Atuty oferty

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Nowoczesny hotel, który został otwarty w 2019 r., zadowoloni najbardziej wymagających klientów. Jest świetnym wyborem zarówno dla par jak i rodzin z dziećmi. Goście będą mieli okazję skosztować innowacyjnej kuchni oraz podziwiać piękne widoki z hotelu.

Położenie :

Położony w północnej części Półwyspu Punta Engano na wyspie Mactan, 11km od lotniska oraz 22km od miasta Cebu. Hotel jest dogodną bazą wypadową do zwiedzania wyspy.

Wyposażenie :

centrum SPA, siłownia, basen infinity, restauracja, bar, plac zabaw dla dzieci, 24h room service, sklep z pamiątkami, usługi konsjerża, sala konferencyjna, parking, wypożyczalnia samochodów, pralnia, kantor

Pokoje :

Deluxe Garden View (32m2) - pokój z widokiem na ogród, łazienka z wanną lub prysznicem, Wi-Fi, klimatyzacja, telewizor LED, mini bar, suszarka do włosów, szlafrok, kapcie, zestaw kosmetyków, menu poduszkowe, waga, żelazko, deska do prasowania, zestaw do przygotowywania kawy i herbaty,

Wyżywienie :

BB - śniadania w formie bufetu

Sport i rozrywka :

basen infinity o długości 100 m., profesjonalna siłownia, centrum SPA

Dla dzieci :

plac zabaw o powierzchni 500m2

Wizy :

Obywatele polscy przybywający na Filipiny w celach turystycznych są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 21 dni pobytu. Należy posiadać paszport ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu.
Osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Obowiązuje opłata wylotowa w wysokości 750 PhP (Filipińskich Peso) - około 55 zł/os, uiszczana na lotnisku przy powrocie.

Uwagi :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
Informujemy, że rejs powrotny z Cebu linią Emirates Airline, ma miedzylądowanie na lotnisku Clark (CRK) na Filipinach na dotankowanie samolotu.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, obowiązkowej opłaty wylotowej w wysokości 750 PhP/os (około 55zł).

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
6 586 zł/os.
Kod oferty: 18032020BVBX204514
śr. 18.03.2020
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
śr. 18.03.2020 , godz. 13:00
Warszawa
Emirates
czw. 19.03.2020 , godz. 15:35
Cebu
Powrót:
śr. 25.03.2020 , godz. 17:05
Cebu
-
czw. 26.03.2020 , godz. 11:20
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Dusit Thani Mactan Cebu

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
śr. 18.03.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
13 172
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
śr. 18.03.2020
7 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
DBL Deluxe [Garden View] (16F) 13 172