bufet i a la carte), Fiji (japońska, azjatycka - a la carte), Alien Abduction (a la carte), Palermo (włoska, hiszpańska - a la carte), Route 66 (amerykańska - a la carte), bar, basen, spa

Pokoje :

DBL Poolside Room - (46m2) pokój dzienno-sypialny, łazienka z wanną lub prysznicem, balkon z widokiem na basen i lagunę, tv sat, telefon, sejf, klimatyzacja, minibar, czajnik elektryczny, szafa 
DBL Lagoonside Room - (46m2) pokój dzienno-sypialny, łazienka z wanną lub prysznicem, balkon z widokiem na basen i lagunę, tv sat, telefon, sejf, klimatyzacja, minibar, czajnik elektryczny, szafa

Wyżywienie :

BB - śniadania (bufet)

Sport i rozrywka :

basen, centrum nurkowe, animacje, wieczory tematyczne, tenis stołowy, bilard, rzutki, łucznictwo, sporty wodne, rowery, pole golfowe (okolica), tenis ziemny, spa.

Dla dzieci :

basen dla dzieci, plac zabaw, gry planszowe, opieka nad dziećmi

Wizy :

Obywatele polscy przybywający na Filipiny w celach turystycznych są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 21 dni pobytu. Należy posiadać paszport ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu.
Osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Obowiązuje opłata wylotowa w wysokości 750 PhP (Filipińskich Peso) - około 55 zł/os, uiszczana na lotnisku przy powrocie.

Uwagi :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
Informujemy, że rejs powrotny z Cebu linią Emirates Airline, ma miedzylądowanie na lotnisku Clark (CRK) na Filipinach na dotankowanie samolotu.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.
Opiekunowie podróżujący z dzieckiem/dziećmi w wieku 0-2 lat zobowiązani są do uiszczenia opłaty Green Tax w kwocie 6 za dziecko za noc bezpośrednio w hotelu.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, obowiązkowej opłaty wylotowej w wysokości 750 PhP/os (około 55zł).

Aktualizacje COVID-19 :

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Fitness / siłownia Basen odkryty Basen kryty Rowery Sport Golf Klimatyzacja Wellness / spa

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
11 825 zł/os.
10 824 zł/os.
Kod oferty: 13012021BVBX151152
śr. 13.01.2021
15 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
śr. 13.01.2021 , godz. 13:00
Warszawa
Emirates
czw. 14.01.2021 , godz. 15:20
Cebu
Powrót:
czw. 28.01.2021 , godz. 16:50
Cebu
-
pt. 29.01.2021 , godz. 11:20
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Plantation Bay Resort and Spa

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
śr. 13.01.2021
Wylot z:
Warszawa
Cena
21 386
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
śr. 13.01.2021
15 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
DBL Poolside Room (1DA) 21 386
DBL Lagoonside Room (1BP) 24 132