Atuty oferty

Opis hotelu

POŁOŻENIE :

Hotel położony w biznesowej części Ras Al Khaimah, około 20 min od centrum miasta. Oddalony ok. 40 min. jazdy od lotniska w Dubaju.

PLAŻA :

Piaszczysta plaża w odległosci 10 min jazdy od hotelu (bezpłatne przejazdy busem hotelowym do Bin Majid Beach Resort).

HOTEL :

Kategoria lokalna 4*
Popularny hotel w otoczeniu gór, zapewnia dobrą obługę i miłą atmosferę. Polecany dla wszystkich klientów, zarówno biznesowych jak i gości szukających wypoczynku, dobry jako baza wypadowa na wycieczki.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI :

Recepcja, lobby, restauracja główna, bar przy basenie, klub nocny, kawiarnia, kantor, room serwis, taras słoneczny, wypożyczalnia samochodów.

INTERNET :

WiFi bezpłatnie w lobby.

KONFERENCJE/INCENTIVE :

Dostępne centrum koferencyjne.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA :

Bezpłatnie: basen, leżaki i parasole przy basenie , siłownia.
Odpłatnie: bilard, centrum Spa, masaże, nurkowanie, sporty wodne.

DLA DZIECI :

mini klub dla dzieci odpłatnie, brodzik.

ZAKWATEROWANIE :

Liczba pokoi: 373
Pokój typu Standard o powierzchni ok. 26 m, wyposażony w : klimatyzację, łazienkę z prysznicem/wanną i WC, suszarkę do włosów, telefon, TV Sat, mini bar,WiFi.
Pokój typu Junior Suite o powierzchni ok. 33 m, wyposażony w : klimatyzację, łazienkę z prysznicem/wanną i WC, suszarkę do włosów, telefon, TV Sat, mini bar,WiFi.

WYŻYWIENIE :

BB: śniadanie
HB: śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu, napoje płatne dodatkowo.
FB: śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu, napoje płatne dodatkowo.
All Inclusive: śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Napoje bezalkoholowe i alkoholowe serwowane w wybranych barach w godzinach podanych przez hotel.

INFORMACJE DODATKOWE :

Al Jazeera, Ras Al Khaimah,
United Arab Emirates, 35757https://www.binmajid.com/hotels/acacia-hotel

CENA :

Cena zawiera - oferta z przelotem: bilet lotniczy, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, bagaż (limit bagażu według oferty przewożnika), wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego przedstawiciela, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC)
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera -  dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji ( ok 3% wartości rezerwacji), chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.
Taxa klimatyczna pobierana jest od Klientów przy zakwaterowaniu lub wykwaterowaniu w hotelach. Opłata pobierana jest za pokój/za noc i uzależniona jest od standardu hotelu:: 5* - 20 AED, 4* - 15 AED, 3*/2* - 10 AED.
Hotele w Emiratach Arabskich pobierają zwrotny depozyt podczas meldowania się w hotelu. Depozyt ten wynosi ok. 300-600 AED za pokój w zależności od hotelu i może być zabezpieczony przez Gości kartą kredytową lub gotówką. Jest on pobierany jako zabezpieczenie na pokrycie kosztów dodatkowych podczas pobytu (tj. mini bar, internet etc.) i rozliczany w dniu wykwaterowania. Goście mogą poprosić o nie pobieranie depozytu i jednoczesne zamknięcie lub opróżnienie hotelowego mini baru.
Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

WARUNKI WJAZDOWE :

Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy, nie może zawierać stempli izraelskich.
Pasażerowie podrózujący z paszportm ukraińskim mogą zakupić wizę po przylocie do Emiratów.

COVID-19 :

