Atuty oferty

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Hotel znanej sieci hotelowej Movenpick, znajduje się w północnej części wyspy w Zatoce Punta Bunga, bezpośrednio przy prywatnej plaży, w otoczeniu tropikalnej przyrody. Na terenie hotelu goście mogą skorzystać z pięknie położonego kaskadowego basenu (3300 m2), sportów wodnych bądź spa. Hotel przeznaczony jest dla wymagających klientów, zarówno dla par jak i rodzin z dziećmi.

Położenie :

Położony w północnej części wyspy w Zatoce Punta Bunga, bezpośrednio przy prywatnej plaży.
Transfer z lotniska Caticlan zajmuje około 60 minut:
transfer naziemny - lotnisko do port morski Catilcan (ok. 5 min)
transfer promem - port morski Catilcan - port Boracay (ok. 10-15 min)
transfer naziemny - port Boracay do hotelu (ok. 40 min)

Wyposażenie :

recepcja, Wi-Fi, lobby, sklep, basen, spa, 3 restauracje, bary, leżaki, ręczniki, centrum fitness,

Pokoje :

DBL Classic Room - (27m2) Wi-Fi, pokój dzienno-sypialny, łazienka z prysznicem, klimatyzacja, sejf, szafa, tv sat, minibar, zestaw do parzenia herbaty lub kawy, zestaw kosmetyków, ręczniki, szlafrok, kapcie
Superior Sea View (35 m2), Wi-Fi, pokój dzienno-sypialny,widok na morze, balkon/taras, łazienka z prysznicem, klimatyzacja, sejf, szafa, tv sat, minibar, zestaw do parzenia herbaty lub kawy, zestaw kosmetyków, ręczniki, szlafrok, kapcie

Wyżywienie :

BB - śniadania

Sport i rozrywka :

Baseny,nurkowanie, siłownia, centrum fitness, spa,

Dla dzieci :

basen dla dzieci, plac zabaw, klub animacyjny, menu dla dzieci, opieka nad dziećmi

Wizy :

Obywatele polscy przybywający na Filipiny w celach turystycznych są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 21 dni pobytu. Należy posiadać paszport ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu.
Osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Obowiązuje opłata wylotowa w wysokości 750 PhP (Filipińskich Peso) - około 55 zł/os, uiszczana na lotnisku przy powrocie.

Uwagi :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
Informujemy, że po przylocie na lotnisko w Manili należy odebrać bagaż i nadać go ponownie na kolejny lot oraz przejść odprawę paszportową.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, obowiązkowej opłaty wylotowej w wysokości 750 PhP/os (około 55zł).

Aktualizacje COVID-19 :

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej.Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Fitness / siłownia Basen odkryty Golf Sporty wodne Nurkowanie Windsurfing Dostęp do internetu Klimatyzacja Wellness / spa Darmowe WiFi

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
12 524 zł/os.
Kod oferty: 04112020BVBX196424
śr. 04.11.2020
15 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
śr. 04.11.2020 , godz. 08:45
Warszawa
Qatar Airways (Q.C.S.C)
czw. 05.11.2020 , godz. 12:35
Caticlan
Powrót:
czw. 19.11.2020 , godz. 13:30
Caticlan
-
pt. 20.11.2020 , godz. 05:45
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Movenpick Resort and Spa Boracay

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
śr. 04.11.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
25 048
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
śr. 04.11.2020
15 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Classic Room (13J) 25 048
superior (297) 26 600
Superior Sea View (2SQ) 26 958