Atuty oferty

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Hotel przeznaczony dla wymagających klientów, w którym mogą poczuć filipiński klimat i zrelaksować się w jednym z trzech basenów. Bliskość plaży, nowoczesna architektura oraz basen na dachu są jego największymi atutami.

Położenie :

Położony w popularnej części wyspy Station 2, w bliskiej odległości do największych atrakcji wyspy.
Transfer z lotniska Caticlan zajmuje około 40 minut:
1. transfer naziemny - lotnisko do port morski Catilcan (ok. 5 min)
2. transfer promem - port morski Catilcan - port Boracay (ok. 10-15 min)
3. transfer naziemny - port Boracay do hotelu (ok. 20-30 min)

Wyposażenie :

recepcja, Wi-Fi, lobby, sklepik, 3 baseny, spa, restauracja, bar, leżaki, ręczniki, przechowalnia bagaży, concierge, windy, siłownia, centrum fitness

Pokoje :

DBL Deluxe Room - (38m2) Wi-Fi, pokój dzienno-sypialny, łazienka granitowa z wanną lub prysznicem, balkon z widokiem na basen, indywidualnie sterowana klimatyzacja, sejf, szafa, tv sat,lodówka, zestaw do parzenia herbaty lub kawy, zestaw kosmetyków, telefon, ręczniki
Premier Room - (38m2) - położony bliżej plaży, Wi-Fi, pokój dzienno-sypialny, łazienka granitowa z wanną lub prysznicem, balkon z widokiem na basen, indywidualnie sterowana klimatyzacja, sejf, szafa, tv sat,lodówka, zestaw do parzenia herbaty lub kawy, zestaw kosmetyków, telefon, ręczniki

Wyżywienie :

BB - śniadania
HB - śniadania i obiadokolacje
Napoje płatne do kolacji

Sport i rozrywka :

Basen, nurkowanie, siłownia, centrum fitness, spa,

Dla dzieci :

łóżeczka dla dzieci

Wizy :

Obywatele polscy przybywający na Filipiny w celach turystycznych są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 21 dni pobytu. Należy posiadać paszport ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu.
Osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Obowiązuje opłata wylotowa w wysokości 750 PhP (Filipińskich Peso) - około 55 zł/os, uiszczana na lotnisku przy powrocie.

Uwagi :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
Informujemy, że po przylocie na lotnisko w Manili należy odebrać bagaż i nadać go ponownie na kolejny lot oraz przejść odprawę paszportową.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, obowiązkowej opłaty wylotowej w wysokości 750 PhP/os (około 55zł).

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
10 429 zł/os.
Kod oferty: 16032020BVBX203995
pon. 16.03.2020
15 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pon. 16.03.2020 , godz. 08:45
Warszawa
Qatar Airways (Q.C.S.C)
wt. 17.03.2020 , godz. 12:35
Caticlan
Powrót:
wt. 31.03.2020 , godz. 12:55
Caticlan
-
śr. 01.04.2020 , godz. 08:20
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Henann Palm Resort

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
pon. 16.03.2020
Wylot z:
Warszawa
Cena
20 858
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
pon. 16.03.2020
15 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
DBL Deluxe Room (15H) 20 858
Premier Room (1R6) 21 454