Od teraz 17.09.2020 pasażerowie Emirates przed wylotem z Dubaju mogą się poddać badaniu PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 w specjalnej cenie 150 AED (1 AED to niewiele ponad 1 PLN). Punkty pobrań, gdzie można wykonać test, to: American Hospital, Dubai Media City Clinic, American Hospital Al Barsha Clinic oraz American Hospital Al Khawanij Clinic (otwarcie pod koniec września). Możliwe jest także badanie w domu lub biurze na terenie Dubaju dla co najmniej dwojga pasażerów w cenie 250 AED. Wyniki badania są udostępniane w ciągu 48 godzin.
Aby wykonać badanie PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 w promocyjnej cenie, pasażerowie muszą okazać ważny bilet / kartę pokładową Emirates (wylot w ciągu jednego miesiąca od dnia badania) oraz dokument tożsamości.
Pasażerowie muszą się poddać badaniu w okresie wymaganym przez port docelowy ich podróży, a linie Emirates nie będą ponosić odpowiedzialności, jeżeli wyniki badania nie zostaną udostępnione w odpowiednim terminie przed podróżą.
Aktualizacja z dnia 01.08.2020 r.
Niniejszym informujemy, że od 1 sierpnia 2020 r. zaczną obowiązywać nowe wymagania dotyczące podróży dla turystów i rezydentów podróżujących do i przez Dubaj.
Przylot do Dubaju od 1 sierpnia 2020 r.
* W zależności od narodowości pasażerowie mogą uzyskać wizę po przylocie do Dubaju lub przed podróżą będą musieli złożyć wniosek o wizę turystyczną w Dubajskim Urzędzie ds. Imigracji. Tutaj dowiesz się, czy musisz ubiegać się o wizę.
* Od 1 sierpnia 2020 r. wszystkie osoby podróżujące do Dubaju, w tym pasażerowie przesiadający się, muszą posiadać zaświadczenie potwierdzające ujemny wynik testu PCR w kierunku COVID-19, aby wejść na pokład samolotu. Test musi być wykonany najpóźniej 96 godzin przed wylotem. Nie dotyczy to dzieci do lat 12 oraz pasażerów o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności.
* Jeśli władze ZEA wyznaczyły określone laboratorium w kraju pochodzenia pasażera, musi on uzyskać potwierdzenie z tego właśnie laboratorium. Jeśli nie ma wyznaczonego przez władze ZEA laboratorium, pasażer powinien okazać zaświadczenie wystawione przez laboratorium certyfikowane przez lokalne władze.
* Pasażerowie mogą zostać poproszeni o wykonanie kolejnego testu PCR w kierunku COVID-19 po przylocie do Dubaju. Jeśli pasażer wykona test na lotnisku po przylocie do Dubaju, będzie musiał poddać się kwarantannie w miejscu zakwaterowania do momentu uzyskania wyniku testu. Jeśli wynik testu będzie dodatni, pasażer będzie musiał postępować zgodnie z wytycznymi Instytucji ds. zdrowia publicznego w Dubaju i pozostać na kwarantannie w miejscu zakwaterowania. Pasażerowie muszą również pobrać aplikację COVID-19 - DXB Smart App, (linki do pobrania aplikacji na iOS lub Android).
* Wszystkie osoby podróżujące do Dubaju, w tym pasażerowie przesiadający się w Dubaju, muszą wypełnić formularz dotyczący stanu zdrowia i przekazać go personelowi podczas odprawy. Formularz będzie również dostępny na stanowisku odprawy.
* Jeśli Dubaj jest portem docelowym osoby podróżującej, musi ona również wypełnić formularz dotyczący podjęcia kwarantanny wydawany na pokładzie. Przekazuje się go po przylocie personelowi Instytucji ds. zdrowia publicznego w Dubaju.
Wylot z Dubaju od 1 sierpnia 2020 r.
* Wszystkie osoby podróżujące z Dubaju do Europy lub Wielkiej Brytanii (i do innych wyznaczonych krajów) muszą wykonać test PCR w kierunku COVID-19 na 96 godzin przed lotem i okazać zaświadczenie potwierdzające ujemny wynik testu podczas odprawy.
* Przed podróżą prosimy wszystkich pasażerów o sprawdzenie wymagań dotyczących podróży kraju, do którego lecisz. W niektórych przypadkach pasażerowie muszą okazać wydrukowane zaświadczenie o ujemnym wyniku testu PCR na obecność COVID-19.
 Wdrożone procedury:
* pobranie na smartfon aplikacji mobilnej COVID-19 DXB APP i zarejestrowanie tam swoich danych,
* zaświadczenie o negatywnym wyniku testu PCR (zrobionym od 96h przed wylotem),
* wypełnienie formularza o stanie zdrowia
* wypełnienie formularza o konieczności 14 dniowej kwarantanny w przypadku zachorowania na Covid-19  (ZEA nie pokrywa kosztów kwarantanny i leczenia, zalecamy wykup dodatkowego ubezpieczenia od pandemii) Zaświadczenie o wyniku testu PCR, aplikację na smartfon i wszystkie wypełnione formularze z załącznika należy przedstawić na lotnisku w Dubaju.

