Atuty oferty

Opis hotelu

Naszym zdaniem :

Kameralny hotel położony zaraz przy pięknej plaży, idealny dla klientów, którzy chcą poczuć filipiński klimat i zrelaksować się w spokoju. Jest też idelną propozycją dla osób, które chciałyby skorzystająć ze sportów wodnych.

Położenie :

W bliskiej odległości od hotelu znajduje się centrum handlowe oraz Talipapa market.
Transfer z lotniska Caticlan zajmuje około 40 minut:
transfer naziemny: lotnisko-port morski Catilcan (ok. 5 min)
transfer promem: port morski Catilcan-port Boracay (ok. 10-15 min)
transfer naziemny: port Boracay-hotel (ok. 20-30 min)

Wyposażenie :

recepcja, Wi-Fi, restauracja, bar, basen, leżaki, ręczniki, SPA, kantor,

Pokoje :

Superior Room - pokój dzienno-sypialny, balkon z widokiem na basen, łazienka z wanną lub prysznicem, klimatyzacja, sejf, szafa, tv sat, minibar, suszarka, czajnik, zestaw kosmetyków, telefon, ręczniki
Deluxe Room - pokój dzienno-sypialny, balkon z widokiem na basen/plażę, łazienka z wanną lub prysznicem, klimatyzacja, sejf, szafa, tv sat, minibar, suszarka, czajnik, zestaw kosmetyków, telefon, ręczniki

Wyżywienie :

BB - śniadania
HB - śniadania i obiadokolacje
FB - śniadania, obiady i kolacje
Napoje płatne do obiadów i kolacji oraz w barze

Sport i rozrywka :

Basen, spa, w ofercie firm zewnętrznych za dodatkową opłatą: nurkowanie, lekcje surfingu, przejażdżki na bananie, skutery wodne, parasailing

Dla dzieci :

Wizy :

Obywatele polscy przybywający na Filipiny w celach turystycznych są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 21 dni pobytu. Należy posiadać paszport ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu.
Osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Obowiązuje opłata wylotowa w wysokości 750 PhP (Filipińskich Peso) - około 55 zł/os, uiszczana na lotnisku przy powrocie.

Uwagi :

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.
W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6 miesięcy.

Cena zawiera :

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera :

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, obowiązkowej opłaty wylotowej w wysokości 750 PhP/os (około 55zł).

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Fitness / siłownia Basen odkryty Blisko lotniska Sport Sporty wodne Nurkowanie Żeglarstwo Klimatyzacja

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Przewodnik

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
7 681 zł/os.
Kod oferty: 09122019BVBX8294
pon. 09.12.2019
8 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pon. 09.12.2019 , godz. 08:45
Warszawa
Qatar Airways (Q.C.S.C)
wt. 10.12.2019 , godz. 12:35
Caticlan
Powrót:
wt. 17.12.2019 , godz. 13:30
Caticlan
-
śr. 18.12.2019 , godz. 06:50
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Boracay Ocean Club

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
pon. 09.12.2019
Wylot z:
Warszawa
Cena
15 362
pon. 09.12.2019
8 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Best Reisen
Superior Room (1TP) 15 362
DBL Deluxe Room (155) 15 778