* Udogodnienia:

Oferty egzotyczne Kurorty nadmorskie Fitness / siłownia Basen odkryty Blisko lotniska Dostęp do internetu Klimatyzacja Życie nocne Wellness / spa

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Opinie

3.3

Ocena klientów
na podstawie 1 dodanych opinii

Lokalizacja
2,0
Pokój
3,0
Posiłki
3,0
Basen
4,0
Czystość
4,0
Obsługa
4,0
 • 3.3
  kwiecień 2016

  hotel dla nudziarzy

  Niestety w tym hotelu nie ma co robić no chyba że pływać w basenie z Pakistan czynami albo paniami w barkach. Co piątek przybywają całe rodziny i zajmują cały basen ą każda z rodzin to 2 dorosłych i przynajmniej 3-5 dzieci. Ą propos leżenia to 9 leżaków i jak mówi boy to nie jest ich problem!! Jedyne co miłe to obsługa lecz pokoje (wszystkie) bez balkonów .na szczęście z hotelu kursuje bezpłatny bus co pół godz do fajnego hotelu przy plaży i tam jest ok można popływać i kupić drinka w barze na plaży. Pamiętajcie jeszcze ze w tym hotelu przy przyjeździe wypłacany kaucje w recepcji w dolarach ale nowych tych po 2000 roku bo inaczej nie przyjmują i wtedy trzeba wymienić w ich kantorze dość niekorzystnie. Jeżeli ktoś szuka odpowiedniego adaptera do kontaktu to powiem że w łazience można bez problemu doładować np telefon przy pomocy normalnej polskiej ładowarki (ale tylko w kontakcie w łazience).koło hotelu ok 50 m jest za to super wyposażony sklep z alkoholem z całego świata i tam ceny są jak w Polsce . pamiętajcie jednak na plaży ze pomimo super wiaterka można się nieźle spiec. Wokół hotelu nie ma nic tylko nieopodal mały sklep spożywczy i ...koparki, koparki, samochody ciężarowe. Lepiej poszukać innego hotelu np tego gdzie kursuje bus -4 minut ki. <br />
  Niestety w tym hotelu nie ma co robić no chyba że pływać w basenie z Pakistan czynami albo paniami w barkach. Co piątek przybywają całe rodziny i zajmują cały basen ą każda z rodzin to 2 dorosłych i przynajmniej 3-5 dzieci. Ą propos leżenia to 9 leżaków i jak mówi boy to nie jest ich problem!! Jedyne
  co miłe to obsługa lecz pokoje (wszystkie) bez balkonów .na szczęście z hotelu kursuje bezpłatny bus co pół godz do fajnego hotelu przy plaży i tam jest ok można popływać i kupić drinka w barze na plaży. Pamiętajcie jeszcze ze w tym hotelu przy przyjeździe wypłacany kaucje w recepcji w dolarach ale nowych tych po 2000 roku bo inaczej nie przyjmują i wtedy trzeba wymienić w ich kantorze dość niekorzystnie. Jeżeli ktoś szuka odpowiedniego adaptera do kontaktu to powiem że w łazience można bez problemu doładować np telefon przy pomocy normalnej polskiej ładowarki (ale tylko w kontakcie w łazience).koło hotelu ok 50 m jest za to super wyposażony sklep z alkoholem z całego świata i tam ceny są jak w Polsce . pamiętajcie jednak na plaży ze pomimo super wiaterka można się nieźle spiec. Wokół hotelu nie ma nic tylko nieopodal mały sklep spożywczy i ...koparki, koparki, samochody ciężarowe. Lepiej poszukać innego hotelu np tego gdzie kursuje bus -4 minut ki.
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
3 421 zł/os.
Kod oferty: 16102020BVPR111862
pt. 16.10.2020
5 dni
Kraków
BB - Śniadania
Prima Holiday
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pt. 16.10.2020 , godz. 12:35
Kraków
flydubai
pt. 16.10.2020 , godz. 20:15
Dubaj
Powrót:
śr. 21.10.2020 , godz. 07:35
Dubaj
-
śr. 21.10.2020 , godz. 11:35
Kraków
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Bin Majid Acacia

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
pt. 16.10.2020
Wylot z:
Kraków
Cena
6 842
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
pt. 16.10.2020
5 dni
Kraków
BB - Śniadania
Prima Holiday
Standard DBL (1WN) 6 842
Junior Suite DBL (1O5) 7 084